Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zagubiono i przywłaszczono iphone 6s


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 opa_pl

opa_pl
  • 411 postów

Napisano 15 sierpnia 2017 - 18:57

Witam szanowne grono,

Wczoraj ok. godziny 17:00 w Karpaczu przy górnej stacji wyciągu Witerpol przy ulicy Olimpijskiej zgubiłem iphone 6s szary w oryginalnym skórzanym case koloru brązowego. Telefon ma wgniecenie przy bocznym przycisku pogłaśniania. Po FMI widziałem, że telefon został przez kogoś przejęty i przeniesiony na zachód wzdłuż rzeki Łomnica. Dzwoniłem pod swój telefon oraz napisałem smsa, niestety aparat został wyłączony. Telefon oczywiście zablokowany kodami. Pytanie, w FMI włączyłem opcje UTRACONY po tym jak telefon został wyłączony, czy lepiej włączyć opcję wymazania czy liczyć na to że ktoś go włączy i połączy się z internetem?

 

Nr seryjny:

F17QM05NGRYC

 

IMEI:

355423071698257

 

 

Przewidziana nagroda za oddanie, bądź odesłanie telefonu :)



#2 tomazzz

tomazzz
  • 35 postów

Napisano 16 sierpnia 2017 - 19:59

https://support.appl.../pl-pl/HT201472
Lepiej nie wymazuj iphona

#3 enter6

enter6
  • 57 postów
  • SkądPolska

Napisano 16 sierpnia 2017 - 20:53

Trzeba co niektórych uświadamiać, że często znaleziony iPhone to praktycznie cegła ze względu na wbudowane blokady aktywacji (Find My iPhone), niemożliwe do obejścia.

Czasem pojawiają się takie na Allegro, "bo zapomniałem hasła", warto przeglądać.



#4 opa_pl

opa_pl
  • 411 postów

Napisano 17 sierpnia 2017 - 10:15

Trzeba co niektórych uświadamiać, że często znaleziony iPhone to praktycznie cegła ze względu na wbudowane blokady aktywacji (Find My iPhone), niemożliwe do obejścia.

Czasem pojawiają się takie na Allegro, "bo zapomniałem hasła", warto przeglądać.

 

 

Dokładnie, ktoś przejął i myśli że będzie mieć telefon ;). Ewentualnie zostanie mu na części. Szkoda telefonu, w szczególności zdjęć z ostatniego wyjazdu. Reszta skopiowana...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych