Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Opinia o serwisie MacSupport


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OneGhost

OneGhost
  • 296 postów

Napisano 24 maja 2017 - 10:07

Chciałem podzielić się opinią na temat serwisu MacSupport po ostatniej naprawie mojego MacBook'a Pro 13". Wysłałem do nich ostatnio ten komputer w celu naprawy płyty głównej po upadku komputera. Kilka spostrzeżeń:

- Naprawa dokonana bardzo dobrze, wszystko fajnie działa,

- Miła obsługa i zawsze od razu odpowiadali na wszystkie moje pytania, kiedy tylko zadzwoniłem.

Ale opinię piszę ze względu na coś czym bardzo miło mnie zaskoczyli. W jednym z wątków na forum zapytałem czy po naprawie płyty głównej w ich serwisie Apple przyjmie mi MacBooka na program wymiany skrzydła LCD (ze względu na uszkodzoną powłokę). Okazało się, że w MacSupport zajęli się tym sami z własnej inicjatywy, pomimo, że nie musieli w ogóle nic z tym robić (laptop pojechał do nich tylko na naprawę płyty). Także po powrocie sprzętu mam nie tylko naprawioną płytę, ale też nowe skrzydło LCD. Bardzo miła niespodzianka, także dziękuję i pozdrawiam. Na pewno polecam ten serwis i w przyszłości jeśli będzie trzeba ponownie skorzystam.


Użytkownik OneGhost edytował ten post 24 maja 2017 - 11:25


#2 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 24 maja 2017 - 10:31

Cieszymy się wraz z Tobą. Tylko co ten temat ma wspólnego z "gdzie kupować/nie kupować"?



#3 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 24 maja 2017 - 17:35

Cieszymy się wraz z Tobą. Tylko co ten temat ma wspólnego z "gdzie kupować/nie kupować"?


"gdzie kupować/nie kupować" ... usług serwisowych.
  • Gregory i OneGhost lubią to

Pomogłem ?   -  Lubię to 


#4 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 29 maja 2017 - 19:25

Cieszymy się wraz z Tobą. Tylko co ten temat ma wspólnego z "gdzie kupować/nie kupować"?

 

 

Z całym szacunkiem – ponieważ w tym dziale pojawiały się już w przeszłości wypowiedzi na temat serwisów, także pozytywne, oraz nie ma zastrzeżeń co do konkretnego, wspomnianego w temacie – pozwolę sobie buńczucznie pozostawić wątek w tym dziale, nabijając tym samym globalny licznik pozytywnych opinii, do wyrażania których ludzie są coraz mniej skłonni. Może to ich zachęci?


  • OneGhost lubi to

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych