Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AirPods 2 – opinie, wrażenia.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
414 odpowiedzi w tym temacie

#376 freakzz

freakzz
  • 81 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 25 lipca 2019 - 14:11

No dobra Panowie - jak to mówią: ...No i namówił  B)  B)  

 

zamówione, jutro są u mnie  ^_^


iPhone X 64 GB, iWatch 6 + cellular, iPad (5 gen), iPad mini, Apple TV 4k


#377 l.gajewski

l.gajewski
  • 801 postów

Napisano 25 lipca 2019 - 15:33

Good for you. Będziesz zadowolony.

 

Ja niedawno wymieniałem w Apple Store swoje AirPods gen 1. Przynieśli 3 pudełka - lewa, prawa i osobno case. Teraz mam 3 zmartwienia do zarządzania baterią. Ktoś tu się może od strony fizyki wypowiedzieć? Czy jak np nie korzystam z airpodsów to przepływ elektrolitu jest do kitu i bateria zacznie spadać czy mogą sobie leżakować i raz na jakiś czas jak bateria samoczynnie zacznie się rozładowywać to mam je po prostu podłączać? 


Użytkownik l.gajewski edytował ten post 25 lipca 2019 - 15:33


#378 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 26 lipca 2019 - 10:08

Leżakowanie nigdy nie jest najlepsze a jeśli już to na pewno nie przy niskim % naładowania. Lepiej doładowywać nie odłożyć na dłuższy czas. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#379 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 24 października 2019 - 14:17

Pytanko dla kogoś, kto obserwuje ceny. O ile cena AirPodsów może spaść na święta? Wiem, że rok temu był wielki boom na kupowanie ich na święta, więc być może teraz trochę obniżą cenę?

Chociaż martwię się, że jeśli wydadzą AirPodsy 3 przed świętami, to usuną ze sprzedaży AirPodsy 2...


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#380 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 24 października 2019 - 14:28

Nie zauważyłem, żeby ktoś obniżał ceny na Święta. Szczególnie Apple.

#381 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 24 października 2019 - 14:29

Pytanko dla kogoś, kto obserwuje ceny. O ile cena AirPodsów może spaść na święta? Wiem, że rok temu był wielki boom na kupowanie ich na święta, więc być może teraz trochę obniżą cenę?

Chociaż martwię się, że jeśli wydadzą AirPodsy 3 przed świętami, to usuną ze sprzedaży AirPodsy 2...

Nie usunął bo nowe Airpodsy o ile się pojawią mają być dokanałowe a więc coś zupełnie innego. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#382 babeo

babeo
  • 152 postów

Napisano 24 października 2019 - 16:07

Rok temu polowałem na AirPodsy, po czarnym piątku ceny poszły w górę. Finalnie kupiłem....BeatsX.


iPhone 7 128GB + iPad 2018 32GB WiFi + BeatsX

#383 Mikis314

Mikis314
  • 90 postów

Napisano 24 października 2019 - 18:31

Mógłby ktoś potwierdzić czy się nie mylę?

To są AirPods 1 generacji:
https://www.mediaexp...bialy,id-783839

To są AirPods 2 generacji bez ładowania indukcyjnego:
https://www.mediaexp...ialy,id-1348236

A to AirPods 2 z ładowaniem indukcyjnym, tak?
https://www.mediaexp...ialy,id-1348234

Przymierzam się do kupna 2 generacji bez ładowania indukcyjnego(dla mnie zbędny bajer), głównie do słuchania muzyki i oglądania filmów/seriali.
  • mattkally lubi to

#384 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 30 października 2019 - 17:17

To jest wątek poświęcony „klasycznym” AirPods (nie AirPods Pro). Proszę o zachowanie porządku w dyskusji. Temat poświęcony AirPods Pro jest tutaj:  https://myapple.pl/f...s-pro-dyskusja/.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#385 PL95

PL95
  • 222 postów
  • SkądKraków/ Düsseldorf

Napisano 30 października 2019 - 17:24

Nie mogłem się powstrzymać i pojechałem do Bonarki w Krakowie do iSpot. Jeszcze chyba nawet mają jakby ktoś chciał, można odkładać na numer telefonu. Poużywam trochę i podzielę się wrażeniami. 


 iPhone 15 Pro Max  iPad Pro 11“ Space Grey 256GB  Apple Watch Series 7 45mm  MacBook Pro 15“ 2019  AirPods Pro 2  


#386 Mikis314

Mikis314
  • 90 postów

Napisano 31 października 2019 - 16:53

Udało się zakupić AirPods 2 generacji o oznaczeniu A2031 z indukcyjnym ładowaniem w świetnej cenie(500zl, 2tygodniowe z bestcena.pl) z rynku wtórnego. Jeśli ktoś jest niezorientowany i również nie rozpoznaje tych słuchawek tak jak ja(dwa posty wyżej) to odpowiadam sam sobie i innym na przyszłość - tak, dokładnie tak jest jak napisałem.

Co do samych AirPods; nie mam porównania do pierwszej generacji wiec tego nie będę oceniał. Generalnie dla moich uszu są po prostu stworzone. Genialnie zaprojektowane, nie wykonają najmniejszego ruchu gdy są włożone, nawet podczas sprzątania czy biegania. Następnie jest dźwięk ale szczerze mówiąc to nie wiem jak to oceniać, bo dla mnie jest całkowicie poprawnie. Żadnych zastrzeżeń co do dźwięku. Audiofilem nie jestem wiec ocena subiektywna.

Parowanie słuchawek, estetyka oraz jakość wykonania; Wszystko w jak najlepszym porządku. Nie mam się do czego doczepić. Parowanie jest dziecinnie proste, etui słuchawek małe i poręczne a jakość wykonania jak to u Apple bywa - na najwyższym poziomie. Z tego co zdążyłem zauważyć to chyba nawet łatwiej się wkłada AirPods 2 od nowych AirPods Pro do etui.

Kupiłem te słuchawki bardziej jako ‚zachcianka’, głównie do oglądania filmów w drodze do i z pracy, muzyki i podcastów. Bieganie i rower tez wchodzą w grę, aczkolwiek sporadycznie ;) Czy warto było wydać ~750zl na ten gadżet? Absolutnie nie. Aczkolwiek jeśli ktoś jest cierpliwy i umie wyhaczyć okazje to myśle, ze te 500-550zl to odpowiednia kwota za te słuchawki, która bynajmniej przynajmniej mnie satysfakcjonuje. Natomiast uważam, ze dopłacanie bodajże 150zl do case z funkcja ładowania to bezsens.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania co do słuchawek to śmiało można pytać. Postaram odpowiedzieć jak najszybciej :)

'Bynajmniej' to nie to samo co 'przynajmniej', szanujmy się / ftpd

#387 madhunt3r

madhunt3r
  • 2 530 postów

Napisano 12 marca 2020 - 09:14

Mam AirPods pierwszej generacji wiec już ponad 2 lata maja i wiadomo bateria tez słabsza. Ale wczoraj miałem rozmowę telefoniczna niecała godzinę i ze 100% do 10% w 48 min zjechało. Nie za szybko? Ile wytrzymują nowe 2 bądź pro przy dłuższych rozmowach?

iPhone 11 Pro Max | Macbook Air 13


#388 bf7a1f7821

bf7a1f7821

    Trancex

  • 597 postów

Napisano 03 kwietnia 2020 - 14:11

Panowie, moje "uliczne" słuchawki dokanałowe uległy uszkodzeniu i przymierzam się do zakupu AirPodsow drugiej generacji. Czy jakość dźwięku jest taki sam jak w zestawowych EarPodsach? Rozumiem, ze skoro Earpodsy często wypadają mi z ucha, to te będą również? Wiem, ze AirPods Pro może i są lepszym wyborem, ale posiadam jeszcze Seenheisery PXC550, które używam głownie do podroży, czy filmów. Szukam czegoś do biegania, spacerów itp. 


IP XS Max | MacBook Pro 2020 | Ipad Air2 | AW 4 SS


#389 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 03 kwietnia 2020 - 14:16

Panowie, moje "uliczne" słuchawki dokanałowe uległy uszkodzeniu i przymierzam się do zakupu AirPodsow drugiej generacji. Czy jakość dźwięku jest taki sam jak w zestawowych EarPodsach? Rozumiem, ze skoro Earpodsy często wypadają mi z ucha, to te będą również? Wiem, ze AirPods Pro może i są lepszym wyborem, ale posiadam jeszcze Seenheisery PXC550, które używam głownie do podroży, czy filmów. Szukam czegoś do biegania, spacerów itp. 

Odnośnie dźwięku to już napisali przez te kilka lat tyle artykułów że możesz sobie wyszukac. 2. Jeśli Ci wypadają kablowe to Airpodsy też będą. 



#390 bf7a1f7821

bf7a1f7821

    Trancex

  • 597 postów

Napisano 03 kwietnia 2020 - 14:22

Bardziej pisali chyba o 1 generacji :) ale fakt szału raczej nie będzie. Jak dostanę za 500zl to je kupię

IP XS Max | MacBook Pro 2020 | Ipad Air2 | AW 4 SS


#391 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 03 kwietnia 2020 - 14:49

Bardziej pisali chyba o 1 generacji :) ale fakt szału raczej nie będzie. Jak dostanę za 500zl to je kupię

Miałem 1 i 2. Osobiście nie poczułem różnicy. 



#392 Bazagazeal

Bazagazeal
  • 144 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 16 kwietnia 2020 - 00:12

Panowie, czy wersja oprogramowania 2A364 na AirPods 2 jest aktualna?


MacBook Air M1 | iPhone 12 mini | Apple TV 4K 


#393 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 16 kwietnia 2020 - 08:57

Z tego, co wiem, to nie. Ja mam 2C54 i to jest podobno najnowsza. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#394 Bazagazeal

Bazagazeal
  • 144 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 16 kwietnia 2020 - 09:51

Ja już nie wiem... Niby to 2C54 Apple anulowało bo były jakieś błędy i poprzednie jest aktualne ale są słuchawki z tym i tym oprogramowaniem.

W internecie ciężko znaleźć faktycznie, które powinno być bo Apple o tym nie mówi i nie ma nigdzie na stronie podanej aktualnej wersji firmware.

Dlatego trochę zgłupiałem i pytam - ja mam wersję AirPods 2 z pudełkiem indukcyjnym i mam to 2A364.


MacBook Air M1 | iPhone 12 mini | Apple TV 4K 


#395 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 16 kwietnia 2020 - 11:02

Nikt do końca chyba już nie wie, jak powinno być, nawet w Cupertino. 
Aczkolwiek przy „nie-pro” to nie ma jakiegoś wielkiego znaczenia. Za to przy Pro są tłumy wściekłych użytkowników narzekających na pogorszone aktualizacją oprogramowania ANC.


  • Bazagazeal i MasterM lubią to

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#396 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 16 kwietnia 2020 - 18:18

Za to przy Pro są tłumy wściekłych użytkowników narzekających na pogorszone aktualizacją oprogramowania ANC.

Jakoś przyszły model trzeba wyróżnić i pokazać lepszość nad poprzednim modelem ;)


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#397 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 02 maja 2020 - 11:44

Posiadam od jakiegoś czasu AirPods 2 i mam kilka pytań. 

Nr seryjny pudełka mam rozpoczynający się od GRHC, prawej słuchawki również GRHC, chociaż są to już inne nr seryjne niż na pudełku, a lewej słuchawki od GNC3. Też zauważyliście taką zależność u siebie? 

 

Najczęściej muzyki słucham na spotify i zauważyłem dwie rzeczy, które mnie irytują trochę, a mianowicie. Czasami jak ktoś wchodzi do biura, to robię pauzę podwójnym tapnieciem lewej słuchawki i nieraz muszę podświetlić ekran, i dwa razy dać pauza-play, żeby muzyka zaczęła lecieć, bo za pierwszym razem leci czas, a dźwięk już nie, obstawiam bardziej błąd aplikacji, aniżeli problem ze słuchawkami. 

 

Drugą rzeczą jak kliknę pauze i wyjdę ze słuchawkami kilka pokoi dalej, a telefon zostanie w biurze (mam słaby zasięg w biurze), to zerwie mi połączenie i wracając muszę w spotify wybrać źródlo dźwięku, czyli słuchawki, bo w przeciwnym razie leci z głośników muzyka. 

 

Ktoś miał podobne problemy? 


Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#398 lousylucky

lousylucky
  • 289 postów
  • SkądGrenoble, FR

Napisano 04 maja 2020 - 09:39

Ja mam Airpodsy Pro.

 

W moim przypadku pierwszy problem, który opisujesz u mnie nie występuję. 

Podobnie jak w drugim, też używam spotify i czasem podczas treningów jak oddale się za daleko i słuchawki dają dźwięk, że się rozłączyły to kiedy wrócę bliżej i włączę dźwięk na słuchawkach one działają dalej.

 

Numery seryjne na słuchawkach mam różne.


Sony Ericsson Arc S -> Iphone 4 -> Xperia Z2 -> Xperia Z5 -> Iphone 6s -> Iphone X -> Iphone Xs -> Iphone 12 Pro Max


#399 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 09 maja 2020 - 06:34

Ja mam Airpodsy Pro.

 

W moim przypadku pierwszy problem, który opisujesz u mnie nie występuję. 

Podobnie jak w drugim, też używam spotify i czasem podczas treningów jak oddale się za daleko i słuchawki dają dźwięk, że się rozłączyły to kiedy wrócę bliżej i włączę dźwięk na słuchawkach one działają dalej.

 

Numery seryjne na słuchawkach mam różne.

 

Dzięki za odpowiedź. Rozłączenie i ponowne połączenie słuchawek naprawiło obydwa problemy :) 

Teraz jest już wszystko ok. 


Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#400 Snipper42

Snipper42
  • 251 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 18 maja 2020 - 08:10

Kupiłem Airpodsy 2.0

I się Zakochałem <3 

Miałem tańsze Xiaomi Mi True wireless etc... I w porównaniu z Airpods to inny świat... 

Jakość wykonania-Jak to u Apple, schludnie, minmalistycznie.  takie 6/6

 

Bałem się bardzo że będą wypadać...

Nigdy  wcześniej nie testowałem tego produktu-tymczasem wydaje się to niemal niemożliwe, mimo założonej maski, wszystko zostaje stabilnie na swoim miejscu-tu BIG + 

Wygoda?  Przede wszystkim brak uczucia zatkanych uszu, niesamowicie lekkie, BIG +

Bateria? Nie czuję żeby brakowało, bardzo szybkie ładowanie- takie 5/6 

Jakość  dźwięku? -Lepsza jak dla mnie niż earpodsy, xiaomi, i tym podobne produkty... -5/6 

 

Podsumowanie:

 Przy promocji w jakimś Euro RTV (okolice 600PLN)  zakup idealny, jest to kawał inżynierii w miniaturowym opakowaniu "Robiący robotę" 

 

Polecam!   5+/6 


Użytkownik Snipper42 edytował ten post 18 maja 2020 - 08:15





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych