Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mountain Lion na MacBook early 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Troglodyta

Troglodyta
  • 59 postów

Napisano 19 października 2016 - 11:40

Witam
Dostałem w "spadku" starego macboka early 2008, i chciałbym go zostawić dla mojej żony aby mogła sobie wszystkie rzeczy tam trzymać. Dotychczas robiła to na moim maku lub na swoim starym soniaku.

Na macu jest zainstalowany OS X lion który w żaden sposób nie widzi iphona 6 z ios 10, jak podłączam go kablem to wyskakuje błąd, to samo się dzieje jak podpinam mojego iphona 6 plus.

Zainstalowałem na czysto liona i pobrałem wszystkie aktualizacje ( itunes aktualizuje mi się do wersji 12.2.2.25 gdzie na moim maku z 2016 aktualizuje się do 12.5.1.21- i zakładam że tu jest problem ) Apple robi standardowy korporacyjny ruch i obcina nóżki dobrej starej generacji abym kupił nowego maka !!! Co za syff - wstyd apple

Jeden z użytkowników wysłał mi linka jak zainstalować mountain lion na starszym kompie. Przez 3 dni próbowałem na różne sposoby go zainstalować, pościągałem różne dziwne "tajemnicze" programy i niestety bezowocnie. Nie jestem może geniuszem komputerowym ale zazwyczaj z takimi rzeczami sobie sprawnie radzę a tu taki klops.

Czy jest ktoś w stanie pomóc mi podsyłając jakiś poradnik lub krok po kroku ja zainstalować mountain lion na macbook early 2008 ?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam


EDIT:
Do moderatorów bądź administratorów forum proszę pisać w kanałach prywatnych, ponieważ w wątku to po prostu off-topic. Dziękuję za przestrzeganie zasad Forum MyApple.

Użytkownik cronopioverde edytował ten post 19 października 2016 - 12:24





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych