Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

January update - Jak zrobić??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#1 pumbishon

pumbishon
  • 172 postów

Napisano 06 lutego 2008 - 23:26

Witam Chciałem zrobić January uupdate dla Toucha i mam w związku tym parę pytań: 1. Czy do zrobienia update'a wystarczy konto w banku w którymś z obsługiwanych przez iTunes Store krajów? 2. Czy konto w iStore moze załozyc osoba w innym kraju i po prostu udostępnić mi dane do konta i wtedy ja moge zrobić ten update w Polsce?

#2 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 lutego 2008 - 23:45

1. Tak, oraz karta. 2. W zasadzie tak.

#3 LaSkA

LaSkA
  • 302 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 lutego 2008 - 16:35

1. Możesz kupić Gift Card. Widziałem, że pojawiły się na allegro w dużej ilości 2. Możesz sobie założyć konto lub kupić na allegro za jakieś 5 zł chyba i nie musisz sam z tym walczyć.

#4 pumbishon

pumbishon
  • 172 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 20:52

tylko jest pewien problem - karty doladowujace maja wartosc tylko 15$. Dzieki tej karcie moge doladowac konto lub utworzyc nowe konto ale update kosztuje 20$ wiec zeby updatowac musze kupic dwie takie karty ktorych cena jesr zawyżona w stosunku do kursu dolara - kosztuja 49 zlotych

#5 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 lutego 2008 - 21:44

update kosztuje 20$ z kawalkiem. doliczaja jakis tax czy cos. wiec i tak potrzebujesz troche wiecej, a przy nastepnym update nadmiarowa kasa ci sie przyda. ;)

#6 pumbishon

pumbishon
  • 172 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 22:32

Tylko jeszcze jedno pytanie: taki konto moge zalozyc za pomoca takiej karty ale jak wypelnie ten formularz? Trzeba tam wpisac adres i numer karty a dostepne sa tylko 3 do wyboru i jaki wpisac numer karty?

#7 jac.zuz

jac.zuz
  • 231 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 lutego 2008 - 10:48

Czy update iPodaa touch jest na 100% mozliwy przez gift card? Bo nie chcialbym zeby nagle sie okazalo ze 30$ nie bede mogl wykorzystac na oprogramowanie tylko na muzyke :)

#8 narco

narco
  • 131 postów

Napisano 09 lutego 2008 - 11:55

Juz ktos na myapple tak upgrade'ował. Ale ludzie;D Zróbcie sobie Jailbreak'a;) po co wam 5 aplikacji za 20$?

#9 pumbishon

pumbishon
  • 172 postów

Napisano 09 lutego 2008 - 12:20

Ale ja nie chce w ten sposób. Moj kolega zrbil jailbreak i cos mu sie stalo z systemem i nie mogl za cholere wgrac oryginalnego softa. Nie przyjeli mu na gwarancji. Dlatego ja wole oryginalny update ale mam pytani jak rozwiazac sprawe z adresem

#10 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 lutego 2008 - 13:56

Moj kolega zrbil jailbreak i cos mu sie stalo z systemem i nie mogl za cholere wgrac oryginalnego softa.

Prawdopodobnie nie dosc sie staral, zeby zrobic restore.
iPoda w zasadzie nie sposob zepsuc jakakolwiek ingerencja w oprogramowanie, bo to tylko ruszanie plikow.
Czasem wyglada na to, ze iPod zamienil sie w cegle, lecz metoda z force restore zawsze dziala, o ile iPod nie jest uszkodzony fizycznie.
Na temat adresu sie nie wypowiadam - nie wiem ;-) .

#11 gh_

gh_
  • 107 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 lutego 2008 - 14:55

Gift Kart dziala 100% wo! Mozna robic normalne zakupy w iTunes. January up ruleZ he he

#12 pumbishon

pumbishon
  • 172 postów

Napisano 09 lutego 2008 - 16:32

hehe W takim razie jak tylko ktos mnie poratuje zielonymi:p to zamawiam dwie. Viva là Apple i ich czcigodny (chociaz bezwstydnie drogi:p) January Update!!!

#13 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 lutego 2008 - 18:06

nie ma to jak wydac kase na nielegalny soft miast kupic sobie ze dwie plytki z muzyka w sklepie... ps jak bym byl serwisantem to tez bym chcial splawic kogos kto nie potrafi zrobic jb korzystajac z instrukcji krok-po-kroku i pozniej przychodzi z cegla do serwisu.

#14 pumbishon

pumbishon
  • 172 postów

Napisano 09 lutego 2008 - 18:09

nie rozumiem co masz na mysli piszac nielegalny. Bo jak dla mnie update od apple jest calkowicie legalny

#15 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 lutego 2008 - 18:15

a jestes obywatelem stanow zjednoczonych ameryki polnocnej i bedziesz robil update z terytorium tegoz kraju? bo tego wymaga licencja.

#16 pumbishon

pumbishon
  • 172 postów

Napisano 09 lutego 2008 - 18:19

Nieprawda. Update może robić ktokolwiek kto jest obywatelem Stanów. A gdzie go później bedzie ktos uzywał to juz nie jest wazne

#17 Brzoza1530

Brzoza1530
  • 196 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 lutego 2008 - 18:33

No właśnie. Ja mam konto bankowe i konto iTunes w Szkocji. Ale update zrobiłem w Polsce. Jest to nielegalne? Raczej mi się nie wydaje.

#18 born2fight

born2fight
  • 443 postów
  • SkądILL WIND US

Napisano 09 lutego 2008 - 20:22

tylko jest pewien problem - karty doladowujace maja wartosc tylko 15$. Dzieki tej karcie moge doladowac konto lub utworzyc nowe konto ale update kosztuje 20$ wiec zeby updatowac musze kupic dwie takie karty ktorych cena jesr zawyżona w stosunku do kursu dolara - kosztuja 49 zlotych


mozna kupic karte jaka sie chce, przez itunes store i wyslac do kogos np w prezecie na email nie trzeba kupowac 2x20

#19 pumbishon

pumbishon
  • 172 postów

Napisano 09 lutego 2008 - 21:02

Hehe Juz nie trzeba Pokusiłem się i zrobiłem jailbreak:P

#20 gh_

gh_
  • 107 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 lutego 2008 - 23:03

Tylko karta musi byc 25$ !! Bo 20$ to za malo bo jeszcze podatek doliczaja

#21 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 lutego 2008 - 01:06

to kto bedzie tego uzywal to juz ina bajka. ale ze licencja jest przypisana do konta a konto do osoby to nie roznie moze byc z przeniesieniem licencji. tak robiac update z terenu polski robi sie to nielegalnie. w licencji jest kaluzula o lokalizacji. wiem ze to glupie, ale nie ja to wymyslalem.

#22 gh_

gh_
  • 107 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 lutego 2008 - 21:26

Zastanawiam sie czy jesli na jednym koncie iStore zrobilem January upD to czy podlanczajac innego Toucha tez moge dokonac kolejnego updateu? Oczywiscie przy zaladowanym koncie $ ?

#23 9r23s13k

9r23s13k
  • 16 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 21:27

a jak bedzie z tymi aplikacjami "january update" jesli zechce zrobic restore? nie znikna?

#24 gh_

gh_
  • 107 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 lutego 2008 - 21:44

Tez o tym myslalem...? W sumie nie powinny bo to bylo by bez sensu ale pewnosci nie mam....

#25 9r23s13k

9r23s13k
  • 16 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 22:23

znalazlem taka odpowiedz:
The iPod touch January Software Upgrade can only be synced to iPod touch from the primary iTunes library. If the user is manually managing music and video on iPod, this is the computer where they first set up the iPod or first set it up after restoring the iPod. The "iPod touch App Pack 4A93.ipa" file can be copied from the computer where you purchased it to your primary iTunes library computer, and sync the iPod from there.

The file is located here:

Mac OS X:
~/Library/iTunes/Mobile Applications

Windows XP
C:\Documents and Settings[user name]\Application Data\Apple Computer\iTunes\Mobile Applications\

Windows Vista:
C:\Users[user name]\AppData\Roaming
Apple Computer\iTunes\Mobile Applications\
Note: These locations are hidden by default in Windows. You can these locations by choosing "Show hidden files and folder" in the View tab of the Folder Options Control Panel.

Once you have copied the "iPod touch App Pack 4A93.ipa" file to the computer with your home library, make a new folder named Mobile Applications in the correct location, and place the "iPod touch App Pack 4A93.ipa" file there. Open iTunes and sync your iPod touch.

a tu jest caly watek:

[url=http://discussions.apple.com/thread.jspa?messageID=6490325]Apple - Support - Discussions - iPod Touch January Update Intact After ...[/url]

---- Dodano 11-02-2008 o godzinie 00:31 ----

Zastanawiam sie czy jesli na jednym koncie iStore zrobilem January upD to czy podlanczajac innego Toucha tez moge dokonac kolejnego updateu? Oczywiscie przy zaladowanym koncie $ ?



to na pewno mozna

wyglada tez na to ze mozna bez update wgrac te aplikacje do nowego ipoda
tak jak wyzej podalem




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych