Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AirPods 2 – opinie, wrażenia.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
414 odpowiedzi w tym temacie

#1 kraczo

kraczo
  • 93 postów
  • SkądBiłgoraj PL

Napisano 19 grudnia 2016 - 12:08

Siemanko dzisiaj z rana wjechały do mnie nowe airpodsy. Tak jak się spodziewałem jakość wykonania powala, pudełeczko zamyka i otwiera się perfekcyjnie, mógłbym to robić cały dzień. W komplecie jest tez kabel lightning 1m. Słuchawki grają przeciętnie ale za to mają bardzo wyraźne basy. Parowanie działa perfekcyjnie, jak w beatsach 3. Jak macie jakieś pytania to walcie!

Użytkownik kraczo edytował ten post 19 grudnia 2016 - 12:11

  • Kuba2000 lubi to

 iPhone 7+ 256GB Macbook 12" 2016 Watch 42mm Steel + Mediolańska + Steel link + Black leather loop + White sport


#2 aquatarion

aquatarion
  • 962 postów
  • SkądZabrze

Napisano 19 grudnia 2016 - 12:25

Czy one działają z Androidem?



#3 kraczo

kraczo
  • 93 postów
  • SkądBiłgoraj PL

Napisano 19 grudnia 2016 - 12:28

Działają tylko nie ze sposobem szybkiego parowania, trzeba pierwszy raz to zrobić jak z normalnymi słuchawkami bluetooth, z tyłu jest guzik który przytrzymujemy i parujemy. Później łączą się już automatycznie.

 iPhone 7+ 256GB Macbook 12" 2016 Watch 42mm Steel + Mediolańska + Steel link + Black leather loop + White sport


#4 Delano90

Delano90
  • 434 postów
  • SkądW-wa

Napisano 19 grudnia 2016 - 12:29

Co znaczy dla Ciebie, że grają przeciętnie, czy grają gorzej niż standardowe EarPodsy pod jacka? Lub te pod Lightening? Możesz to porównać? Basu akurat zbyt dużo to ja nie chcę.

Jaki mają zasięg? W jakiej odległości zaczynają przerywać i rozłączają?

Jak z trzymaniem ich w uszach? Nie wypadają same przez ciężar tych bateryjek z dolnej części?


MBA 13" 2015 8/128GB -/- iPhone 6S 16GB -/- iPod Nano 3rd Gen -/- Moto360 1st gen & Xiaomi Mi Band 2


#5 kraczo

kraczo
  • 93 postów
  • SkądBiłgoraj PL

Napisano 19 grudnia 2016 - 12:42

Co znaczy dla Ciebie, że grają przeciętnie, czy grają gorzej niż standardowe EarPodsy pod jacka? Lub te pod Lightening? Możesz to porównać? Basu akurat zbyt dużo to ja nie chcę.
Jaki mają zasięg? W jakiej odległości zaczynają przerywać i rozłączają?
Jak z trzymaniem ich w uszach? Nie wypadają same przez ciężar tych bateryjek z dolnej części?


Grają troszeczkę lepiej niż earpodsy pod lightning ale wciąż rewelacja to to nie jest. Mi charakterystyka dźwięku nie przypasowała te średnie tony jakieś takie... Zasięg w sumie jest OK. Ja na drugim piętrze, telefon na parterze i niema zakłóceń (na trzecim są zakłócenia). Na przestrzeni otwartej jest lepiej, do 50m wtedy są zakłócenia.

Co do kształtu i wypadania to mi pasowały zwykłe earpodsy i nie wypadały więc ten model również trzyma się jak należy. Ciężar bateryjek nie jest odczuwalny, nie są cięższe w miejscu tej anteny.

 iPhone 7+ 256GB Macbook 12" 2016 Watch 42mm Steel + Mediolańska + Steel link + Black leather loop + White sport


#6 Delano90

Delano90
  • 434 postów
  • SkądW-wa

Napisano 19 grudnia 2016 - 12:54

Grają troszeczkę lepiej niż earpodsy pod lightning ale wciąż rewelacja to to nie jest. Mi charakterystyka dźwięku nie przypasowała te średnie tony jakieś takie... Zasięg w sumie jest OK. Ja na drugim piętrze, telefon na parterze i niema zakłóceń (na trzecim są zakłócenia). Na przestrzeni otwartej jest lepiej, do 50m wtedy są zakłócenia.

Co do kształtu i wypadania to mi pasowały zwykłe earpodsy i nie wypadały więc ten model również trzyma się jak należy. Ciężar bateryjek nie jest odczuwalny, nie są cięższe w miejscu tej anteny.

 

Dzięki za odpowiedzi.

Jeśli grają lepiej niż earpodsy to super, bo mi dźwięk z earpodsów bardzo podchodzi, grają naprawdę dobrze w moim odczuciu (można się z nim nie zgadzać).


MBA 13" 2015 8/128GB -/- iPhone 6S 16GB -/- iPod Nano 3rd Gen -/- Moto360 1st gen & Xiaomi Mi Band 2


#7 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 19 grudnia 2016 - 13:52

Fajnie przeczytać pierwsze wrażenia;)

#8 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 19 grudnia 2016 - 14:30

Grasz 'muzykę' czy masz tylko taki avatar?

 

Pozzdro, aa



#9 kraczo

kraczo
  • 93 postów
  • SkądBiłgoraj PL

Napisano 19 grudnia 2016 - 14:46

Grasz 'muzykę' czy masz tylko taki avatar?

 

Pozzdro, aa

Amatorsko, gram na basie. Rozumiem że mam się spodziewać komentarza że ch*j nie muzyk skoro nie potrafi ocenić brzmienia?


  • Delano90 lubi to

 iPhone 7+ 256GB Macbook 12" 2016 Watch 42mm Steel + Mediolańska + Steel link + Black leather loop + White sport


#10 Me_69

Me_69
  • 245 postów

Napisano 21 grudnia 2016 - 01:27

Działają z każdą wersją iOS czy jak AW mają 'blokady'?

tzn czy będą tak samo działały z iPhone 7+ z ios 10.2 jak i iPhone 6+ z 9.0.2?


iPhone 6+ 128GB Silver / iPhone X 256GB Silver / AirPods

iPad Pro 12.9 (2017) 512GB + LTE / AppleTV 4 64GB


#11 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 21 grudnia 2016 - 10:08

Amatorsko, gram na basie. Rozumiem że mam się spodziewać komentarza że ch*j nie muzyk skoro nie potrafi ocenić brzmienia?

Jestem starej daty i zawsze staram się wpierw znaleźć plusy - młodzi mają po prostu za dobrze moim skromnym zdaniem. W średniej też amatorsko grałem na basie. Poza tym istnieje w branży taki dowcip:

 

- Wiesz ile zarabia muzyk?

- 3.000 PLN na budowie:)

 

Możesz swoimi słowami określić brzmienie w odniesieniu do słuchanej muzyki - coś typu:

 

- Napalm Death spoko, ale...

- Pink Floyd spoko, ale

- Tomita spoko, ale

- Kiosmos, Tycho - spoko, ale

- Miles Davis, Al Jerraou spoko, ale

- Davis Bovie - spoko, ale

- Metallica (do And Justice...) - spoko, ale

- Alice in Chains spoko, ale

 

i jakieś taki pod względem lepsze do hiphopowate, jazzowate, chillowate, rockowate czy metalowate. Jak się czują w róznych typach muzyki (z czego korzystasz do słuchania,  czy używasz equalizera itp.)

 

Ostatecznie każdy wybierze się do ispotu i pewnie sam porówna, ale ciekawi mnie to bardzo:)

 

Pozzdro, aa



#12 Mirko791

Mirko791
  • 4 558 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 22 grudnia 2016 - 00:03

U mnie była dostawa na 30-tego, będą jutro.

#13 serafin21

serafin21
  • 22 postów

Napisano 22 grudnia 2016 - 12:59

Jestem ciekaw jak się sprawdzą na siłowni - bardziej dynamiczne ćwiczenia ( kółka gimnastyczne, drążek, stanie na rękach) ?



#14 karolz

karolz
  • 20 postów

Napisano 02 stycznia 2017 - 15:49

Witam 

 

A ja mam jedno pytanie do posiadaczy AirPods'ów, czy nie macie problemów ze zrywaniem połączenia bluetooth ?

U mnie co chwila słuchawki rozłączają się od IP 6s i od razu podłączają, w trakcie rozmowy jest to trochę irytujące.

Rozparowanie i powtórne parowanie nie pomaga, reset ustawień sieciowych też nie pomaga.

 

Pozdrawiam

 



#15 nokio

nokio
  • 68 postów
  • SkądKönigshütte

Napisano 02 stycznia 2017 - 18:50

Brak problemów. Jest idealnie iPhone 7+



#16 Piotr Poręba

Piotr Poręba
  • 16 postów

Napisano 04 stycznia 2017 - 17:57

Po 2 dniach używania mogę powiedzieć, że:

 - mam strach przed podchodzeniem do WC  :D

 - 2 razy słuchawka wypadła z lewego ucha (pewnie mam nienaturalne małżowiny uszne :P ) raz przy ściąganiu swetra a raz tak jakoś... Teraz "dociskam" je mocniej i jest OK

 - zasięg mógłby być lepszy. 6-7 m i ściany powoduje krótkie przerwy w muzyce

 - jakość dźwięku nie powala. Ale kupowałem je dla wygody a nie do słuchania muzyki. Uczę się języka i słucham na nich audiobooków. 

 - największy PROBLEM mam z wkładaniem ich do etui. Obawiam się, że nie rozładowane do końca a włożone do etui zaczną się ładować przez co wykorzystam cykle ładowania i pojemność baterii drastycznie spadnie... Co Wy na to???!!!



#17 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 04 stycznia 2017 - 18:02

Poczytaj jak wyglada naliczanie cykli.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#18 Piotr Poręba

Piotr Poręba
  • 16 postów

Napisano 04 stycznia 2017 - 18:45

Nie znalazłem nic na ten temat...



#19 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 04 stycznia 2017 - 19:03

Widocznie slabo szukales. Mi w google zajelo to kilka sekund.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#20 basog

basog
  • 28 postów

Napisano 07 stycznia 2017 - 12:04

Termin dostawy to rzeczywiście 6 tygodni? Może odbieraliście ostatnio i wcześniej deklarowany czas przy zamówieniu 6 tygodni w praktyce jest realizowany szybciej?

#21 karolz

karolz
  • 20 postów

Napisano 07 stycznia 2017 - 12:05

Termin dostawy to rzeczywiście 6 tygodni? Może odbieraliście ostatnio i wcześniej deklarowany czas przy zamówieniu 6 tygodni w praktyce jest realizowany szybciej?

ja miałem czas 4 tygodnie, po 3 towar był u mnie



#22 mart66

mart66
  • 47 postów

Napisano 09 stycznia 2017 - 21:37

mnie wskazywało dostawę na 24.01, przyszły dziś już, wysłane 3.01 z Chin, sześć dni przesyłka, wg mnie rewelacja, tak samo słuchawki , w końcu prawdziwie bezprzewodowe, a przerobiłem takich sporo, na kablu i bez, dużo biegam, uprawiam amatorsko kolarstwo( ze słuchawkami tylko solo, w grupie odpada), także siłownia, jak na razie testuję w domu , jest ok, jak się oddalę chwilami są krótkie przerwy, co do jakości dźwięku to faktycznie podobnie do earpodsów, nie ma szału, ale jest zadowalająco, ogólnie na razie jestem zadowolony, na plus też szybkie łączenie, nawet z ultrabookiem na win 10 łączą się błyskawicznie.



#23 basog

basog
  • 28 postów

Napisano 12 stycznia 2017 - 09:36

Dzięki mart66, to dobra wiadomość :) Przy zamawianiu też miałeś dostawę za 6 tygodni? Bo jeśli tak, to czekałeś "tylko" 3 tygodnie.

 

Zamówiłem z podobnym przeznaczeniem, do biegania i na siłownię, daj znać jak po siłowni. Widziałem jakiś test, że niby trzymają się ok i nie wypadają, głównie na to właśnie liczę, że żadne ławeczki nie będą tym słuchawką straszne.



#24 aquatarion

aquatarion
  • 962 postów
  • SkądZabrze

Napisano 12 stycznia 2017 - 18:36

Powiem szczerze, że z żadnego produktu Apple nie cieszyłem się tak bardzo od czasów iPhone'a 4s (który był moim 2 iPhonem w życiu po 3G). Mega dobrze grają, nie jestem audiofilem, ale w zupełności wystarczają. Ten brak kabla! Ohh czekałem na to tyle lat... Używam z Samsungiem S7. Polecam wszystkim ! Bajka.



#25 Murgal

Murgal
  • 911 postów

Napisano 12 stycznia 2017 - 20:07

Zamówione dwie sztuki, 6 tygodni... dostawa na marzec. Liczę że w połowie lutego się pojawią :D 


Macbook Pro 15" 2018 i7 2.6/560X/32GB/512GB | iPhone 11 Pro MAX | AW V 44mm | iPad Pro 12.9 WiFi+Cell 3gen | HomePod | AirPods 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych