Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak synchronizacji zakładek Safari pomiędzy urządzeniami korzystającymi z iCloud.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kosza355

kosza355
  • 1 postów

Napisano 26 czerwca 2017 - 20:29

Witam użytkowników tego forum. Mam problem z iCloud, a mianowicie z synchronizacją zakładek. Testowałem na swoich iUrządzeniach (iPhone i iPad) wersje beta iOS 11 i wydaje mi się, że problem wystąpił w tym czasie, tyle że oba urządzenia zostały przywrócone w iTunes do iOS10. Problem wygląda następująco: dodaję zakładki w iPhone, na ipadzie brak.

Po przesunięciu suwaka Safari w ustawieniach iCloud pyta czy złączyć dane z iPada z kontem. Po kliknięciu "tak" wszystkie dodane manualnie znikają. O dziwo, otwarte zakładki Handoff widoczne są na iPadzie. Na iPhonie z ipada już nie. Wszystkie pozostałe funkcje iCloud działają i synchronizują się natychmiastowo np. kontakty. Czekam na jakieś sensowne rozwiązanie i pozdrawiam.



#2 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 02 listopada 2017 - 08:20

Od około miesiąca mam problem z synchronizacją zakładek za pomocą iCloud dla Windows. Mam drugą maszynę, na której chciałbym mieć te same zakładki co w Mac. Kiedyś działało pięknie, ale przestało. Przeinstalowałem program iCloud oraz przeglądarki. Próbowałem na Firefox oraz Chrome. Nadal nic. Jakieś pomysły?


iMac 27"  | iPhone XS 64GB | iPod Nano 7G 16GB | -> w muzeum | eMac | iMac 20" C2D | iPad Retina WiFi + Cellular


#3 sokolovski

sokolovski
  • 28 postów

Napisano 19 stycznia 2018 - 22:45

Mam podobny problem z zakładkami, brak synchronizacji pomiędzy iPhone a Safari. Za to na Windowsie i Firefox-ie synchronizują się tylko z iPhone, wychodzi że problem leży po stronie komputera. Udało wam się rozwiązać problem?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych