Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Voice dial


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 swiety74

swiety74
  • 773 postów
  • SkądKatowice

Napisano 22 stycznia 2008 - 20:33

W instalerze nowosc czyli ponoc wybieranie glosowe. Producent ten sam co Camera Pro wiec platne. Czy ktos juz to moze testowal?

#2 e-marketing

e-marketing
  • 580 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 22 stycznia 2008 - 21:03

jakoś nie widze u siebie tej aplikacji a camera pro mam. możesz podać źródło ??

#3 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 22 stycznia 2008 - 21:04

jakoś nie widze u siebie tej aplikacji a camera pro mam. możesz podać źródło ??


źródło : http://tinyurl.com/2t8cax

#4 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 22 stycznia 2008 - 21:28

Aplikacja działa całkiem ładnie. Nie ma ograniczeń (przynajmniej nie zauważyłem takowych), jedynym utrudnieniem jest "Nag screen" wyświetlający się przy włączeniu aplikacji, co trochę uprzykrza korzystanie z niej. A poza tym działa świetnie. Można przy pomocy niej wybierać telefony, uruchamiać aplikacje czy otwierać strony internetowe. Rozpoznaje głos całkiem nieźle (trzeba ją jednak najpierw nauczyć komend).

#5 kamilps3

kamilps3
  • 768 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 marca 2008 - 00:44

A czy pelna wersja moze dzialac w tle i czy nie trzeba potwierdzac czy wykonac dana komende? Strasznie to uciazliwe juz predzej sam sobie wlacze aplikacje.

#6 Strusio

Strusio
  • 140 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 marca 2008 - 10:31

Witam A owszem korzystam z Voice Dial i sprawuje się całkiem niezle. Rozpoznaje komendy nawet przy szumie jadacego samochodu. Ale trzeba potwierdzać wybór więc chwilke to trwa. Ja urzywam tej aplikacji głównie w samochodzie jako uzupełnienie speakera iPhona. Mozna zainstalowac ja bezpłatnie więc każdy może sobie przetestować swobodnie. Mozliwe też że zdecyduję się na zakup tejże ale napewno w komplecie z CameraPro. Pozdrawiam

#7 danki

danki
  • 133 postów
  • SkądWien/Bialystok

Napisano 29 marca 2008 - 22:18

jak dla mnie troszke nie dopracowana aplikacja trzeba kilku wcisniec zaakceptowam zeby w koncu polaczenie nastapilo

#8 agick

agick
  • 42 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:59

sStrusio, ja bym chciała dowiedzieć sie jak to używać wogóle:) Chciałabym nagrac sobie kilka komend i kontaktów - nie wiem jak chciałabym to wybirać w samochodzie - nie wiem jak pomożesz mi? :))




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych