Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nagrywanie ekranu iOS razem z gestami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damien Karras

Damien Karras
  • 284 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2016 - 01:48

Cześć wszystkim

 

Czy ktoś z Was orientuje się czy istnieje sposób na nagranie działań z urządzenia z iOS ale RAZEM Z GESTAMI dotykowymi? Chcę zrobić szybki tutorial obsługi jednego programu i co prawda mogę nagrać to co się dzieje na urządzeniu systemowym QuickTimem to umykają pointery palców na ekranie. Ktokolwiek? :)


Znalazłem soft o nazwie Camtasia ALE tam trzeba ręcznie "dobrać" sobie gesty a nie o to mi chodzi.


Jak pomogłem, kliknij w Lubię to! ;)


#2 Najwyzszy

Najwyzszy
  • 665 postów
  • SkądStrzegom

Napisano 13 listopada 2016 - 09:08

Nie wiem jak z aplikacja z App Store, ale Display Recorder w Cydii oferuje nagrywanie wlasnie ekranu z opcja 'show taps' :P



#3 klnt

klnt
  • 2 043 postów
  • SkądOpole

Napisano 13 listopada 2016 - 09:51



#4 Damien Karras

Damien Karras
  • 284 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2016 - 14:13

Nie wiem jak z aplikacja z App Store, ale Display Recorder w Cydii oferuje nagrywanie wlasnie ekranu z opcja 'show taps' :P

 

No ja chcę właśnie uniknąć wszelkich Cydi i innych wynalazków.

 

 

 

 

Próbowałem ten motyw ale wtedy wyświetla się ten dodatkowy asystent na ekranie a to całkowicie psuje to co chcę robić...


Jak pomogłem, kliknij w Lubię to! ;)


#5 Marek Andrzej.Ewski

Marek Andrzej.Ewski
  • 12 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 listopada 2016 - 02:07

Znalazłem soft o nazwie Camtasia ALE tam trzeba ręcznie "dobrać" sobie gesty a nie o to mi chodzi.

 

To jedyny znany mi sposób, szukałem tego kiedyś i niestety, trzeba zainwestować w Camtasia. Jeżeli coś się zmienilo w tej kwestii to chętnie się dowiem.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych