Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jaka myszka nalepsza?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#1 DannyM

DannyM
  • 541 postów
  • SkądTu i tam

Napisano 01 marca 2006 - 17:18

Labtec® Notebook Optical Mouse Pro czy ktos ma moze taka w swoim laptopie?? Szukam w miare taniej i sprawdzonej myszy do laptopa. Prosze o Wasze opinie i propozycje. Moze opiszecie jakie macie u siebie :)

#2 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 marca 2006 - 17:22

Ja osobiście polecam Kensingtona i Microsofta, ale z myszami jest tak, że trzeba je dobierać do własnej ręki, a nie bazować na cudzych odczuciach. Przy okazji zajrzyj do jakiegoś MM czy innego EMPiK i sam dobierz mysz, która będzie dobrze leżała w Twojej dłoni.

#3 DannyM

DannyM
  • 541 postów
  • SkądTu i tam

Napisano 01 marca 2006 - 17:25

Czyli jednym slowem wszystkie myszy na USB beda dzialac prawidlowo? Bo wlasciwie mam tu problem bo nie wiem czy tak wlasnie jest

#4 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 marca 2006 - 17:31

W zasadzie tak, większość myszy działa domyślnie tak jak powinna (prawy klawisz to prawy klawisz, a rolka to rolka). Gorzej jest, jeżeli mysz posiada dodatkowe wodotryski (druga rolka i kilkanaście dodatkowych klawiszy), bo wtedy bardzo wskazany jest oryginalny sterownik, żeby to wszystko obsłużyć. Takie sterowniki dostarczają właśnie: Microsoft, Logitech, Kensington, a być może również inni producenci. Czyli znowu wracamy do punktu wyjścia: sam wiesz, co jest Ci potrzebne.

#5 DoktorNo

DoktorNo
  • 394 postów

Napisano 01 marca 2006 - 18:58

Ja kupiłem tanią myszkę optyczną bezkulkową Labteca na USB za 8eur. :D Naprawde nie warto przeinwestowywać.

#6 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 01 marca 2006 - 19:53

A ja poleca
A) http://www.myapple.pl/search.php
B) http://www.myapple.p...ght=jaka myszka
:twisted: :twisted:
Wątek zdaje się "przechodzony" nawet ostatnio stanęło na tym że myszki PS2 z przejściówką USB też działają :evil:

#7 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 01 marca 2006 - 21:39

Logitech M-BT58 dziala i to chyba wystarczy

#8 ciemnosci

ciemnosci
  • 18 postów

Napisano 02 marca 2006 - 01:28

Moghty Mouse, naprawde fajna, jedynie jest w troche innym stylu niz zwykle tzn. jesli uzywales przedtem jednoklawiszowej appla to bedzie git, jak nie to troche gorzej. Mimo kilku klawiszy nadal mozna uzywac jedno-kliku co przyzwyczajonym do standardowych rozwiazan moze sie nie podobac a kosztem tego jak klikasz prawym to musisz miec palec tylko po prawej stronie.

#9 DannyM

DannyM
  • 541 postów
  • SkądTu i tam

Napisano 02 marca 2006 - 09:43

Ok wielkie dzieki za opinie. Chbya ze wzgledow finansowych zostane przy Labtec Optical pro i zobacze. Na stronie producenta pisze, ze PC ale w FAQ pisza, ze to sprawdzone ale mozliwe, ze i do innych systemow bedzie pasowac :) Widzialem ja i jest malutka i ta zwijana rolka - fajna sprawa :D

#10 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 02 marca 2006 - 10:12

cordless desktop S530 for mac Logitech wpadłem na to dziś rano w piśmie kobiecym :) jeszcze nie szukałem w internecie ale prezentuje się fajnie :)

#11 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 02 marca 2006 - 22:45

Każdy Logitech Cordless Desktop jest makolubny. Mój ma nawet makowe oznaczenia na klawie :) Swoją drogą gorąco polecam, ja już jeden taki zestaw zamęczyłem - myszka nie wytrzymała i się rozpadła (po ponad 4 latach) Od roku mam kolejny bardzo sobie chwalę. (Stara klawiatura, po zalaniu i wysuszeniu nadal chodzi u kumpla)

#12 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 02 marca 2006 - 22:54

elrobsono, mam w domu taki sam (choć bez makowych znaczków ;)), i też nie narzekam :)
Działaja nawet te przyciski do sterowania głośnością :)
Pozdrawiam, waluigi :)

#13 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 02 marca 2006 - 23:20

Mnie właśnie zaskoczyło że w tym piśmie.. które aż tak kobiece nie jest- dom&wnętrze że ta klawiatura i myszka są właśnie mac'owe nie jakieś tam M$ tylko mac'we z comandem w kształcie jabłuszka itd :) dlatego napisałem for mac
Dołączona grafika
swoją drogą fajna tylko cena kosmiczna :?

#14 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 02 marca 2006 - 23:36

JSG, ten zestaw super mega wypas!!!! A nie ma tam też tego latającego okienka na klawiszach ?? Bo ja jestem ślepy i na tej fotce nie widzę.

#15 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 02 marca 2006 - 23:41

W gazecie jest to zdjęcie w formacie 2x3.4cm i cena 342zł, więcej nie wiem, wpisz w google :P oprócz tego jest jeszcze jbl "on tur" z podpiętym Nano bardzo przyjemna gazeta :)

#16 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 02 marca 2006 - 23:52

Zaraz jak skończę to sobie poszukam :), wkleję wam też fotkę mojego zestawu.

#17 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 07 maja 2006 - 10:52

Hm, przeszukalem forum i po znalezieniu tego tematu myslalem, ze bedzie tu jakas lista najczesciej uzywanych myszorow do Mac'a. Zastanawiam sie nad kupieniem czegos bezprzewodowego i dobrej jakosci, wczoraj polecono mi Logitech G7, lub MX 1000. Obecnie posiadam Mighty Mouse ale wg. mnie jest to jeden z tych produktow Apple, ktory niestety proporcjonalnie design/funkcjonalnosc w 70% ukirunkowany jest na to pierwsze. Boczne przyciski dla uzytkowania chyba dla kosmitow, zupelnie nie trafione umiejscowienie i slabo reaguja na klikanie. Po dluzszym uzywaniu myszki boli dlon w nadgarstku, a kilkukrotne wciskanie w celu znalezienia prawego przycisku juz mnie powaznie irytuje. Scroll sie latwo brudzi i zacina. Nie wiem czy znacie ten bajer - po podniesieniu Mighty Mouse na blat biurka swiatlo z myszki uklada sie w ksztalt... Myszy ;) Takiej z dwoma oczami i uszami ;) Sprawdzcie ;) No i czekam na jakies porady odnosnie zakupu mychy. Dzieki ;)

#18 pynieq

pynieq
  • 418 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 maja 2006 - 10:59

Gorąco polecam Logitech V400, mój ojciec ma taka do swojego piecowego lapa i sobie bardzo chwali, ale i pod moim G4 działa bardzo sprawnie, szczerze to nawet sam zastanawiałem sie nad nią, ale i tak wybrałem mighty. Jak dla mnie wygodna i funkcjonalna :wink: ale to kwestia uznania. Logitech naprawde fajniutki. W razie jakich pytań co do tej myszy (v400) to zawsze moge momentalnie sprawdzić :wink:

[ Dodano: 2006-05-07, 13:04 ]
btw a mighty mouse bedziesz sprzedawal :wink: ?

#19 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 07 maja 2006 - 12:48

Jak cos to ja mam MX1000 i smiga dobrze. Z ciekawostek na PC ja musialem ladowac raz na tydzien a na maku raz na 3 tyg ja laduje :D A maka uzywam duzo duzo wiecej :P

#20 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 07 maja 2006 - 15:11

Pynieq - dzieki, obczaje te mysz Logitech'a ;) Nie, nie sprzedaje Mighty - oprocz swoich mankamentow jest to jenda z najlepszych myszek jakimi pracowalem. Po prostu potrzebuje czegos tej klasy ale bezprzewodowo i z dwoma przyciskami odzielnie ;) Kain - dzieki ;) Wczoraj sprawdzalem MX 1000 w sklepie i podobnie jak G7 idealnie lezy w dloni. Jeszcze jedno pytanie, bo nie wiedzialem czy jest sens zakladac nowy temat: - czy ktokolwiek wie gdzie mozna kupic podkladke pod myszke z logo Apple? Jeszcze niegdzie w Polsce sie z taka nie spotkalem a bardzo chcialbym miec ;)

#21 pynieq

pynieq
  • 418 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 maja 2006 - 16:15

G7 chyba strasznie droga jest i dedykowana dla 'wymagajacych graczy' :wink:

czy ktokolwiek wie gdzie mozna kupic podkladke pod myszke z logo Apple? Jeszcze niegdzie w Polsce sie z taka nie spotkalem a bardzo chcialbym miec ;)


to i ja poprosze jedna :wink:

btw polecam sklep www.znak.pl (w wawie na poznanskiej, niedaleko sklepu Apple zreszta :wink:), podalbym linki ale chyba im serwer lezy :?

#22 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 07 maja 2006 - 18:40

G7 chyba strasznie droga jest i dedykowana dla 'wymagajacych graczy' :wink:


Droga to fakt, ale to ze dla graczy to chwyt marketingowy, bo wcale nie wiele sie rozni ksztaltem od mojej mx1k :D Taka sciema zeby machnac cene x2. :roll:

Aha! Nie wiem jak jest, ale spotkalem sie z opiniami na temat MX1000, ze czasem sie placze. To znaczy w wielkich miastach jak jest zbyt duze zamieszanie na falach to czasem kursor wariuje - np. moj kumpel z paryza nie moze uzywac zanej radiowej myszy, bo mieszka w takim miejscu, ze wszystkie wariuja. Niemniej jednak w Krakowie takich problemow nie ma :D

#23 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 08 maja 2006 - 10:02

Przedwczoraj pytalem na stanowisku Apple w Empiku w Arkadii, o podkladke pod mysz z logo, ale czlowiek ktory tam siedzial tez nie mial pojecia skad zdobyc ;) Wychodzi na to, ze bedzie trzeba podkladke sciagac z USA albo z Austrii ;)

#24 pynieq

pynieq
  • 418 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 maja 2006 - 16:40

na polnej tez nie maja, pytalem i maja tylko takie w kropeczki :?

#25 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 09 maja 2006 - 17:49

Hm, a po ile? Wczoraj kupile podkladke pod myszke, zwykla szmacianke bez nadrukow i przyznaje, ze Mighty Mouse smiga jak nigdy ;) Cena - 5 zlotych ;) Te w kropeczki sa calkiem sympatyczne i kojarza mi sie z reklama Sony z kuleczkami ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych