Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Orange - problem z wysyłaniem sms


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 29 stycznia 2008 - 12:17

Witajcie. Dzisiaj doszedł do mnie SurboSim od razu zainstalowałem go w telefonie, iPhone wykrył moją sieć jaką jest Orange - pięknie! Gdy chcę wysłać SMS pokazuje mi sie okienko z sms ( ale bez klawiatury ) po czym od razu wraca do SpringBoard. Tak samo mam gdy chę zadzwonić, mogę normalnie bez problemu wybrać kontakt z książki telefonicznej i zadzwonić, ale gdy wpisuje ręcznie numer tak samo jak w przypadku SMS wywala mnie z powrotem do SpringBoard. Czy może mi ktoś pomóc?

#2 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 29 stycznia 2008 - 12:27

Witajcie. Dzisiaj doszedł do mnie SurboSim od razu zainstalowałem go w telefonie, iPhone wykrył moją sieć jaką jest Orange - pięknie! Gdy chcę wysłać SMS pokazuje mi sie okienko z sms ( ale bez klawiatury ) po czym od razu wraca do SpringBoard. Tak samo mam gdy chę zadzwonić, mogę normalnie bez problemu wybrać kontakt z książki telefonicznej i zadzwonić, ale gdy wpisuje ręcznie numer tak samo jak w przypadku SMS wywala mnie z powrotem do SpringBoard. Czy może mi ktoś pomóc?


użyłeś iWorld ze wskazaniem na Polskę ?

#3 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 29 stycznia 2008 - 12:41

Tak LoBo już doczytałem na forum pochopnie umieściłem temat. Przepraszam. jeśli masz taką opcje usuń ten temat.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych