Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Słuchawki bluetooth a Mac – problem ze sparowaniem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 japanicz

japanicz
  • 146 postów

Napisano 24 lipca 2017 - 20:15

Drodzy Państwo,

 

Piszę z uprzejmą prośbą o pomoc – chciałbym sparować na czas podróży moje ulubione fitnessowe słuchawki (Denon AH-W150) bluetooth z komputerem (10.12.4, MBA early 2015). W instrukcji i na stronie znalazłem informacje dot. parowania z urządzeniami mobilnymi. 

Pytanie, czy mogę słuchawki sparować z komputerem i czy jest na to jakiś sposób? Zwyczajna opcja nie działa.

Będę zobowiązany za każdą sugestię.

 

Pozdrowienia,



#2 Aquo

Aquo
  • 507 postów

Napisano 24 lipca 2017 - 21:38

"Zwyczajna opcja", czyli menu Bluetooth w Preferencjach systemowych, tak?
Słuchawki maja BT 3.0, niby komputer nie powinien robić problemów, ale być może Mac nie chce się łączyć ze sprzętem poniżej wersji 4.0.



#3 japanicz

japanicz
  • 146 postów

Napisano 24 lipca 2017 - 21:54

"Zwyczajna opcja", czyli menu Bluetooth w Preferencjach systemowych, tak?
Słuchawki maja BT 3.0, niby komputer nie powinien robić problemów, ale być może Mac nie chce się łączyć ze sprzętem poniżej wersji 4.0.

Bardzo dziękuję. Tak, próbowałem poprzez preferencje systemowe – i nic. Nie ma na to jakiś – kompletnie się na tym nie znam – "emulatorów"? Aż nie chce mi się wierzyć, by nie było na to sposobu.



#4 Aquo

Aquo
  • 507 postów

Napisano 24 lipca 2017 - 22:02

Nie, nie ma żadnych emulatorów. Czy słuchawki łączą się z iPhone'm? Tudzież innym telefonem (jakim?), innym komputerem?



#5 japanicz

japanicz
  • 146 postów

Napisano 25 lipca 2017 - 04:48

Nie, nie ma żadnych emulatorów. Czy słuchawki łączą się z iPhone'm? Tudzież innym telefonem (jakim?), innym komputerem?

Tak, bez problemu z I6s i I7. z komputerem – nie chcą.



#6 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 25 lipca 2017 - 10:32

Spróbuj usunąć pliki preferencji bluetooth. Będziesz musiał sparować na nowo inne urządzenia, ale czasem to pomaga.

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych