Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Biurko pod Maca Mini


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Makalele

Makalele
  • 42 postów

Napisano 20 lutego 2017 - 23:09

Witajcie,

mam dość nietypowe pytanie, nie wiem czy ten dział pasuje, ale jest to związane ze sprzętem. Mam Maca Mini i szukam biurka w nowoczesnym stylu: kolor biały laminat. Biurek takich jest sporo, problem w tym, że zawsze coś mi z nimi nie pasuje. Generalnie szukam biurka z możliwością pochowania kabli, ale bez tej deseczki otwieranej w tyłu, bo akurat monitor chce zawiesić na ścianę (chyba dziwnie by to wyglądało, chociaż może dziurę zasłoni klawiatura). Szerokość w przedziale 120-150, a głębokość 60-75. Regulacji wysokości nie chcę. Chciałbym, żeby były jakieś szuflady, najlepiej od razu pod blatem. Super by było, gdyby Maca Mini dało się schować pod blat gdzieś do jakiejś półeczki. Zdecydowanie nie chciałbym luźnego kontenerka jako osobny element. 

 

Nie natrafiłem na tematy o "dream deskach" na forum, może ktoś się ma czym pochwalić?



#2 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 21 lutego 2017 - 02:15

Witajcie,
mam dość nietypowe pytanie, nie wiem czy ten dział pasuje, ale jest to związane ze sprzętem. […]

 
 
Owszem. W niesamowicie luźny sposób. Zatem żeby zapobiec powstaniu klono-wątków typu: „W jaki kolor pomalować pokój pod Maca?” – bo też jakaś relacja do sprzętu jest, jakby nie patrzeć – przeniosę może do Offtopic, gdzie już zresztą pokutuje sobie spokojnie http://myapple.pl/fo...5-jakie-biurko/? I w tym dziale proszę kontynuować.


  • trumil9 lubi to

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#3 nizki

nizki
  • 4 postów

Napisano 23 lutego 2017 - 11:33

Witajcie,

mam dość nietypowe pytanie, nie wiem czy ten dział pasuje, ale jest to związane ze sprzętem. Mam Maca Mini i szukam biurka w nowoczesnym stylu: kolor biały laminat. Biurek takich jest sporo, problem w tym, że zawsze coś mi z nimi nie pasuje. Generalnie szukam biurka z możliwością pochowania kabli, ale bez tej deseczki otwieranej w tyłu, bo akurat monitor chce zawiesić na ścianę (chyba dziwnie by to wyglądało, chociaż może dziurę zasłoni klawiatura). Szerokość w przedziale 120-150, a głębokość 60-75. Regulacji wysokości nie chcę. Chciałbym, żeby były jakieś szuflady, najlepiej od razu pod blatem. Super by było, gdyby Maca Mini dało się schować pod blat gdzieś do jakiejś półeczki. Zdecydowanie nie chciałbym luźnego kontenerka jako osobny element. 

 

Nie natrafiłem na tematy o "dream deskach" na forum, może ktoś się ma czym pochwalić?

Zależy ile czasu dziennie będziesz spędzał przy tym biurku i jakie masz proporcje ciała - być może standardowe biurka o wysokości blatu 72 czy 75 cm będą dla Ciebie ok, a może nie - wtedy będziesz robił duże ziaziu swojemu kręgosłupowi. A jeszcze ważniejszy jest fotel - jaki jest zakres jego regulacji, jakie ma mechanizmy mające wpływ na jego ergonomię. Bo choroby (zwłaszcza kręgosłupa oraz układu krążenia) wynikające z pracy na siedząco to plaga naszego wieku - u dobrych rehabilitantów na 10 pacjentów ośmiu to osoby pracujące z komputerem.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych