Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iCloud (zdjęcia, notatki) brak synchronizacji na iMac.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Artur Wandzel

Artur Wandzel
  • 1 postów

Napisano 06 maja 2017 - 19:11

Witam,

 

Jako że przerobiłem wszystkie możliwe a przynajmniej znane mi metody uporania się z tym problemem zwracam się do użytkowników pro! 

 

Od pewnego czasu wydaje mi się że od którejś aktualizacji notatki, zdjęcia przestały się synchronizować z icloud! (zapewne inne rzeczy związane z icloud tez nie działają). Problem jest o tyle śmieszny że icloud na moim iPhone działa poprawnie ale od początku.

 

iMac jak i mój iPhone jest podpięty do tej samej sieci WiFi, iPhone bez problemu przesyła i pobiera zdjęcia/notatki z icloud natomiast iMac WCALE, pierwsze co sprawdziłem czy jestem poprawnie zalogowany wszędzie, wszystko OK, potem sprawdziłem czy mam miejsce na icloud - OK, potem sprawdziłem działanie internetu - OK. Nic nie pomogło zalogowanie i wylogowanie się też nie, więc przeinstalowałem system na nowo po czym sie zalogowałem i wtedy nagle zdjęcia/notatki pobrały zawartość i pobierały w ciągu 1 uruchomienia! Natomiast po restarcie iMaca zdjęcia/notatki znowu przestały działać! Zero synchronizacji!!

 

Pomyślałem sobie że to może wina routera więc wymusiłem na UPC dostarczenie mi najnowszego modelu który fakt działa zacnie ALE NADAL iMac NIE CHCE SYNCHRONIZOWAĆ zdjęć/notatek. Tak więc to nie pomogło

 

Jedyne co zaobserwowałem to fakt że w momencie kiedy udostępniam internet z iPhone na iMac synchronizacja MAGICZNIE DZIAŁA!!! I działa nawet jak przełączę potem na WiFi, ale to działa tylko do restartu po restarcie iMaca synchronizacja znowu pada!!! Chyba że ponownie puszcze internet z iPhone na iMaca na 5s a potem przełączę znowu na moje WiFi z routera.

 

MOJE PYTANIE - gidze jest problem sytuacja jest komiczna a ja sam już nie wiem o co chodzi, tym bardziej że kiedyś wszystko działało normalnie...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych