Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Stracone zdjęcia w iCloud


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Legith

Legith
  • 13 postów

Napisano 17 marca 2017 - 18:54

Witam,

Jestem świeżakiem proszę się nie śmiać .

A tak na poważnie to jak usunąłem zdjęcia z iCloud z folderu "Ostatnio usunięte" to nie jestem w stanie już ich odzyskać na maca, iPhona lub iPada , jakkolwiek ?

 

 



#2 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 17 marca 2017 - 19:13

Jeszcze możesz spróbować na stronie iCloud wejść w ustawienia (ostatnia ikona) i na dole po lewej masz zaawansowane. Tam jest jeszcze jakieś odzyskiwanie plików. Ale specjalnego sukcesu nie wróżę.


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#3 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 17 marca 2017 - 19:21

A zrobiłeś może kopie w iTunes, iphone lub ipada z tymi zdlęciami?


Użytkownik landr edytował ten post 17 marca 2017 - 19:22


#4 Legith

Legith
  • 13 postów

Napisano 17 marca 2017 - 22:37

Tak w iTunes ostatnią kopie mam z 3 marca 2017 r a zdjęcia oraz filmy które chcę odzyskać są z 20-27 lutego .

Tzn. ża mam teraz odpalić iTunes i odtworzyć kopie zapasową ?



#5 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 17 marca 2017 - 22:52

Tak, a potem z iphona, zapisz fotki na Maca.....


Użytkownik landr edytował ten post 17 marca 2017 - 22:52


#6 Legith

Legith
  • 13 postów

Napisano 17 marca 2017 - 23:33

Super dzięki udało mi się odzyskać z kopi zapasowej  :)

W iCloud mam dysk 50 GB i dochodzę do wniosku że trzeba będzie wyłączyć bibliotekę bo przy następnych wakacjach i tak będzie pełny i problem powróci.

 

Tylko przed wyłączeniem najpierw bede musiał przenieść wszystkie zdjęcia oraz filmy na twardy dysk maca prawda ?

 

A czy można sobie wrzucać do iCloud pliki tylko wybrane przeze mnie te najważniejsze tak abym oszczędzał miejsce ?

 

Jeszcze raz dzięki za pomoc :)



#7 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 30 marca 2017 - 08:35

Podczas wyłączania biblioteki Zdjęć iCloud system pyta co zrobić ze zdjęciami które są na urządzeniu i z tymi które są nie pobrane. Najprościej chyba włączyć bibliotekę iCloud na Mac z włączoną opcją pobierania pełnej wersji zdjęć, poczekać aż się wszystko pobierze i wtedy wyłączyć z wybraną opcją zachowania wszystkich zdjęć na komputerze - pod warunkiem że się zmieszczą.

 

Nie da się synchronizować selektywnie. Wszystko albo nic. Dla prostoty rozwiązania.

Synchronizacja jest pełna więc usunięcie na jednym urządzeniu usuwa też z innych. Dla klarowności rozwiązania.

 

Może zerknij na alternatywy? Google Photos może okazać się dla Ciebie tym czego szukasz.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych