Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Skąd pobrać aplikację Android Auto?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Stefan Niewiadomski

Stefan Niewiadomski
  • 26 postów

Napisano 03 maja 2017 - 20:24

Witajcie. Do tej pory korzystałem z Apple CarPlay w swoim samochodzie. I jak to w Apple bywa aby z tego korzystać wystarczyło podłączyć telefon kablem USB do samochodu i działa.

 

Od kilku dni jestem (nie)szczęśliwym użytkownikiem Androida (omg co mnie podkusiło do zmiany?!) i chciałem skorzystać z Android Auto. Niestety po podłączeniu telefonu do samochodu nic się nie dzieje.

Okazuje się, że żeby skorzystać z Android Auto muszę pobrać jakąś aplikację na telefon, która spowoduje, że będzie to działać.

Problem w tym, że w polskim sklepie Google Play tej aplikacji nie ma. Czy ktoś może wie skąd ją pobrać?



#2 MacKozer

MacKozer

  • 7 214 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 maja 2017 - 20:31

Ja pobrałem z APK Mirror. Tak mi poradzili ludzie na TT. APK Mirror prowadzą goście z Android Police, więc podobno jest to sprawdzone źródło. Ja nie daję jednak gwarancji. Lepiej pobierać aplikacje z oficjalnych sklepów. 


  • tomasz lubi to

#3 mstanko

mstanko
  • 469 postów
  • SkądWągrowiec

Napisano 05 maja 2017 - 14:46

Android Auto nie jest oficjalnie dostępny w polskim sklepie. Ja pobierałem stamtąd gdzie kolega powyżej, tylko trzeba wybrać odpowiednią wersję dla swojego telefonu (jest to gdzieś tam opisane) i działa.



#4 kongliu

kongliu
  • 1 postów

Napisano 20 czerwca 2019 - 09:42

możesz pobrać z dowolnego miejsca, ale ze względów bezpieczeństwa istnieje nazwa apknite programu do pobierania apk, która może generować bezpośredni link z Google Play






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych