Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Release] Encyklopedia/Słowniki weDict


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#26 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 13 lutego 2008 - 12:42

Ja znam lepszą opcję - dajemy spację :-P
No, autorytecik za tipa:lol:


Dzieki za ten pomysł ze spacją ;) A doszedł ktoś jak np znaleźć autora, którego nazwisko ma w sobie polskie znaki? Mam na myśli np Słowackiego

#27 gegan

gegan
  • 114 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 lutego 2008 - 15:13

http://www.myapple.p...-na-iphone.html

:D

---- Dodano 13-02-2008 o godzinie 17:14 ----
No i się doczekałem, szkoda tylko, zę nie można przez Bricka, bo wi-fi nie mam.

#28 internex

internex
  • 592 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 13 lutego 2008 - 15:47

Aha, z tym będzie problem. Trzeba zrobić fix w pliku słownika.

#29 slyv

slyv
  • 382 postów

Napisano 13 lutego 2008 - 16:36

Dzieki za ten pomysł ze spacją ;) A doszedł ktoś jak np znaleźć autora, którego nazwisko ma w sobie polskie znaki? Mam na myśli np Słowackiego


Faktycznie w encyklopedii nie działają tu polskie znaki, postaram się to szybko poprawić

#30 slyv

slyv
  • 382 postów

Napisano 22 lutego 2008 - 03:05

Drobna uwaga:

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo autora i zmotywować go do dalszej pracy, wejdź na stronę: iPhone - Dotacja dla autora mGadu i słowników - slyv.republika.pl. Za każdą złotówkę będę szalenie wdzięczny.

#31 internex

internex
  • 592 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 26 lutego 2008 - 11:57

weDict v0.9 Witam Mam pewien problem z aplikacją weDict. Otóż wczoraj zainstalowałem aktualizację do v0.9 i teraz nie mogę korzystać z żadnych słowników które miałem wcześniej (te od slyv'a). Niby pliki słowników są na swoim miejscu, ale i tak nie ma ich na liście w weDict. O co w tym wszystkim chodzi? Czy mógłby ktoś wrzucić na jakiś serwer starą wersję?

#32 podkowa

podkowa
  • 169 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 lutego 2008 - 12:04

Wystarczy je przeinstalować i będzie ok wczoraj sprawdziłem swoją drogą ciekawe dlaczego tak jest bo inne słowniki widział zaraz po instalacji.

#33 internex

internex
  • 592 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 26 lutego 2008 - 12:11

Ale poprzednia wersja i tak ładniej wyglądała. Gdyby ktokolwiek miał jeszcze starą wersję to bardzo wdzięczny będe za podesłanie.

#34 Poklos

Poklos
  • 703 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 26 lutego 2008 - 22:00

a mnie ani w poprzedniej wersji nie dziaaly te slowniki ani teraz ... :(

#35 marco1958

marco1958
  • 96 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 lutego 2008 - 22:54

Działająca wersja 0.9 jest moim zdaniem znacznie bardziej atrakcyjna pod każdym względem. Ale to oczywiście kwestia gustu. Trzeba pamiętać że wszystkie słowniki muszą być instalowane w katalogu: var\mobile\library\weDict i zarówno katalogowi weDict jak i poszczególnym słownikom należy nadać chmod 0755. U mnie w ten sposób działa wszystko ok. Powodzenia
  • internex lubi to

#36 internex

internex
  • 592 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 lutego 2008 - 01:50

No dobra, wrzuciłem słowniki do podanego powyżej folderu i działa. Chyba zostawię tą wersję, ale poprzednia zdecydowanie bardziej mi się podobała.

#37 Poklos

Poklos
  • 703 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 27 lutego 2008 - 11:23

Działająca wersja 0.9 jest moim zdaniem znacznie bardziej atrakcyjna pod każdym względem. Ale to oczywiście kwestia gustu. Trzeba pamiętać że wszystkie słowniki muszą być instalowane w katalogu: var\mobile\library\weDict i zarówno katalogowi weDict jak i poszczególnym słownikom należy nadać chmod 0755. U mnie w ten sposób działa wszystko ok. Powodzenia


a jak sie dostać do tych katalogów?
i co to jest chmod 0755?

#38 internex

internex
  • 592 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 lutego 2008 - 11:47

Dostaniesz się poprzez klienta FTP (np. Cyberduck). Podłącz iPhone'a z WiFi i później połącz się klientem FTP z nim. Było o tym wiele razy. Aha, OpenSSH musisz mieć. CHMOD to prawa dostępu do plików/folderów.

#39 przemekspider

przemekspider
  • 1 793 postów
  • SkądSosnowiec/Kraków

Napisano 27 lutego 2008 - 15:17

No dobra, wrzuciłem słowniki do podanego powyżej folderu i działa. Chyba zostawię tą wersję, ale poprzednia zdecydowanie bardziej mi się podobała.


Eeee, zdecydowanie to lepiej teraz wygląda.

#40 internex

internex
  • 592 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 lutego 2008 - 16:04

Nie mniej jednak jeśli ktokolwiek ma jeszcze starą wersję to bardzo będe wdzięczny za podesłanie.

#41 p0li

p0li
  • 312 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 29 lutego 2008 - 20:25

nowa wersja jest nie tylko ładniejsza ale i dużo szybsza

#42 iphonik

iphonik
  • 11 postów

Napisano 02 marca 2008 - 13:36

1.1.3 miałem podobne problemy męczyłem się ale w końcu się udało - jak ja to zrobiłem

1. zainstalowałem weDict w telefonie
2. poinstalowałem wszystkie słowniki z polskie dodatki
3. w WinSCP ( na kompie ) słowniki są katalogu private/var/root/library/wedict - zaznaczam wszystkie pliki ze słownikami i daje " właściwości " zmieniam tam wartość na 0755
4. kopiuje wszystkie pliki do /var/mobile/library/wedict przy pomocy nortona commandera :)
5. usuwam pliki z katalogu private/var/root/library/wedict

#43 djembefol

djembefol
  • 54 postów
  • SkądGda

Napisano 05 marca 2008 - 21:30

mozna tez przez WinSCP skopiowac te pliki tylko najpierw trzeba zgrac je na dysk :)... meczylem sie z tym bo nie wiedzialem jak sie opsluzyc WinSCP i chcialem odrazu jak w Total Comanderze z jednego okienka do drugiego, potem szukalem tego nortona ale nie znalazlem i zrobilem tak jak to opisalem ;)

#44 slyv

slyv
  • 382 postów

Napisano 12 marca 2008 - 02:01

..::## UPDATE - 1.1.3/1.1.4 FIX ###::..

Uaktualniłem pliki oraz skrypt do Installera. Teraz wszystkie moje słowniki powinny się już bez problemu zainstalować na sofcie 1.1.3 i 1.1.4. Jeśli ktoś będzie dalej miał problemy niech usunie ręcznie cały katalog /var/mobile/Library/weDict. Testowałem na 1.1.4 i wszystko się ładnie zainstalowało.
I nie zapomnijcie odświeżyć źródeł w Installerze.

ps. Jeśli uważasz że moje słowniki są przydatne, i chcesz wesprzć finansowo rozwój polskich aplikacji na iPhona, wejdź na stronę slyv.republika.pl

#45 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 12 marca 2008 - 14:38

dzięki :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych