Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Spotify - pobieranie muzyki na telefon.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojcieszko

Wojcieszko
  • 53 postów

Napisano 22 maja 2017 - 13:32

Witam,

Moi drodzy mam takie pytanie. Nigdy nie korzystałem z aplikacji streamingujących muzykę. Zainstalowałem jednak w dniu dzisiejszym Spotify i mam co do tej aplikacji kilka pytań.

Otóż w danej playliście mam opcję pobierz która pobiera wszystkie utwory na urządzenie aby móc je odtwarzać offline. Pytanie jednak czy taki pobrany utwór jak jestem online jest później odtwarzany z urządzenia nie pobierając transferu danych, czy za każdym razem do póki nie będę offline jest na bieżąco od nowa pobierany? Ma ktoś związane z tym doświadczenia?



#2 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 22 maja 2017 - 13:58

Zobacz:

 

Dotyczy: posiadacze konta Premium

Zabierz muzykę wszędzie ze sobą. Dzięki Spotify Premium możesz pobierać muzykę do aplikacji, a potem odtwarzać ją nawet bez połączenia z Internetem. 

 

https://support.spot...listen-offline/


Użytkownik kalvin edytował ten post 22 maja 2017 - 13:58

  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#3 Wojcieszko

Wojcieszko
  • 53 postów

Napisano 22 maja 2017 - 14:19

Dzięki za odpowiedz, ale nie ma tam dokładnie odpowiedzi czy w trybie online również będzie aplikacja korzystała z pobranego wcześniej utworu ...

#4 czesiekwiesiek

czesiekwiesiek
  • 1 089 postów

Napisano 22 maja 2017 - 14:32

A masz Premium?


Macbook Air M1 512/16, iPhone 12 mini, ​AirPods 2, Apple Watch Series 3


#5 Wojcieszko

Wojcieszko
  • 53 postów

Napisano 22 maja 2017 - 14:59

Bez premium nie można pobierać muzyki... Dlatego o to cały czas mi chodzi... Pobieram jakąś piosenkę na telefon, ale następnie w aplikacji jej wyszukuję i uruchamiam... Pytanie właśnie czy ona jest wtedy streamingowana czy uruchamiana z pamięci urządzenia i nie tracę danych komórkowych...



#6 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 22 maja 2017 - 15:43

Z pamieci urzadzenia.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#7 babeo

babeo
  • 152 postów

Napisano 13 września 2017 - 15:31

Witam wszystkich,

jestem nowy w świecie Apple. Po latach korzystania z androida przyszedł czas na zmianę. Nie chcę zakładać nowego tematu a nie znalazłem odpowiedzi to podczepię się tutaj pod temat. Jako, że mam jeszcze nawyki z androida (zamykanie aplikacji, czyszczenie danych) zastanawia mnie ile aplikacja Spotify może zajmować na dysku w iPhone. Dodam, że słucham tylko online, nie pobieram muzyki na telefon. Aktualnie aplikacja zajmuje ponad 1,5 GB. Czy gdzieś jest jakieś ograniczenie ile może zajmować? Czy to się gdzieś ustawia?


iPhone 7 128GB + iPad 2018 32GB WiFi + BeatsX

#8 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 13 września 2017 - 15:44

Nie ma niestety.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#9 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 13 września 2017 - 15:57

Nie da się niestety wyczyścić pamięci podręcznej . Jedyna opcja usunąć i zainstalować aplikacje na nowo jak urośnie do wielkich rozmiarów.
Iphone 7 Black | Apple Watch Space Grey | Macbook Air 13 | iPad Air




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych