Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari nie zapamiętuje pozycji na stronie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 cyklonz

cyklonz
  • 67 postów

Napisano 08 listopada 2016 - 10:54

Mam problem z safari Wersja 10.0.1 (12602.2.14.0.7).

 

Powiedzmy że przeglądam ogłoszenia na olx, jestem na środku strony, wybieram obojętnie które ogłoszenie, po przejrzeniu ogłoszenie naciskam wstecz by wrócić do strony z ogłoszeniami lecz safari wraca do początku strony, nie do pozycji w której byłem.



#2 hipciu

hipciu
  • 128 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 listopada 2016 - 14:49

Mam ten sam problem, od zainstalowania Sierry tak się dzieje, ale tylko na wybranych stronach. Reddit działa dobrze, Facebook się zawsze resetuje.



#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 listopada 2016 - 17:27

Bo to bardzo zależy od strony. I jest normalne, czyli 'nie da się poprawić'.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 hipciu

hipciu
  • 128 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 listopada 2016 - 00:52

Bo to bardzo zależy od strony. I jest normalne, czyli 'nie da się poprawić'.

 

 

A co, jeśli Firefox i Chrome, w odróżnieniu od Safari, poprawnie zapamiętuje pozycję strony? Tak jak napisałem wyżej, u mnie dopiero od Sierry tak zaczęło się dziać.



#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 10 listopada 2016 - 11:43

A co mnie Firefox i Chrome w wątku o Safari?

Masz odpowiedź: od Sierry tak działa. Nie podoba się, nie używaj albo napisz im maila, może specjalnie dla Ciebie zmienią ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6 hipciu

hipciu
  • 128 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 listopada 2016 - 12:38

Firefox i Chrome zostały przeze mnie przytoczone, jako odpowiedź na argument, że to zależy od strony. Jakby zależało od strony to by działały wszędzie tak samo. Rozumiem różnice w działaniu jakiś małych stron, ale takie molochy są testowane i dostosowywane do wszystkich przeglądarek przecież.

 

Nie, nie działa tak od Sierry. Działa tak u mnie od Sierry. Przed chwilą sprawdziłem u kumpla, u niego nic się resetuje i Safari zawsze pamięta pozycję strony.

 

Stąd posty moje (i podejrzewam temat cyklonz), bo chciałbym znaleźć rozwiązanie na problem, który nie u wszystkich występuje. Zmiana przeglądarki to nie jest rozwiązanie.

 

Dodam jeszcze, że z OLXem problemu nie mam i Safari pamiętam pozycję.

Edit po chwili - problem jednak występuje na OLXie czasami, mniej więcej co trzecie cofnięcie strony.


Użytkownik hipciu edytował ten post 10 listopada 2016 - 12:48


#7 maucinek

maucinek
  • 52 postów

Napisano 12 marca 2021 - 15:25

mam tak samo przy korzystaniu z OLX, allegro i otomoto. Jest to mega denerwujące. Czy komuś udało się rozwiązać problem?  Czy pomimo upływu czasu i aktualizacji safari nic się nie da zrobić?


DELL xps 1330 red SSD iPhone 5 16GB iPad 2 16GB 3G




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych