Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Import/eksport kontaktów i kalendarza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ipodtouch

ipodtouch
  • 6 postów

Napisano 24 stycznia 2008 - 19:50

Otóż wyczytałem w maualu iPoda, że można synchronizować również książkę adresową z Outlook Express i kalendarz z MS Outlook. Niestety nie napisano tam w jaki sposób, a biblioteki kontaktów i kalendarza w iTunes nie widzę. Czy ktoś zna odpowiedź? :) I drugie pytanie, czyli: czy można z iPoda Toucha zgrywać kontakty i wydarzenia w drugą stronę, czyli do ww. programów? Zdarza się, że zapisuję tam od razu kontakty przy ich otrzymaniu, a nie chcę spędzić kilku dni na ręcznym wklepywaniu ich do Outlooka? Zresztą zastanawiam sie nad jailbreakiem, co - jak się dowiedziałem - przy downgradzie związane jest z utratą tych danych na iPodzie. Edit. Do importu/eksportu kontaktów już doszedłem. A ktoś ma pojęcie co z kalendarzem? Nie współgra mi iPod z MS Outlook.

#2 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 stycznia 2008 - 21:35

iPod Touch synchronizuje sie z osx-owym kalendarzem. Po restore kalendarz (i kontakty) moga sie elegancko zsynchronizowac z powrotem.

#3 ipodtouch

ipodtouch
  • 6 postów

Napisano 24 stycznia 2008 - 21:37

Czyli tylko na Mac? A na PC jest jakieś rozwiązanie?

#4 acidjazzy

acidjazzy
  • 67 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 25 stycznia 2008 - 10:49

Czyli tylko na Mac? A na PC jest jakieś rozwiązanie?


Pytasz tylko teoretycznie czy masz mozliwosc podpiecia ipoda do kompa/itunes? Jezeli mozesz go podpiac, zrob to po prostu - klikasz wtedy na ipoda, dostajesz aktywne zakladki, na koncu znajdziesz zakladke 'informacje' a w niej opcje synchronizacji kontaktow i kalendarza. Z Outlookiem dziala swietnie.

pozdro,
acid

#5 ipodtouch

ipodtouch
  • 6 postów

Napisano 25 stycznia 2008 - 15:21

Tak, o tym już doskonale wiem, tylko kalendarz nie chce synchronizować mi wydarzeń z iPoda do MS Outlooka.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych