Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Rozciągnięty ekran Win7 na Mac'u 27".


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Maciej.T

Maciej.T
  • 1 postów

Napisano 13 lipca 2017 - 15:08

Witam. 

 

Mam problem z nieproporcjonalnym ekranem kiedy używam windowsa 7 na Mac'u 27" z końca 2013. (screeny z ekranu poniżej).

Gdy wchodzę w Screen resolution, maksymalną rozdzielczość jaką mogę wybrać jest 1600x1200. Gdy mój ekran retina ma wg. strony Apple 2560x1440.

Dodam że gdy ostatnio instalowałem windowsa 7 na tym samym komputerze tego problemu nie było, podejrzewam że nawet była dostępna większa rozdzielczość do wybrania. Musiałem jednak go usunąć bo brakowało mi już miejsca na dysku twardym a z niego nie korzystałem.

Dodam że podczas instalacji, podążałem wskazówkami apple i pobrałem wsparci bootcamp'a i zmieniłem owe 3 pliki na usb. 

Bardzo proszę o pomoc, nie mam pojęcia jak to naprawić a googl'owanie od 5iu godzin nie przyniosło żadnych rezultatów. 

 

Będę wdzięczny za każdą wskazówkę. 

Pozdrawiam

Maciej

 

Screenshot'y:

http://tufotki.pl/91sUI

Załączone pliki

  • Załączony plik  2.PNG   790,01 KB   0 Ilość pobrań
  • Załączony plik  1.PNG   785,29 KB   0 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.PNG   61,96 KB   0 Ilość pobrań


#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 lipca 2017 - 19:15

Jestem uczulony na 'problem:', zmieniłem tytuł.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych