Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

1.1.3 dla iPoda Touch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
182 odpowiedzi w tym temacie

#1 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 stycznia 2008 - 23:00

Jest nowe oprogramowanie i dla toucha, ale to co sie teraz wyrabia to jest - moim zdaniem - glebokie przegiecie. 5 "iphonowych" aplikacji i obsluga tekstow piosenek jest dostepna do kupienia za 20$ a nowi nabywcy iPoda Touch dostana je FABRYCZNIE. Dlaczego pierwsi nabywcy, niejednokrotnie pedzacy do sklepow w pierwszych dniach po pojawieniu sie urzadzenia na rynku, sa tak niesmacznie dyskryminowani wobec nowych? No i co maja powiedziec uzytkownicy w krajach bez iTunes store? Ach, zapomnialem, ze o takie apple nie dba. Chcialem dac szanse iPodowi bez jailbreaka ale widocznie nic z tego - niestety, mimo milych wrazen na temat keynote przelala sie czara goryczy. Pozostaje mi nadzieja, ze ktos w Stanach zwroci na to uwage; klasycznie - w sadzie ;-) .

#2 wakoman

wakoman
  • 962 postów
  • SkądMiami, Gdynia

Napisano 15 stycznia 2008 - 23:05

Cooo?! Ten update jest do kupienia? Nie jest za free?

Jeśli tak to zdecydowane przegięcie Apple'a ;O
Choc posiadam "tylko" iPhone sądzę (i na pewno nie tylko ja), że to się w głowie nie mieści ;?

Edit: A racja! Nie przeglądałem wątku o iPod Touch (bo i właściwie nie mnie sie tyczył) ; )

#3 nips

nips
  • 329 postów
  • SkądPabianice

Napisano 15 stycznia 2008 - 23:12

Ja również jestem mocno zbulwersowany. Już pal licho te 20$ (chociaż to granda) ale ja nawet nie mam możliwości zakupu tego update'u.

Pozdrawiam

---- Dodano 16-01-2008 o godzinie 01:28 ----
http://www.3ek.pl/dsue/?p=37

#4 Pomierus

Pomierus
  • 4 postów

Napisano 15 stycznia 2008 - 23:34

Eeeee.... Co? To jakim cudem ja sobie zrobiłem update? Próbowaliście chociaż? W 1.13 jedyna nowość jaką zauważyłem to inne tło pod ikonki muzyka/wideo... taka siatka jak w iphone a także inne sa pozamieniane miejscami.

#5 nips

nips
  • 329 postów
  • SkądPabianice

Napisano 15 stycznia 2008 - 23:35

to odłącz ipoda i podłącz go ponownie , wyskoczy ci january update... Pozdrawiam

#6 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 stycznia 2008 - 23:39

Update jest za darmo, aplikacje z iphona nie.

#7 acidjazzy

acidjazzy
  • 67 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 15 stycznia 2008 - 23:42

to odłącz ipoda i podłącz go ponownie , wyskoczy ci january update...

Pozdrawiam


zrobilem update, podlaczylem ponownie, nic dodatkowego nie 'wyskakuje', informuje ze mam wersje aktualna - o co chodzi? robiles ten update?

#8 nips

nips
  • 329 postów
  • SkądPabianice

Napisano 15 stycznia 2008 - 23:47

Mnie wyskoczyło w iTunes właśnie january update. Nie robiłem bo jest w Apple Store a ja mieszkam w Polsce póki co. Po za tym z jakie racji mam dopłacać za coś co inni będą mieli OOTB? Pięknie zostałem ukarany za zbyt wczesne zakupy, nie ma co. Następnym razem poczekam.

Pozdrawiam

http://3ek.pl/dsue/img/z2.jpg

#9 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 stycznia 2008 - 23:59

Wiesz, to cos jak te problemy z pierwszymi seriami MB.

#10 acidjazzy

acidjazzy
  • 67 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 16 stycznia 2008 - 00:23

Aby mozliwy byl dostep do uaktualnienia o ktorym piszesz musialem zrobic dodatkowo uaktualnienie iTunes. Teraz faktycznie wszystko dziala tak jak pisales.. dzieki za info..

#11 gh_

gh_
  • 107 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 stycznia 2008 - 00:26

To bylo do przewidzenia... pal licho 20$ grunt zeby mozna bylo to w polsce normalnie kupic!!? Jesli nie to dopiero skandal. To tak jak by ktos sprzedawal w polsce samochody na rope ale ropy juz nie...

#12 tromba

tromba
  • 105 postów

Napisano 16 stycznia 2008 - 02:14

moze znajdzie sie w najblizszym czasie ktos tak mily gdzies na swiecie, i udstepni nam ten update, bo jesli faktycznie dzialają tam napisy do filmow to moge nawet zrezygnowac z jailbreak:)

#13 Symek

Symek
  • 10 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 stycznia 2008 - 07:39

To samo sobie pomyślałem. Już jak Jobs zapowiadał SDK na późny luty i pokazywał maila i mapy na iToucha, stwierdziłem, że jeszcze tego dzisiaj robię reset i wgrywam 'legalny' soft (teraz jadę na jailbreakowanym 1.1.1). Jak zobaczyłem trzęsące się ikonki, to wręcz stwierdziłem, że zarwę noc dla tego upgrade'u... ;) I co? Minutę później słyszę "20$". Nie rozumiem tego. To nie w stylu Apple. Bardziej spodziewałbym się myku jak z odblokowaniem anteny Wifi n w iMakach za 3$...

#14 gh_

gh_
  • 107 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 stycznia 2008 - 07:42

Aby odreagowac....proponuje zaladowac sobie tapetke na Touch'a

http://www.flickr.co...honewallpapers/

#15 turszmit

turszmit
  • 194 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 stycznia 2008 - 08:32

A tak poza narzekaniem - czy ktoś próbował już kupić ten update? Ktoś z kontem .mac na przykład?

#16 Wdowa

Wdowa
  • 90 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 stycznia 2008 - 08:44

Chyba kontem dot mac nie da się płacic w iTM:) Cholera wkurzony jestem. Chamstwo. Pieniądze dla Apple to nie są jakieś duże, ale niesmak pozostanie :(

#17 acidjazzy

acidjazzy
  • 67 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 16 stycznia 2008 - 09:59

A tak poza narzekaniem - czy ktoś próbował już kupić ten update? Ktoś z kontem .mac na przykład?


Ja kupilem :-) Siedze na stypendium w niemczech i tu zalozylem konto w istore. Zaplacilem 17E. Ogolnie fajna sprawa, brakowalo mi glownie notatnika i klienta poczty..samo dostosowywanie ekranu tez jest dobrym pomyslem i fajnie wyglada.. map i pogody nie sprawdzalem jeszcze - mam problem z dostepem do sieci w tym momencie.

#18 m_lodz

m_lodz
  • 58 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 stycznia 2008 - 10:16

i masz niemeicka karte kredytowa?? ja siedze w finlandii ale karta jest polska, a oni niestety sprawdzaja gdzie wydana karta :/ a z finskiej mam tylko electrona, a to oczywiscie nie przechodzi. apple traci u mnie szacunek. najpierw leopard 3 miesiace po zkupie przeze mnie MB, oczywiscie zadnych voucherow. teraz update ipod toucha po zakupie przeze mnie 2 tygodnie temu. pieknie juz pal licho, nawet zaplace im te 18 euro, tylko do cholery jak??

#19 acidjazzy

acidjazzy
  • 67 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 16 stycznia 2008 - 10:19

Mam konto w DeutscheBanku ale bez karty kredytowej. Jedna z mozliwosci zarejestrowania konta w istore jest Click and Buy polaczone z kontem banku - bez posrednictwa karty kredytowej. Wczoraj sprawdzilem pierwszy raz..i dziala.

#20 m_lodz

m_lodz
  • 58 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 stycznia 2008 - 10:48

faktycznie sprawdzilem. mozliwe w niemczech ale nie w finlandii. paranoja, chce im dac moje pieniadze i nie moge

#21 LONGER_TOM

LONGER_TOM
  • 16 postów

Napisano 16 stycznia 2008 - 10:50

... A mi jakoś się zaktualizował do 1.1.3 bez płacenia ... i nic ciekawego - dodali tło pod ikony u dołu ekranu Ipoda i tyle :/ ... P.S. Mój ITouch jest z początku stycznia z USA ... :)

#22 m_lodz

m_lodz
  • 58 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 stycznia 2008 - 10:53

tak ten update tez zrobilem. ale mowimy o updacie z dodatkowymi aplikacjami jak mail czy maps. za to juz musisz zabulic i to tylko przez ten cholerny itunesstore

#23 tromba

tromba
  • 105 postów

Napisano 16 stycznia 2008 - 12:08

a czy kolega acidjazz nie bylby w stanie udostepnic pliki z upgradem??

#24 acidjazzy

acidjazzy
  • 67 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:01

a czy kolega acidjazz nie bylby w stanie udostepnic pliki z upgradem??


Zrobilbym to chetnie ale nie wiem jak.. Po platnym upgradzie (to ten 'january' upgrade) cale uaktualnienie nastepuje automatycznie na ipodzie polaczonym kablem i uruchomionym itunes. Przy zakupie nie dostaje sie zadnych plikow, upgrade robiony jest jakby w locie przez istore.. jezeli macie jakis pomysl jak dostac sie do eentualnych plikow itp dajcie znac, chetnie je udostepnie.

#25 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:28

Myślę, że watro zajrzeć do iPod'a :) i poszukać czegoś takiego jak "Maps" "Calc" "Notes" itd. Ale zresztą po co?? Ja jailbreak'a mam i wszystkie te aplikacje już od daaawna mam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych