Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Boss Tool


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 przemekspider

przemekspider
  • 1 793 postów
  • SkądSosnowiec/Kraków

Napisano 13 stycznia 2008 - 10:08

Dzisiaj w Installerze pojawiła się nowa, rewolucyjna (moim zdaniem) aplikacja - Boss Tool. Pozwala ona na sprawdzenie dostępności miejsca na dysku na aplikacje (standardowo to 300 mega) i przenoszeniu zawartości w inne miejsca dysku zostawiając skrót w folderze root. To świetna informacja dla wszystkich tych, którzy instalują dużo aplikacji, wraz z tapetami, dzwonkami, itp. Dzięki tej aplikacji wszyscy ci co zbliżają się do zapełnienia owych 300mega będą mogli się cieszyć szybszą pracą iPhona i zyskają dalsze miejsce na nowe aplikacje.

#2 Simek

Simek
  • 438 postów
  • SkądSPT / GDZ

Napisano 13 stycznia 2008 - 10:30

Nowa? Tylko aktualizacja w innym źródle. Ja już to mam z oryginalnego ponad miesiąc ;P

#3 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 13 stycznia 2008 - 12:11

aplikacja jest od HOHOHO czasu :P, a partycje 300MB i tak lepiej ręcznei przenieś :P

#4 statek

statek
  • 250 postów

Napisano 13 stycznia 2008 - 13:06

jakie zrodlo trzeba dodac aby miec ta aplikacje?

#5 djKristo

djKristo
  • 899 postów

Napisano 13 stycznia 2008 - 17:37

jakie zrodlo trzeba dodac aby miec ta aplikacje?


modmyifone.com/installer.xml jak mnie pamięć nie myli

#6 przemekspider

przemekspider
  • 1 793 postów
  • SkądSosnowiec/Kraków

Napisano 13 stycznia 2008 - 19:23

aplikacja jest od HOHOHO czasu :P, a partycje 300MB i tak lepiej ręcznei przenieś :P


No, cóż, myślałem, że jest to nowa aplikacja, bo mnie Installer pokazał ją po raz pierwszy...

---- Dodano 13-01-2008 o godzinie 21:27 ----

jakie zrodlo trzeba dodac aby miec ta aplikacje?


Tutaj masz zbiór w zasadzie wszystkich użytecznych aplikacji:

http://appleiphoneschool.com/sources

#7 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 13 stycznia 2008 - 19:27

No, cóż, myślałem, że jest to nowa aplikacja, bo mnie Installer pokazał ją po raz pierwszy...


kwestia tego z ilu źródel korzystasz, ja np. mam wycięte 5 minut podczas ich odświeżania :/ ale to jest cena tego że mam tego dużo :)

#8 przemekspider

przemekspider
  • 1 793 postów
  • SkądSosnowiec/Kraków

Napisano 13 stycznia 2008 - 19:35

kwestia tego z ilu źródel korzystasz, ja np. mam wycięte 5 minut podczas ich odświeżania :/ ale to jest cena tego że mam tego dużo :)


A mógłbyś polecić jakieś fajne repozytoria? Chodzi mi głównie o użyteczne aplikacje, najlepiej takie, które pozwalają zarządzać czasem (typu kalendarz, pieniądze, rzeczy do zrobienia, alerty, adresy, lokalizacje, itp.). Nie interesują mnie gry, ani tapety.

#9 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 13 stycznia 2008 - 19:47

jedynie z aplikacji co używam to PDFviewer, iRadio, Converter i Listen, a takto jakieś Apollo, ScreenShot, SysInfo, sam osobisie czekam na coś dobrego, fajnie prezentuje się Searche ale po dłuższym nie żywaniu usunąłem to

#10 filabrasileiro

filabrasileiro
  • 27 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 13 stycznia 2008 - 22:06

a masz moze tą stronke po polsku??

#11 a-l-e-x

a-l-e-x
  • 514 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 stycznia 2008 - 22:23

apropo zrodel kojarzy ktos zrodlo z themami do customize, ale dla addons?

#12 m9m

m9m
  • 9 postów

Napisano 14 stycznia 2008 - 01:13

aplikacja jest od HOHOHO czasu :P, a partycje 300MB i tak lepiej ręcznei przenieś :P


Jak mozesz to napisz jak to zrobic by reczie przeniesc ta partycje , bo boos tools strasznie miesza w iphonie , jak wgram jakas muzyke , to po uzyciu tego programu muzyka znika i pokazuje jakies dziwnie zajete miejsce, w itunes pokazuje to jako inne ,a muzyki brak , pozdrawiam

#13 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 14 stycznia 2008 - 06:52

Jak mozesz to napisz jak to zrobic by reczie przeniesc ta partycje , bo boos tools strasznie miesza w iphonie , jak wgram jakas muzyke , to po uzyciu tego programu muzyka znika i pokazuje jakies dziwnie zajete miejsce, w itunes pokazuje to jako inne ,a muzyki brak , pozdrawiam


http://www.myapple.p...ead.php?t=50652 tutaj jest opsiane, dodatokow możesz zrobić to samo z dzwonkami i tapetami jak chcesz

#14 a-l-e-x

a-l-e-x
  • 514 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 stycznia 2008 - 20:09

ale mnie fachowo olaliście :D

#15 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 14 stycznia 2008 - 20:52

ale mnie fachowo olaliście :D


ja bym Ci podał ale ja nigdy nie znam źródeł bo zostaly mi z 1.1.1 [zainstalowałe All Sources], sorki :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych