Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Komunikat " Rzecz niedostępna. Tej rzeczy nie można odtwarzać", iTunes także nie odtwarza muzyki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lirena

Lirena
  • 2 postów

Napisano 18 maja 2017 - 18:57

Witam. 

Po raz pierwszy zamieszczam post na jakimkolwiek forum, ale nie jestem w stanie sobie sama poradzić. Od wczoraj przeglądam różne fora, support Apple itp., ale nie znalazłam nigdzie odpowiedzi na mój problem. Jeżeli zamieszczam post w złej kategorii to przepraszam i proszę o przeniesienie. 

 

Nie wiem niestety, gdzie szukać początków mojego problemu. Wczoraj jak zawsze podłączyłam iPoda touch 5g za pomocą USB do komputera z systemem Windows 8 w celu naładowania urządzenia. Po odłączeniu od laptopa z iPoda zniknęła cała muzyka. Po ponownym podłączeniu i połączeniu z iTunes muzyka pojawiła się, ale niedostępna. Pliki są jakby odznaczone (wrzucam screena), a po wybraniu ich wyświetla się komunikat "Recz niedostępna. Tej rzeczy nie można odtwarzać". iTunes widzi całą bibliotekę, ale także nie może odtworzyć plików, pojawia się obok nich wykrzyknik. We właściwościach pliku jako lokalizację podaje iPoda, ale gdy chcę zsynchronizować urządzenia to dostaję komunikat, że biblioteka iTunes jest pusta. 

 

Pomóżcie, nie wiem jak rozwiązać ten problem. Przyznam, że jestem trochę zielona w te klocki, ale próbowałam już różnych rzeczy. Na ipodzie miałam ponad 1000 utworów, których nie mam nigdzie indziej (po zrzuceniu na iPoda usunęłam je z komputera) i nie chciałabym ich stracić, a ponowne pobieranie ich nie ma raczej sensu....

 

 

Załączony plik  18554816_1426855474044771_908188841_n.jpg   43,01 KB   1 Ilość pobrań



#2 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 maja 2017 - 07:55

Jeżeli nie miałaś ich na komputerze i zsynchronizowałaś z komputerem iPoda, to zostały one usunięte. Tak działa synchronizacja! Na tym to polega. Musisz mieć te utwory w iTunes i fizycznie na dysku komputera, żeby móc je wgrać ponownie na iPoda. I nie możesz ich kasować z komputera, bo przy synchronizacji Ci znów znikną.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#3 Lirena

Lirena
  • 2 postów

Napisano 19 maja 2017 - 18:03

Jeżeli nie miałaś ich na komputerze i zsynchronizowałaś z komputerem iPoda, to zostały one usunięte. Tak działa synchronizacja! Na tym to polega. Musisz mieć te utwory w iTunes i fizycznie na dysku komputera, żeby móc je wgrać ponownie na iPoda. I nie możesz ich kasować z komputera, bo przy synchronizacji Ci znów znikną.

Wcześniej nie miałam takiego problemu ;) muzykę z komputera usunęłam już dawno, wiele razy synchronizowałam iPoda z programem iTunes i nic takiego się nie działo, także jednak gdzieś indziej leży problem. 


Po kolejnym podpięciu iPoda do komputera, iTunes wyświetla całą bibliotekę muzyczną, którą miałam wgraną na iPoda i jako lokalizację podaje właśnie iPoda, ale na iPodzie nie widać tych utworów.  :huh:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych