Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przejściówka Lightning do Apple Pencil?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 mikimike

mikimike
  • 107 postów
  • SkądStarogard Gdański, Poland

Napisano 03 sierpnia 2017 - 14:22

Hej.

Zagubiłem tę małą przejściówkę do Apple Pencil. Niestety a stronach Apple jej nei widzę. Czy ktoś wie w jaki sposób ją zdobyć?

A może ktos nie potrzebuje :)



#2 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 03 sierpnia 2017 - 14:56

Możesz skontaktować się ze wsparciem AppleCare 00 800 44 11 875

 

Mają w sprzedaży takie rzeczy jak kable zasilające do iMac/Mac mini/Mac Pro/Apple TV, klapki do Magic Mouse zakrywające baterię i inne takie pierdółki, może mają też ten adapter żeńsko-żeński lightning albo zakrywkę do Apple Pencil?

 

Z ciekawości możesz zaraportować jaką cenę Ci zaproponowało.



#3 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 sierpnia 2017 - 15:02

Możesz zamówić w serwisie autoryzowanym. 


@Imbrik kiedyś pisałeś, że pracowałeś w serwisie autoryzowanym to wiesz, że można zamówić bez problemu takie dodatkowe wyposażenie.Nie trzeba nigdzie dzwonić. Do Pencil są oddzielnie dostępne adaptery do ładowania, końcówki i ta zakrywka.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#4 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 03 sierpnia 2017 - 15:06

W sklepie na stanowiskach handlowych, szkoleniowych i kierowniczych gdzie również mieści się serwis konkretnie i marża przybijana do takich zamówień była kosmiczna.

Teraz pracuję w IT w innej firmie i zamawiam przez B2B AppleCare takie rzeczy bo nie opłaca się przez Resellerów (kable i inne pierdółki których nie ma normalnie w ofercie).

 

Tak czy owak masz rację - można skontaktować się z kilkoma serwisami i zapytać o możliwość zamówienia i o cenę.

 

PS: Końcówki do Apple Pencil powinny akurat normalnie być dostępne w sprzedaży. 4 sztuki są w komplecie. Coś nie mogę się ich odszukać na polskim sklepie Apple. https://www.apple.co...cil-tips-4-pack

Nakrętki i adaptera faktycznie nie było nigdy w sklepie Apple.


Użytkownik imrik edytował ten post 03 sierpnia 2017 - 15:20


#5 mikimike

mikimike
  • 107 postów
  • SkądStarogard Gdański, Poland

Napisano 03 sierpnia 2017 - 17:06

napisałem do serwisów. W międzyczasie zkaupiłem na Amazonie zamiennik za 8 Euro + 5 Euro przesyłka.



#6 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 04 sierpnia 2017 - 14:13

Oby nie sprawiał problemów. Nie widziałem nigdzie pasjonata który by rozbierał ten oryginalny adapter od Apple, ale generalnie akcesoria z lightning aby nie sprawiały problemów powinny być certyfikowane - w środku jest malutki układ elektroniczny dzięki któremu urządzenie potrafi rozpoznać czy urządzenie pracuje prawidłowo i czy jest autoryzowane.



#7 mikimike

mikimike
  • 107 postów
  • SkądStarogard Gdański, Poland

Napisano 07 sierpnia 2017 - 19:24

Liczę, że będzie ok. Odpisał serwis Cortlanda - część to ok 65zł. Szkoda, że dopiero dziś.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych