Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak w ogóle dźwięku w iMovie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 piodes

piodes
  • 72 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 01 marca 2017 - 22:46

W starym iMove wersji 9 dźwięk działa podczas podglądu bez zastrzerzeń a w najnowszej wersji systemu podczas obróbki / tworzenia filmu czy podglądu cisza.

Co mogę zrobić by usłyszeć dźwięk?

 

Pozdrawiam



#2 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 01 marca 2017 - 23:10

Może przydatnym by było podać dokładne wersje iMovie i systemu (np. 8.0 i 10.12.3)? „Najnowsza” teraz straci zupełnie sens dla kogoś, kto będzie przeszukiwał forum za – powiedzmy – dwa lata. Ma zgadywać?

 

Poza tym pamiętaj, proszę, że im więcej informacji dostarczysz, tym dokładniejszą pomoc otrzymasz, natomiast jak zmusisz potencjalnych pomocników do zgadywania wszystkiego, mogą uznać, że po prostu nie warto się fatygować.

 

Poprawiam też tytuł, bo przecież wiadomo, że prosisz o pomoc. Nie ma potrzeby literatim jeszcze tego powtarzać.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#3 piodes

piodes
  • 72 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 02 marca 2017 - 00:23

google to kopalnia wiedzy!

Tak siedziałem i męczyłem temat że znalazłem - problem okazał się nie w IOS tylko w sprzęcie - do komputera mam podłączony mikser który służy jako karta dźwiękowa i tu był problem! Wystarczyło podlinkować kanał na którym ma być odtwarzane Wyjscie liniowe i tyle - w ustawienia AUDIO MIDI SETUP

 

Może komuś w przyszłości przyda się ta informacja :)

 

Dizękuję, przepraszam za kłopot - pozdrawiam/






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych