Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sources


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#26 previl

previl
  • 81 postów

Napisano 16 lutego 2008 - 12:33

zainstaluj comunity sources - tam sa "standardowe" zródła ;)

#27 Farys

Farys
  • 5 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 09:08

na jakim source moge znalesc iWORLD
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LoBo:

hmmmmmmmmm..................

nie róbmy offtopa, podajemy tutaj źródła i ewentulanie komentarze do nich, to nie jest miejsce na dyskusję co by się przydało, jeśli chcecie aby na i.myapple.pl znalazło się coś fajnego lub macie propozycje co do zmian to zapraszam tutaj [url]http://www.myapple.pl/iphone/57895-oficjalne-repozytorium-myapple-pl.html[/url]

pawel105 przeczytaj wątek od początku a napewno znajdziesz ciekawe źródła

Farys jak wiadomo podstawowym źródłem jest Community Sources i znajdziesz tam iWorld
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Farys

LoBo Mam zainstalowane Community Sources, ale pousuwalem wszystkie zrodla poniewaz iWorld nie chcial sie sciagnac. A Cummunity Sources nie chce nie daje mi sie odinstalowac. I nie wiem co by tu zrobic :(
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LoBo

LoBo Mam zainstalowane Community Sources, ale pousuwalem wszystkie zrodla poniewaz iWorld nie chcial sie sciagnac. A Cummunity Sources nie chce nie daje mi sie odinstalowac. I nie wiem co by tu zrobic :(


dodaj źródło ride4.org/shai.xml, po odświeżeniu zainstaluj All Sources z Sources, znjadziesz iWorld ale będziesz miał dużo źródę=eł i odświezanie bedzie trochę trwało
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Farys
Zrobilem, jest chyba wszystko co moze byc i jak na zlosc iWorld nie ma :(
Czy moglbym prosic o ewentualne napisanie adresow zrodel ktore sa standartowo w pakiecie Community Sources.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LoBo

Zrobilem, jest chyba wszystko co moze byc i jak na zlosc iWorld nie ma :(
Czy moglbym prosic o ewentualne napisanie adresow zrodel ktore sa standartowo w pakiecie Community Sources.


pewnie masz w uninstall iWorld :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Farys
na 100% nie ma

#28 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 17 lutego 2008 - 12:27

na 100% nie ma


wprowadź źródła raz jeszcze do iPhona i odśwież, dalszą rozmowę prowadzimy tu http://www.myapple.p...ge-znalezc.html

#29 cheguevara

cheguevara
  • 13 postów

Napisano 22 lutego 2008 - 09:11

a czy poza zrodlem hackthatphone.com znacie inne zrodlo aby dalo sie zainstalowac terminal?

#30 b4it

b4it
  • 537 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 lutego 2008 - 10:55

Ja znam. Jest w Conceited Software z Community Sources. Czyli już powinieneś mieć w Installerze w katalogu System.

#31 cheguevara

cheguevara
  • 13 postów

Napisano 23 lutego 2008 - 01:08

---- Dodano 23-02-2008 o godzinie 00:12 ----

Ja znam. Jest w Conceited Software z Community Sources. Czyli już powinieneś mieć w Installerze w katalogu System.

moze znacie inne jeszcze zrodlo bo moj Iphone gdy ma zainstalowana paczke CS wywala mi blad - ''Package download failed''
stad nie mam CS

---- Dodano 23-02-2008 o godzinie 20:13 ----
z jakiego zrodla czerpiecie Kb lub Kb2 ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych