Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Backup zdjęć znajdujących się na iCloud.com


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 northwest

northwest
  • 457 postów

Napisano 23 grudnia 2016 - 19:12

Witam serdecznie,

Czy istnieje możliwość backupu zdjęć znajdujących się na iCloud.com? Są może jakieś apki do kopiowania zdjęć pomiędzy chmurami?

 

Zastanawiam się, czy w przypadku jakiegoś błędu na iCloud - fotki da się odzyskać (tym bardziej że nawet na tym forum wiele osób skarży się na działanie iCloud)?

 

 

Northwest



#2 towi

towi
  • 186 postów

Napisano 14 stycznia 2017 - 23:40

Ja robię to za pośrednictwem OneDrive. Wrzucam do drugiej chmury automatycznie wszystkie zdjęcia z iPhone i iPada. OneDrive ma opcje automatycznego przesyłu zdjęć do swojej chmury i nie przeszkadza to w użytkowaniu iCloud. Dodatkowo mam robioną kopię zdjęć z OneDrive na NAS ( akurat mam klienta OneDrive ) i na komputerze z macOS.

Użytkownik towi edytował ten post 15 stycznia 2017 - 00:15


#3 northwest

northwest
  • 457 postów

Napisano 22 stycznia 2017 - 12:05

To bardzo dobre rozwiązanie, jednak "ubija" zdjęcia lifeview (chyba tylko google drive pozwala zachować ruchome fotki) :(



#4 Andrewka94

Andrewka94
  • 4 postów

Napisano 05 lutego 2017 - 15:24

To bardzo dobre rozwiązanie, jednak "ubija" zdjęcia lifeview (chyba tylko google drive pozwala zachować ruchome fotki) :(

Synology i jego DS PHOTO nie ubija.



#5 vegejazz

vegejazz
  • 8 postów

Napisano 12 maja 2017 - 18:02

pozwolę sobie odswieżyć temat. Mam pewien kłopot i nie wiem jak temu zaradzić. Mam uruchomioną funkcję automatycznego wysyłania zdjęć na icloud z opcją zostawienia podglądu na telefonie. Obecnie chciałbym zdjecia (oryginały, które są na icloud) zgrać na dysk zewnętrzny niestety nie wiem jak to zrobić bo chyba zaznaczanie pojedyncze zdjęć to nie tędy droga.. dziękuję



#6 czesiekwiesiek

czesiekwiesiek
  • 1 089 postów

Napisano 12 maja 2017 - 18:12

Zawsze mozesz wejsc na icloud.com i tam przez www sciagnac

Macbook Air M1 512/16, iPhone 12 mini, ​AirPods 2, Apple Watch Series 3


#7 vegejazz

vegejazz
  • 8 postów

Napisano 12 maja 2017 - 18:54

może jestem ignorantem ale jak to zrobić?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych