Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z synchronizacją muzyki iTunes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 akilles3000

akilles3000
  • 1 postów

Napisano 14 lipca 2017 - 17:28

Witam,
Przez cały, gdy przesyłałem muzykę z komputera do mojego iPhone 5s przez iTunes kablem usb wszystko przesyłało się poprawnie. Jednak teraz, muzyka w ogóle się nie synchronizuje. Robię wszystko tak, jak zawsze, lecz gdy zaznaczam albumy, które chcę, aby były zsynchronizowane, następnie klikam synchronizuj, iTunes synchronizuje iPhone (przechodzi 6 króków; Archiwizacja itd.), lecz albumy, które są zaznaczone w iTunes do synchronizacji, nie występują na iPhone w aplikacji "muzyka". Nawet gdy odznaczyłem wszystkie albumy w iTunes, i zsynchronizowałem, iPhone nadal posiada te piosenki.
Przy piosenkach, które są zaznaczone do synchronizacji, jednak nie występują na iPhone, jest przerywane kółko (screen w załączniku).
Różnice od poprzedniego udanego przesyłania muzyki są tylko takie, że przesyłanie odbywa się na zaktualizowanej wersji iTunes (12.6.1), oraz przez inny kabel usb (nie od Apple, jednak ikonka synchronizacji na pasku u góry iPhone występuje).

Załączone pliki



#2 6c1fb0760d

6c1fb0760d
  • 1 663 postów

Napisano 30 lipca 2017 - 10:55

Spróbuj najpierw wykasować całą muzykę z poziomu telefonu (Ustawienia --> Ogólne --> Dysk i użycie iCloud --> Zarządzaj dyskiem --> Muzyka) a potem jeszcze raz zrób synchro. Ewentualnie jakiś restart telefonu najpierw.

 

Generalnie iTunes robi straszny burdel, co chwila a to mi się coś nie zsynchronizuje, a to utwory pojawiają się podwójnie, a to na telefon lądują rzeczy których nie zaznaczam do synchronizacji - współczuję ludziom, którzy nie siedzą w komputerach na co dzień, bo obsługa tego to jest koszmar.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych