Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Thunderbolt 2 (w MacBook Air 13") a Mini DisplayPort


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 jijojsdpo

jijojsdpo
  • 3 postów

Napisano 27 stycznia 2017 - 13:11

Cześć, posiadam MacBooka Air 13" z portem Thunderbolt 2. Poszukuję przejściówki na DVI i potrzebuję wiedzieć, czy Mini DisplayPort wejdzie mi do portu Thunderbolt 2. Nie chcę kupić czegoś, co nie będzie działało...

Problem dość palący, więc ośmielę się prosić o szybką odpowiedź ;)



#2 Piotr X

Piotr X
  • 123 postów
  • SkądGdynia

Napisano 27 stycznia 2017 - 13:22

Tak, spokojnie - możesz kupić przelotkę z mini display port do dowolnego innego złącza. Ka mam taką przelotkę od firmy Kanex, jak chcesz to mogę Ci podać link.



#3 jijojsdpo

jijojsdpo
  • 3 postów

Napisano 27 stycznia 2017 - 13:27

Tak, spokojnie - możesz kupić przelotkę z mini display port do dowolnego innego złącza. Ka mam taką przelotkę od firmy Kanex, jak chcesz to mogę Ci podać link.

Bardzo proszę o link, jeśli możesz i dziękuję za szybką odpowiedź! :) 



#4 Piotr X

Piotr X
  • 123 postów
  • SkądGdynia

Napisano 27 stycznia 2017 - 13:33

Bardzo proszę o link, jeśli możesz i dziękuję za szybką odpowiedź! :)

 

Ja mam tej firmy przelotkę do HDMI , tu masz do dvi: http://www.cortland....vi-adapter.html no i do tego oczywiście kabel, ale nie kupuj kabli tanich bo mogą powodować zakłócenia, najdroższych też nie bo przepłacisz ;)



#5 jijojsdpo

jijojsdpo
  • 3 postów

Napisano 27 stycznia 2017 - 13:36

Ja mam tej firmy przelotkę do HDMI , tu masz do dvi: http://www.cortland.pl/kanex-iadapt-dvi-mini-displayport-to-dvi-adapter.html no i do tego oczywiście kabel, ale nie kupuj kabli tanich bo mogą powodować zakłócenia, najdroższych też nie bo przepłacisz ;)

Wielkie dzięki ;) Używasz go do pracy z projektorem?



#6 Piotr X

Piotr X
  • 123 postów
  • SkądGdynia

Napisano 27 stycznia 2017 - 13:44

Wielkie dzięki ;) Używasz go do pracy z projektorem?

 

Z monitorem. Ale projektor podłączałem kiedyś pod taką przelotkę ale pod VGA, jak masz dobry projektor to bez problemu wszystko zadziała.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych