Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

January update - Jak zrobić??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#26 gh_

gh_
  • 107 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 lutego 2008 - 23:30

Chcesz powiedziec ze kupuje raz wgrywam ile chce do Touchow inych znajomych? Tylko co, podlanczam i synchronizuje czy robie restore? Hm

#27 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 lutego 2008 - 23:34

Nie ile chcesz, zdaje sie najwyzej do pieciu sztuk.

#28 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 lutego 2008 - 23:28

Czy ktos kto kupil january update moze ten plik zlokalizowac i pozyczyc mi ? :)

#29 bojler21

bojler21
  • 29 postów

Napisano 12 lutego 2008 - 02:12

ciekawa rewelacja nie powiem, ale pewnie chybiona, bo USA na pewno by to już dawno odkryli i ogłosili.

#30 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 lutego 2008 - 10:38

naresh - nie da sie, te dane sa przypisane do konta iTunes, tak jak kupowane utwory. Zrob sobie jailbreak.

#31 DominiqueZ

DominiqueZ
  • 1 postów

Napisano 12 lutego 2008 - 15:07

Mam jedno pytanie. Od pewnego czasu mam iPoda Touch 16GB ale dużym problemem okazała się najnowsza aktualizacja. Bez niej iTunes odmawia mi dostępu do iPoda (zgrywania piosenek, filmów etc.) i automatycznie odsyła do iTunes Store. Czy wiecie jak poradzić sobie z tym problemem i zainstalować January Software Upgrade legalnie?

#32 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 lutego 2008 - 15:27

naresh - nie da sie, te dane sa przypisane do konta iTunes, tak jak kupowane utwory. Zrob sobie jailbreak.


Mialem juz iPod z JailBreak i mi sie to nie podoba. Skoro "zakup" jest przypisany do konta iTunes, to pewnie siedzi to gdzies w srodku... chetnie bym sie tym pobawil i moze znalazlbym te informacje w pliku. Sprobowac zawsze mozna.

---- Dodano 12-02-2008 o godzinie 17:28 ----
iTunes nie odsyla Cie do January Update, tylko przypomina Ci o nim. Jak przejedziesz na sam dol strony z JU, powinny byc buttony, z czego jeden mowi zeby Ci nie przypominac juz o tym :)

#33 mac_user

mac_user
  • 116 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 lutego 2008 - 19:10

---- Dodano 12-02-2008 o godzinie 17:28 ----
iTunes nie odsyla Cie do January Update, tylko przypomina Ci o nim. Jak przejedziesz na sam dol strony z JU, powinny byc buttony, z czego jeden mowi zeby Ci nie przypominac juz o tym :)


a ja klikam w No Thanks i z powrotem pokazuje mi stronę z JU ale już tylko z jednym przyciskiem OK który odsyła mnie do iTunes Store... i tak w kółko za każdym razem jak podłączam Touch'a

#34 gh_

gh_
  • 107 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 12 lutego 2008 - 21:04

jedyne wyjscie [jak dla mnie] to odlaczenie netu przed podlaczeniem iPoda!! Dopiero po podlaczeniu wkladamy kabel z netem spowrotem. Glupie ale nie widzialem tu innego sposobu niz kipienie JU? W innym wypadku nie widac zawartosci Toucha i list w nim zawartych

#35 Taizo

Taizo
  • 156 postów
  • SkądKatowice, Silesia

Napisano 13 lutego 2008 - 19:27

jedyne wyjscie [jak dla mnie] to odlaczenie netu przed podlaczeniem iPoda!! Dopiero po podlaczeniu wkladamy kabel z netem spowrotem. Glupie ale nie widzialem tu innego sposobu niz kipienie JU? W innym wypadku nie widac zawartosci Toucha i list w nim zawartych


mam IDENTYCZNY problem... i jedyny sposób to wyłączanie neta.

Może ktoś już moze pomóC?

#36 5k18a

5k18a
  • 122 postów
  • SkądNadworny krytyk

Napisano 14 lutego 2008 - 10:43

mam IDENTYCZNY problem... i jedyny sposób to wyłączanie neta.

Może ktoś już moze pomóC?


Tak powrót do 1.1.2 ja tak zrobiłem. W zasadzie po za brakiem możliwości przesuwania ikonek to nie widzę innej korzyści z update do 1.1.3. Problem z january update pojawia się przy jailbreakowaniu sposobem z tej strony: Apple Repo Team Wtedy nie ma zainstalowanych aplikacji jak Mapy, Poczta, Notatnik i nie ma możliwości przesuwania ikon.

#37 kozabart

kozabart
  • 354 postów

Napisano 14 lutego 2008 - 12:34

Ja mialem ten problem wczoraj ,dzisiaj po podlaczeniu Touch'a problem sam sie rozwiazal to wcisnieciu "remind me later" okienko przeszlo do szczegolow iPoda !

#38 Stachu_P

Stachu_P
  • 33 postów

Napisano 23 lutego 2008 - 21:10

Przymierzam sie do tego January update (niech Steve'owi te moje 20 dolcow stanie oscia w garde, psia jego jucha :( ), ale mam pare pytan, an ktore nie znalazle jeszcze odpowiedzi. 1) zawartosc mojego ipoda touch synchronizuje z itunes recznie. w itunes aktualnie nie mam zadnej biblioteki, bo zwyczajnie nie mam na to miejsca, wiec cala muzyke mam tylko na ipodzie. pytanie jest nastepujace: czy uaktulaniajac do JU nalezy reczne synchronizowanie wylaczyc? rozumiem, ze jesli to zrobie, zsynchronizuje mi sie "goly" itunes, czyli zrobi mi tez z toucha golasa.... 2) jezlei tak ma sie stac, czy jest jakis sposob, zeby zrobic back-up toucha na komputer (wingroza xp)? oczywiscie interesuja mnie metody inne niz kosztujace nastepne 20 usd (touchcopy na ten przyklad)? z gory dzieki za wszelkie hienty! pozdr. s

#39 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 lutego 2008 - 23:20

1. Nie, raczej nie bedzie trzeba. 2. Nie ;] .

#40 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 25 lutego 2008 - 19:35

A mam pytanie ile wazy ten January update? Bo mam neta z Orange i przekroczylem limit transferu i mam ok 110kb neta i nie wiem czy moge zaczac go pobierac z domu czy moze wyskoczyc do jakiegos punktu z darmowym HotSpot'em.

#41 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 lutego 2008 - 19:06

jezeli juz masz zainstalowany update 1.1.3 to same aplikacje sie tylko odblokowuja. sam soft 1.1.3 wazy jakies 160MB.

#42 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 26 lutego 2008 - 21:04

Mam 1.1.3 chyba nie dlugo bedzie trwalo pobranie tych aplikacji?

---- Dodano 27-02-2008 o godzinie 17:13 ----
Dzieki za pomoc:) Aplikacje wazyly 8,7 KB

#43 Olina

Olina
  • 32 postów

Napisano 06 marca 2008 - 19:42

mam pytanie...jak odzyskac january upgrade np. po formacie kompa? W historii mojego konta iTunes store widnieje zakupiony upgrade, ale nie moge go w zaden sposob odzyskac. Probowalam sie bawic w jailbreak'a, i upgrade sie skasowal. Teraz mam soft 1.1.4 Jeśli są wyświetlane inne informacje o wersji niż „1.1.3 (with January Software Upgrade)”, wykonaj poniższe czynności. 1. Sprawdź, co następuje: * Do logowania się do komputera używasz tego samego konta użytkownika, które było używane w chwili zakupu pakietu January Software Upgrade dla iPoda touch. * Komputer ma połączenie z Internetem. * Program iTunes jest otwarty, a po wybraniu polecenia Sklep > Pokaż moje konto jest wyświetlane konto w sklepie iTunes Store, którego użyto do zakupienia pakietu January Software Upgrade dla iPoda touch. 2. Wybierz polecenie Sklep > Pokaż moje konto i sprawdź, czy pakiet January Software Upgrade dla iPoda touch widnieje w historii zakupów. W przypadku posiadania więcej niż jednego konta w sklepie iTunes Store należy pamiętać, aby zalogować się do tego konta, którego użyto do zakupienia pakietu January Software Upgrade dla iPoda touch. 3. Kliknij iPoda touch, a po połączeniu iPoda z komputerem kliknij przycisk Synchronizuj. Jeśli pakiet January Software Upgrade dla iPoda touch nadal nie jest zainstalowany (nie ma na nim aplikacji Poczta, Notatki, Pogoda, Akcje i Mapy), zapoznaj się z artykułem na temat rozwiązywania problemów z iPodem touch. To wszystko robilam, ale nie udawalo sie, poniewaz mialam starsza wersje iTunes :) po uaktualnieniu programu udalo sie :)

#44 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 marca 2008 - 17:02

Jankor, ja musiałem wyczyścić iPoda więc dobrze jest użyć jakiejś aplikacji wyciągającej muzykę -> na wikipedii są takie aplikacje opisane ( Comparison of iPod managers - Wikipedia, the free encyclopedia )

#45 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 marca 2008 - 12:18

Niestety, wiekszosc tych aplikacji nie zadziala z Touchem, ten model jest dosc wyjatkowy ;-) ...

#46 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 marca 2008 - 09:14

Amarok działa:)

#47 Moorhunt

Moorhunt
  • 9 postów

Napisano 06 kwietnia 2008 - 22:46

Witam,
Mam wielki problem jestem strasznym laikiem w dziedzinie komputerów. Mam ipod touch założone konto w itunes store, doładowane na 25 $ i nie mam zielonego pojecia jak zrobić to itunes january update. Wchodze przez tego linka [url=http://www.apple.com/ipodtouch/whatsnew.html]Apple - iPod touch - What’s New[/url]
Klikam learn more przenosi mnie do tunes store, podłączam ipoda wyskakuje mi okienko ze mam sie zalogowac jak sie zaloguje wyrzuca mnie na strone glowna, jak wpisuje w search january update nie znajduje nic, jest tez opcja ok ale jak klikam tez przenosi mnie na strone głowna. Błagam jeżeli ktoś jest w stanie pomoc niech mi napisze zrozumiąłą dokładna instrukcje błagam.

#48 Shadowriver

Shadowriver
  • 1 019 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 kwietnia 2008 - 22:06

Włącz iTunes, zaloguj się do Store i kliknij na ten link i iTunes powinien ci pokazać stronę z JU ;> myślę że dalej sobie poradzisz:

https://phobos.apple...ouchLandingPage

A nie zapomni updateować taczke do 1.1.4 ;p po tym iTunes sam powinien ci zaproponować kupno JU ;]

#49 drzefkovitsh

drzefkovitsh
  • 25 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 maja 2008 - 10:55

Tak powrót do 1.1.2 ja tak zrobiłem. W zasadzie po za brakiem możliwości przesuwania ikonek to nie widzę innej korzyści z update do 1.1.3. Problem z january update pojawia się przy jailbreakowaniu sposobem z tej strony: Apple Repo Team Wtedy nie ma zainstalowanych aplikacji jak Mapy, Poczta, Notatnik i nie ma możliwości przesuwania ikon.


nie mogę dostać się do wymienionej strony (być może została już zamknięta. domyślam się, że może chodzić o jailbreak przy pomocy ZiPhone (coś co zrobiłem wczoraj :/ ). nie pojawiły mi się programiki z iPhone'a (co w sumie trochę mniej mnie interesowało, ale jakby się pojawiły to też bym nie płakał), bardziej interesowała mnie sprawa pojawienia się opcji "sieć" w karcie "ogólne" w ustawieniach. potrzebuję skonfigurować serwer VPN, aby móc korzystać z sieci WiFi na mojej uczelni. i teraz nadal nie mogę tego zrobić, bo opcja się nie pojawiła!!! ma ktoś jakieś rozwiązanie? mam zainstalowany soft 1.1.4

#50 Taizo

Taizo
  • 156 postów
  • SkądKatowice, Silesia

Napisano 14 maja 2008 - 09:30

A ja mam pytanie... gdzie teraz kupić January Update?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych