Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone w Play?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 smh

smh
  • 38 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 19 grudnia 2016 - 14:50

na stronie Play informuje, że zostały tylko "ostatnie sztuki" iPhone SE... pozostałe modele w ogóle nie są dostępne!

czy wie ktoś coś więcej na ten temat?



#2 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 19 grudnia 2016 - 17:25

Pewnie kończą się zapasy magazynowe i czekają na dostawy z Apple, stąd te statusy. Nie doszukiwałbym się tutaj niczego innego. Na pewno nie zrezygnują ze sprzedaży iPhona.


Iphone 7 Black | Apple Watch Space Grey | Macbook Air 13 | iPad Air

#3 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 20 grudnia 2016 - 11:22

Na stronie Play zapasy magazynowe, bardzo szybko się zmieniają, trzeba obserwować....w innym kanale sprzedaży, mogą w niektórych salonach być iphony...udaj się do salonu Play np. w Krakowie i zapytaj o dostępność.....i jaki kolor i w którym salonie może  występować......



#4 burczybass-0636a41136

burczybass-0636a41136
  • 473 postów
  • SkądWars i Sawa

Napisano 22 grudnia 2016 - 00:04

Przejmował bym się tym tylko w sytuacji - kiedy chcesz zamówić u nich iPhone online z dostawa kurierem.
W innym wypadku -chciałbym zaznaczyć, że stan dostępności urządzeń online nie oznacza stanu magazynowego salonów stacjonarnych.
Np. jak szukałem 6s to w sklepie online Play był chwilowo niedostępny, ale dzwoniąc od salonu do salonu w moim mieście znalazłem kolor / pojemność jaka mnie interesowała, poprosiłem o odłożenie na godzinę i sobie po niego pojechałem.
  • Damien Karras lubi to

#5 Piotr X

Piotr X
  • 123 postów
  • SkądGdynia

Napisano 22 grudnia 2016 - 00:40

Przelicz sobie, czy nie wyjdzie Cię taniej kupić w salonie niż w abonamencie. Kiedyś wyliczałem abonament z takimi możliwościami jakie mnie interesowały w Play i T-Mobile z iPhonem i efekt był taki, że bardziej opłacało mi się kupić telefon nawet na raty w Cortland i osobno abonament, nie mówiąc już o ofertach pre-paid (polecam zobaczyć sobie Viking Mobile).


  • Damien Karras lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych