Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mamy nowego Installera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#51 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 maja 2008 - 13:00

A spróbuj zrobić co to jest w temacie, do którego podałem linka.

#52 sllava

sllava
  • 18 postów

Napisano 06 maja 2008 - 13:06

Oki... dzieki za pomoc... :)

#53 przemekspider

przemekspider
  • 1 793 postów
  • SkądSosnowiec/Kraków

Napisano 06 maja 2008 - 13:51

Świetne zmiany w Installerze. Mam też wrażenie, że źródła się znacznie szybciej odświeżają. A to, że Rip Dev się "oficjalnie" pojawił, to doskonała wiadomość. Panowie z Rosji udowodnili Kate (Caterpillar), że są naprawdę nieźli.

#54 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 maja 2008 - 13:58

A czyałeś mojego posta?

No fakt, dobrze ulepszony, ale ja mam na wstępie problem :/ Tutaj to opisałem: http://www.myapple.p...7994-post3.html (podobny temat tylko w innym dziale). Tamten post miał wylądować tutaj, ale przez przypadek wpisałem go w podobnym temacie. Liczę na Waszą pomoc.

Mnie niestety mile nie zaskoczyli.. :/

#55 sivienki

sivienki
  • 207 postów

Napisano 08 maja 2008 - 00:27

A jak zrestartować tego instalera bo po instalacji wyświetlił mi komunikat ze trzeba zrestartować aplikacje.Uruchomiłem iPhone od nowa i nic nie mam wyszukiwarki.dzieki za pomoc.A w about pokazuje zę mam wersje 3.1

#56 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 maja 2008 - 06:51

Wejdź w Install, All Packages i będzie wyszukiwarka.

Mam też wrażenie, że źródła się znacznie szybciej odświeżają

To jedna z nowości w 3.1 - czytałem o tym na innym forum. ;)

#57 gggka

gggka
  • 39 postów

Napisano 08 maja 2008 - 11:50

faktycznie instaler sie szybciej aktualizuje

#58 vader_cool

vader_cool
  • 70 postów

Napisano 08 maja 2008 - 16:52

: | a mi przy probie instalacji jakiejkolwiek paczki installer zamyka sie:| tak samo przy more info itp. czy jest mozliwosc downgradu do poprzedniej wersji installera?

#59 c64a

c64a
  • 371 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 maja 2008 - 17:10

a ja mam problem ze zrodlami... jak instaluje nowe z zakldaki sources to mi nie odsiwerza, tam samo jak dodam z "add" to odswierza, i jest wszystko ok, tylko jak pasek juz jest na koncu to tak z dwie minuty stoi :/

#60 jureka

jureka
  • 155 postów

Napisano 08 maja 2008 - 20:20

Hm.. na tej wersji pojawil mi sie "package download failed". Wiem ze problem byl wielokrotnie poruszany, ale czy jakies panaceum na to jest?

#61 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 maja 2008 - 20:40

Zdecydowanie szybciej działa "refresh sources" ;) No i jeszcze wyszukiwarka... :D

#62 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 maja 2008 - 09:44

Wyszukiwarka i szybsze odświeżanie źródeł. Wszystko czego było trzeba? Wg mnie jeszcze nie. :lol: Brakuje mi przeskakiwania do aplikacja po literach, tak jak np. w kontaktach (litery po prawej stronie ekranu). ;)

#63 welsh

welsh
  • 298 postów
  • Skądlubuskie

Napisano 09 maja 2008 - 10:27

Najważniejsze czego brakowało tej aplikacji!! teraz jest... i bardzo mnie to cieszy :D

#64 cryeng

cryeng
  • 103 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 09 maja 2008 - 10:57

Brakuje mi przeskakiwania do aplikacja po literach, tak jak np. w kontaktach (litery po prawej stronie ekranu). ;)

Moim zdaniem wraz z wprowadzeniem wyszukiwarki ten sposób odnajdywania aplikacji stał się przestarzały i nie efektywny. Patrząc na ciągle rosnącą liczbę aplikacji ten pomysł już nie jest tak ważny. Już teraz u mnie na literę "B" jest coś około 100 aplikacji a ta liczba z każdym dniem wzrasta.

#65 pjanet

pjanet
  • 288 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 maja 2008 - 11:15

mialem to samo ale okazalo sie iz z dnia na dzien problem zniknol. Wg tego co czytalem to podobno obciazenie serwera do ktorego sie laczysz to powoduje. Moze tak samo wplynac lacze jakie posiadasz i kiedy paczki nie ida ze stala predkoscia to rwie polaczenie i dostajesz taki komunikat,

#66 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 maja 2008 - 11:17

Moim zdaniem wraz z wprowadzeniem wyszukiwarki ten sposób odnajdywania aplikacji stał się przestarzały i nie efektywny. Patrząc na ciągle rosnącą liczbę aplikacji ten pomysł już nie jest tak ważny. Już teraz u mnie na literę "B" jest coś około 100 aplikacji a ta liczba z każdym dniem wzrasta.

Ale ja nie korzystam z kategorii All Packages, tylko z tych bardziej "konkretnych". Tam jest mniej aplikacji, za mało by używać takiej wyszukiwarki, ale w sam raz by przeskoczyć do danej litery. ;)

#67 welsh

welsh
  • 298 postów
  • Skądlubuskie

Napisano 09 maja 2008 - 11:44

Powiem wam koledzy, że zależy dużo (jak nie decydująco) od router`a ponieważ kożystam w 2 miejscach z zupełnie różnych router`ów: 1) podstawowy domowy w technologi g - czasami musze sporo poczekać zwłaszcza na odświerzenie źródeł 2)router biznesowy z n - chociaż wiem że iP tego nie obsługuje i jeszcze sam w sobie standard nie został oficjalnie zatwierdzony to installer i safari pracuje zupełnie inaczej nawet instalki po kilka (2-7) mega lecą i to tak, że nie zdążysz się zniecierpliwić. pozdro

#68 gavron01

gavron01
  • 213 postów

Napisano 09 maja 2008 - 13:01

Szanowowni userzy. Jestem zmęczony - odkąd pojawiły się update'y installera, to większość instalacji kończy się informacją "package download error". Czekałem kilka dni, restartowałem telefon, podpinałem do kompa, znów włączałem, czekałem. Przeglądałem forum i właściwie ogarnia mnie bezsilność. Pojawia się w zakładce już 6 update'ów i żadnego nie mogę zainstalować. Nowo włączony installer próbuje zainstalować nową wersję ale przy samym końcu, po kilku minutach oczekiwania znó denerwujący komunikat. Rada??!!

#69 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 09 maja 2008 - 13:53

Ja tak miałem to odświerzyłem źródła i zrobiłem hard reset poprzez wcisniecie home i sleep i pomogło

#70 welsh

welsh
  • 298 postów
  • Skądlubuskie

Napisano 09 maja 2008 - 14:05

poszukaj na forum gdzieś widzałem rozwiązanie tego problemu!!! w szukaj wpisz: Package download failed PS Też mam taki problem z jednym upgrade`m jak jest kilka to po prostu wybieram inne a go zostawiam chodzi o Lockbox

#71 gavron01

gavron01
  • 213 postów

Napisano 09 maja 2008 - 14:08

Niestety. Hard reset w moim przypadku nie pomaga ;/

---- Dodano 09-05-2008 o godzinie 15:21 ----
... I co do szukania, to właśnie szukałem. Każdemu, kto miał taki komunikat, pomagało co innego. Ten irytujący problem nie jest schematyczny jak inne. ;]
Wiesz... nie uważam, że zostawianie czegoś takim jak jest, kiedy jest źle, to dobra droga na "rozwiązanie problemu"

#72 welsh

welsh
  • 298 postów
  • Skądlubuskie

Napisano 09 maja 2008 - 14:49

Wiadomo ale ja mam problem z jedna app i TYLKO z nia wszelkie inne instaluje robie update i gra moim zdaniem po prostu nie ma go na źródle. Więc jest na liście i tyle, zresztą narazie w pracy mam taki kocioł, że nawet nie chce mi się tego ruszać PS Jak się uspokoi to może to rusze bo problemów z naprawą kompów i sieci mam ponadto.

#73 lwwl

lwwl
  • 18 postów

Napisano 14 maja 2008 - 22:38

Szanowowni userzy. Jestem zmęczony - odkąd pojawiły się update'y installera, to większość instalacji kończy się informacją "package download error". Czekałem kilka dni, restartowałem telefon, podpinałem do kompa, znów włączałem, czekałem. Przeglądałem forum i właściwie ogarnia mnie bezsilność.
Pojawia się w zakładce już 6 update'ów i żadnego nie mogę zainstalować.
Nowo włączony installer próbuje zainstalować nową wersję ale przy samym końcu, po kilku minutach oczekiwania znó denerwujący komunikat.

Rada??!!


mam ten sam problem i juz sie poddaje

#74 Polol

Polol
  • 100 postów

Napisano 15 maja 2008 - 11:10

Jedynym mankamentem jest to, ze na poczatku nie da sie odswiezyc zrodel, np. ostatnio robilem update Community sources do wersji 3.81, i sie nie odswiezyly :/

#75 maly00

maly00
  • 121 postów

Napisano 19 maja 2008 - 22:52

Pojawiła się nowa wersja - 3.11. Sporo ciekawych funkcji! * Repozytoria nie będą już zapisane w pamięci podręcznej. ( nie wiem dokładnie co to znaczy ;D) * Teraz możesz użyć plik Zip i umieścić go do ~ / Media / Instalator ... (nie za bardzo rozumię o co chodzi z tym Local Repo co zostało dodane w 3.1) * Szybsza metoda respringu- teraz po zainstalowaniu aplikacji nie jestesmy cofani do lock screen. * Odswierzanie tylko jednego źródła! * Zakładka Uninstall ma teraz wyszukiwarkę. Sam jeszcze zauważyłem że poprawili wyszukiarkę i po wpisaniu słowa mozna przewijac wyniki, w poprzedniej wersji cofało na samą górę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych