Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Bardzo wolne pobieranie przez Boot Camp.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamil Turel

Kamil Turel
  • 1 postów

Napisano 24 stycznia 2017 - 21:32

Witam. Kilka dni temu zakupiłem iMac 27 5k i5 wersja ios 10.12.2 a dzis zakupiłem win 10 home. Po stworzeniu obrazu płyty i przeniesieniu go na pendrive odpalam instalacje przez boot camp. Następne okno jakie mam to pobieranie oprogramowania obsługi windows. Problem leży w tym że trwa to bardzo długo. Czas skacze od 300 do 1000 minut i tak jest gdzieś od 3 godzin. Mam zaktualizowane wszystkie programy.



#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 24 stycznia 2017 - 22:17

Bo masz internet w orange?


Fallout ...war, war never changes...

#3 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 24 stycznia 2017 - 22:28

Witam. Kilka dni temu zakupiłem iMac 27 5k i5 wersja ios 10.12.2 a dzis zakupiłem win 10 home. Po stworzeniu obrazu płyty i przeniesieniu go na pendrive odpalam instalacje przez boot camp. Następne okno jakie mam to pobieranie oprogramowania obsługi windows. Problem leży w tym że trwa to bardzo długo. Czas skacze od 300 do 1000 minut i tak jest gdzieś od 3 godzin. Mam zaktualizowane wszystkie programy.

 

Instalowałem ostanio i też długo szło, strasznie długo (innego dnie parę minut) - no może nie aż tak długo jak u ciebie, ale ewidentnie mają coś z serwerami, teraz to może dlatego, że aktualizacja macOs weszła i wszyscy aktualizują....

 

One maja (niespakowane) 2 GB. Weź też to pod uwagę...

 

Zaciągnij sobie sterowniki bootcampa może tędy pójdzie szybciej, a jak nie działa to poszukaj Bootcamp 6.0 w sieci - Apple zawsze udostępniało Bootcampa do zaciągnięcia, ale nie wiem jak te najnowsze, czy już są.

zgraj na pendriva i wystarczy to uruchomić potem pod zainstalowanym Windowsem (od razu zainstaluj i zrestaruj po zainstalowaniu i tyle).

Instalacja Windows normalnie ruszy po starcie z altem i wybramiu dysku z Windows jeśli masz już wydzieloną partycję przeznaczoną pod Windows i pendriva bootującego z Windows. Nie pamiętam czy ściąganie strowników Bootcam następuje już po wydzieleniu partycji... Jak tak to zlej i instaluj.

Spróbuj. Jak nie pójdzie to jeszcze raz sobie uruchomisz asystenta Bootcam najwyżej.

 

 

tu jest tajny link


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 24 stycznia 2017 - 23:58

Nie czytam prywatnych wiadomości.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych