Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Crash Asystenta Boot Camp i brakujące opcje.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 kuba_zloty

kuba_zloty
  • 2 postów

Napisano 08 stycznia 2017 - 15:33

Witam, jestem nowym użytkownikiem maca, dokładnie 2 tyg temu kupiłem nowego macbooka pro 13 (late 2016) w wersji podstawowej z ta jedynie różnicą, że mój posiada 16 GB ramu. Jestem bardzo zadowolony z działania systemu i po przesiadce z windowsa nie sądziłem ze wiele czynności które robi się na Mac OS będzie aż tak prosta.

Napotkałem jednak na pewien problem, mianowicie wymyśliłem sobie ze zainstaluje na MacBooku dodatkowy system - Windows 10 - żeby moc spokojnie pograć w jakieś starsze gierki oraz by grając w pokera online mógł w tle chodzić program trackujacy który jest nie dostępny na OS X.

Przepraszam za ten przydługi wstęp. Przechodząc do rzeczy, podczas instalacji w10 za pomocą boot campa wyskakuje mi błąd z informacja ze program nieoczekiwanie zakończył prace, po czym pozostaje mi wyłącznie możliwość przywrócenia dysku do jednego woluminu.

Oglądając filmiki i szukając informacji w internecie jak instaluje się windowsa na macach, zauważyłem że można tam wybrać zadania jakich ma podjąć się boot camp m.in stworzenie dysku instalacyjnego, czy wybór flash drive'a. Ja natomiast takiej możliwości nie mam i wyświetla się jedynie wybór miejsca gdzie znajduje się ISO oraz wybór wielkości poszczególnych partycji.

Proszę o pomoc

Proszę pamiętać o http://myapple.pl/forums/forum-32/announcement-5-zatytu%C5%82uj-w%C4%85tek-tak-aby-jego-nazwa-m%C3%B3wi%C5%82a-co%C5%9B-o-tre%C5%9Bci/

Tym razem poprawiam.

Użytkownik cronopioverde edytował ten post 08 stycznia 2017 - 17:10





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych