Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ładowarka Maclean do Ipod Touch 4g?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mcl87

mcl87
  • 1 postów

Napisano 14 lipca 2017 - 19:02

Witam,

 

Niedawno kupiłem używanego Ipoda Touch 4g i generalnie w życiu nie miałem zbyt dużej styczności z produktami Apple, no i mam takie pytanie. Czy taka ładowarka będzie mi działać z tym Ipodem: http://allegro.pl/ladowarka-usb-uniwersalna-maclean-mce734-1a-i5990560463.html

 

Parametry takie jak w oryginalnej 5V 1A, zresztą na dobrą sprawę mam taką starą ładowarkę 5V 400 mA (czyli trochę mniej niż daje USB) i ładuje jeśli tylko Ipod ma wyłączony ekran, ale wolę spytać bo różnie z tymi ładowarkami USB bywa i czasem z niektórymi urządzeniami nie działają, np. ta moja stara ładowarka, gdy 10 lat temu podpiąłem ją pod Ipoda Classic (5G albo 6G) od znajomego to się nie ładował... Chciałbym móc w razie czego normalnie korzystać z odtwarzacza, a przy takiej ładowarce się nie da. Natomiast ładowanie na kompie odpada, bo musi być cały czas włączony. Dawniej miałem Creative Zen i on przy wyłączonym komputerze z USB się ładował, tylko musiałem go podłączyć gdy komputer był uruchomiony i później mogłem go wyłączyć, no ale z Ipodem tak to nie działa. No chyba, że coś tam ładuje, ale wygląda to tak jak w przypadku tej mojej starej ładowarki... Creative w każdym razie normalnie pokazywał, że się ładuje.  

 

Miał ktoś styczność z tą ładowarką Maclean MCE734? Bo w necie nie mogę znaleźć potwierdzenia czy normalnie będzie działać.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych