Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[25.03.2006] MAM Warszawa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 02 marca 2006 - 21:32

Pojawiły sie głosy zniecierpliwionych mac'użytkowników którzy chcieli by się spotkać i po przebywać w miłym towarzystwie :) Proponuje sobotę 25 marca 2006roku miejsce jak zwykle się ustali- ostatnio dowiedziałem się że są miejsca w Polsce gdzie nawet przygotowane są stanowiska- jakieś B&W z dostępem itp :) my niestety tak jeszcze nie mamy :( ale może jakieś propozycje?

#2 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 02 marca 2006 - 21:38

Że też jakiegoś salonu/sklepu nie poprosicie o otwarcie po godzinach lub przed godzinami zamknięcia dla kilku osób zainteresowanych )macolubnych) plus ludzie którzy dowiedzą się o tym z jakiegoś ogloszenia/plakatu lub od was.
Mieszkacie w Wawie, musi się dać, zresztą to chyba im na rękę.
:D

Sprubować warto... takie imprezki są dość popularne na zachodzie.

Wystarczą paluszki i kawa i herbata, nawet w plastikach... :D
A jak będzie atmosfera... Heh, to wam móże się udać, macie nawiększe szanse na to w PL. A jaki sklep, nie wiem, popytajcie się, nie mieszkam w Wawie. :twisted: :twisted: :twisted:

#3 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 02 marca 2006 - 21:49

Przemion, przerażasz mnie :evil: a jakie by było przerażenie ludzi z takiego sklepu... nie.. przepraszam, prawdopodobnie umarli by ze śmiechu słysząc że można się bawić z plastikowymi kubeczkami, bez kufli :)

#4 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 02 marca 2006 - 21:52

JSG, co do kubeczków, kwestia tego co chce się zorganizować...., ale, zaczynasz postkanie w takim sklepie, bawicie się mac'ami, a potem wycofujecie się na z góry upatrzone pozycje w jakimś lokalu! :D Przyjemne z pożytecznym. Jedyny problem, salon/sklep Apple lusi być w okolicy knajpy..., ale na odwót ;-)

#5 ŁUKASZ1

ŁUKASZ1
  • 497 postów
  • SkądWARSZAWA

Napisano 03 marca 2006 - 00:04

Moze male party w domu, tyle ze nie wiadomo ilu chetnych ? Problem , ze mieszkanko male 38 m2 - ale punkt dobry - na Mokotowie na Dolnej . Jest net, nawet wifi ;-)

#6 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 03 marca 2006 - 08:09

Z uwagii na warunki polityczno-społeczno-pogodowe wydaje mi się, że pozostaniemy jednak przy lokalu ze szklanymi kubeczkami.
Przemion, tak sobie czasem chodze do tych naszych sklepów i wydaje mi się, że oni są raczej na nas niegotowi.

#7 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 03 marca 2006 - 10:41

Moze male party w domu, tyle ze nie wiadomo ilu chetnych ? Problem , ze mieszkanko male 38 m2 - ale punkt dobry - na Mokotowie na Dolnej . Jest net, nawet wifi ;-)


Pozdrawiam z Dąbrowskiego/Niepodległości :) ok 36m2 punkt lepszy bo od metra 100kroków

Na pierwszym spotkaniu było 3osoby :) to w mieszkaniu można, ale na ostatnim spotkaniu było w porywach do 20osób więc chyba nie bardzo :?

Myślę że np na Polnej można by się zebrać ale tam wiele osób nie wejdzie i potem do Piwoni która jest naprzeciwko :) nieomal. :( ale też mała, trzeba by zarezerwować całom.

#8 ŁUKASZ1

ŁUKASZ1
  • 497 postów
  • SkądWARSZAWA

Napisano 03 marca 2006 - 20:40

No to witam sasiada zza metra ;-)

#9 glub

glub
  • 980 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 marca 2006 - 12:09

jesli chodzi o lokal to ja proponuje bierhalle, jest tam pomieszczenie obok głownej sali z miescem dla kilkunastu osób. dobre piwo i golonka to może być atut :)

#10 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 06 marca 2006 - 12:13

a adres? Żeby to nie było w tak miłym miejscu jak twój teatr- wracaliśmy z "dusza na ramieniu" Paski ty paski tam, jakieś kaptury, alpagi :? jak na pradze jakiejś normalnie

#11 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 06 marca 2006 - 12:19

Moje nowe okolice wydają się odpowiednie. -- Gdzies na starym miescie, niestety nie potrafię polecić dokładnie konkretnej knajpy( kto pomoże? ).

#12 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 06 marca 2006 - 12:24

Nowe miasto, helikon, byle nie kogutek :)

#13 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 06 marca 2006 - 13:25

Hmm... a jeśli bym się do Warszawy wybrał... byłaby szansa, żeby mnie ktoś zakwaterował na noc z soboty na niedzielę?

#14 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 06 marca 2006 - 13:29

MacDada nowa kanapa z ikea :) pasuje :) albo ewentualnie materac sprężynowy na podłodze bo nie wiem jak mój brat się zapatruje na powrót do domu :D
W niedziele mogę zorganizować wycieczkę na giełdę komputerową :twisted:

#15 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 06 marca 2006 - 15:54

Nowe miasto, helikon, byle nie kogutek :)

Chej, co masz do kogutka? Keczap taniocha, kelnerzy olewali jak za starych dobrych czasów, frytki bez przystawki w formie obiadu podane, czego jeszcze potrzeba? :) Na poważnie to troche mi wstyd że z kogutkiem to mój pomysł był:(. Na swoją obronę mogę powiedzieć źe ostatni raz byłem tam z 5 lat temu. Ale przynajmniej wszyscy siedzieli przy jednym stole a w heliconie przy tych kurduplastych stolikach to może być problem, poza tym to trochę snobistyczna knajpa jest, no i piwo po 9 zł chyba. Żeby się zrechabilitować zaproponuję Chimerę na podwalu (koło kompanii piwnej) knajpa fajna i z klimatem.

#16 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 06 marca 2006 - 17:51

Chimera, dobra sprawa :) Kogutek :( nie fajny :) Helikon piwo po 7zł chyba :? Do chimery ktoś mógł by się kopsnąć i coś zarezerwować :) Byle nie tak jak w kompanii 35zł zadatku :(

#17 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 06 marca 2006 - 18:02

W chimerze mozna telefonicznie

#18 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 06 marca 2006 - 18:12

W chimerze mozna telefonicznie


"przyjdzie na to czas, na to czas, na telefony w ciemną noc" :twisted:
Była jakaś taka piosenka :twisted: kiedyś

#19 glub

glub
  • 980 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 marca 2006 - 07:51

Bierhalle- CH Arkadia- rondo Zgrupowania Radosław, tfu Babka... dobre miejsce pod względem komunikacyjnym. lecz to miejsce trzeba by zarezerwować jakiś dzień wcześniej.

#20 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 07 marca 2006 - 10:19

Chodziłem do technikum nieopodal ronda Babka :) na Spokojną, sporo pracowałem na Burakowskiej :) zagłębiu fotograficcznym warszawy :) Ale spotykanie się w CH dlamnie to... jest burzenie wyobrażeń o spotkaniu, knajpie, piwie itp itd :)

#21 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 07 marca 2006 - 11:08

Ale spotykanie się w CH dlamnie to... jest burzenie wyobrażeń o spotkaniu, knajpie, piwie itp itd :)

popieram, też preferuję knajpy jak najdalej od centrów handlowych

#22 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 marca 2006 - 11:26

Proponuję umieścić tutaj swoje propozycje W formacie: Nazwa_lokalu Dzielnica/okolice adress 3 słowa o lokalu później ankieta i wygra najlepszy

#23 glub

glub
  • 980 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 marca 2006 - 13:13

bierhalle okolice ronda babka lokal od frontu ch arkadia, piwo ważone na miejscu - 3 gatunki a od swieta koźlak.

#24 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 07 marca 2006 - 13:25

chimera stare miasto, podwale 1 gatunek piwa, ale za to niepowtarzalna atmosfera, świetna kuchnia, wygodne kanapy no i brak widoku na rodziny w zakupowym amoku.

#25 glub

glub
  • 980 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 marca 2006 - 15:06

nikt ci nie każe oglądać rodzin w zakupowym amoku :P maki masz oglądać...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych