Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

O co chodzi z tym 'redaktorem i blogerem'? Pomóżcie mu!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 czif117

czif117
  • 72 postów

Napisano 21 maja 2017 - 15:45

Hej,
Od jakiegoś czasu wielu czytelników zauważyło coś w rodzaju spadku jakości pisanych artykułów.
Co zaskakujące - wszystkie te mniej atrakcyjne wpisy są autorstwa tego samego redaktora, a mianowicie p. Jacka.
Wszyscy staramy się jakoś pokojowo i dyplomatycznie podejść do sytuacji korzystając z sekcji "Komentarze", natomiast szanowny p. Jacek jest zawsze wrogo do Nas czytelników nastawiony i nie potrafi podziękować za krytykę, lecz od razu kasuje komentarze, komentuje sarkastycznie bądź od razu OSTRZEGA przed BANEM, po czym usuwa komentarze.
Przepraszam bardzo, redaktor dla czytelników, czy może czytelnicy dla redaktora?
Można nawiązać porozumienie, na co p. Jacek nie chce się zdobyć.
Proszę o wyrażenie Waszych opinii czy krytyka powinna być eliminowana czy przyjmowana z godnością?


Przykłady reakcji redaktora:
Spoiler


Przed usunięciem przykładowego komentarza, który z góry uchwyciłem sobie.
Spoiler

No i po usunięciu:
Spoiler


#2 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 21 maja 2017 - 17:01

Jacek powinien zjeść Snickersa bo gwiazdorzy :P (mam na myśli te screeny, bo ogólnie to nie mam mu nic do zarzucenia)


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#3 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 21 maja 2017 - 17:12

Ja tam mu się nie dziwię, sam jak czytam komentarze na głównej stronie, to bym połowę usunął ze względu na swój żenujący poziom i ciągle marudzenie na wszystko. Co by nie mówić poziom komentarzy na forum a na stronie głównej, to niebo a ziemia.
  • makemymind lubi to

#4 czif117

czif117
  • 72 postów

Napisano 25 maja 2017 - 14:38

Kontynuacja co do obrazka z pierwszego postu, że czeka na komentarz, by zbanować czif117

Ten pan to jakieś kpiny. Najlepiej dla niego, jakby wyłączył komentarze pod swoimi wpisami.

Dołączona grafika

Nie rozumiem... nie wnikam czy autor (Jacek) tych artykułów pisze je na trzeźwo czy nie, ale błędy są jego nierozłączną częścią.
Artykuł o wycinaniu plików przy pomocy skrótów klawiszowych - błędnych skrótów klawiszowych.
W komentarzu jak zwykle został poprawiony. Tak jak przy każdym niemal artykule tego autora znajdują się cenzorzy, bądź już ich komentarze zostały usunięte.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Użytkownik McTom edytował ten post 19 grudnia 2017 - 21:18


#5 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 25 maja 2017 - 16:48

Ja nie czytam głupot tego "redaktora" już się nauczyłem ignorować artykuły tego Pana. Skopiować z art. z macroumors czy innego błędu to każdy potrafi - skopiowac bez błędów już niekoniecznie. 


  • czif117 lubi to

#6 Driff

Driff
  • 423 postów

Napisano 25 maja 2017 - 21:21

Jest na to wszystko jeden, bardzo prosty sposób: nie wchodzić, nie czytać, nie komentować.  :)


<p>MacBook Air 13" Early 2014 + iPhone 12 Pro Max + AirPods Pro




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych