Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Made4Mac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2005 - 13:52

Jak często zdaża sie wam mieć problemy ze sprzętem z krainy pecetów ? Co najczęsciej nie działa ? Jak sobie radzić?

#2 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2005 - 15:44

najczesciej w PC nie dziala SYSTEM :twisted: :twisted: a wracajac do tematu bardziej hardwarewego to u mnie czesto plytek wszystkich nie chce czytac, no i bardzo czesto nie chce nagrywac cd-r:/ pc sux :!:

#3 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 19 lutego 2005 - 16:08

u mnie czesto plytek wszystkich nie chce czytac, no i bardzo czesto nie chce nagrywac cd-r:/ pc sux :!:

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi...

W tym temacie chyba mówimy o problemach ze sprzętem piecetowym na Makach. Więc ja używam aparatu Trust 730S. Piszą, że jest dostosowany zarówno do Maka, jak i do PC (do tego ostatniego oczywiście trzeba płytki ze sterami... :twisted:).
Owszem na MacOS X wszystko jest OK, poza jedną rzeczą. W PieCu jest opcja kamerki internetowej. Nawet dają program do zrzucania zdjęć, w którym jest opcja podglądu obrazu z cyfrówy. A do Maka nic nie dają.
Po podłączeniu pod USB, na pulpicie bez problemów pojawia się ikonka dodatkowego dysku (to się nazywa Plug-and-Play ;-)). Można zdjęcia po prostu przekopiować, albo użyć do zrzucenia fotek iPhoto. Ale np. iChat AV nie widzi aparatu, tak samo jak iMovie. Więc nie ma kamerki, a producent dał tylko stery pod 9 (też bez żadnych aplikacji...)

#4 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2005 - 16:23

u mnie w poscie chodzi o to ze na PC mi nie chce nagrywara LG dzialac?? takie trudne do rozszyfrowania??:) :mrgreen:

#5 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lutego 2005 - 00:11

cdr a na pewno to nie jest kwestia formatu zapisu ???

#6 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lutego 2005 - 13:41

chyba nie bo wczesniej nie bylo problemow:] narazie lezy na biurku i odpoczywa... moze wystawie szrota na allegro moze jakis jemioł sie trrafi:P

#7 TomkOx

TomkOx
  • 370 postów

Napisano 22 lutego 2005 - 17:02

Re: Made4Mac

Jak często zdaża sie wam mieć problemy ze sprzętem z krainy pecetów ?
Co najczęsciej nie działa ?
Jak sobie radzić?

Osobiście nie mam z tym problemów bo nie mam... pc. 8) :wink:
Natomiast - pdobno skuteczna metoda - aby sobie z problematyką
pc poradzić, to wywalić pc gdzieś tak najmniej ze 7-8 piętra :mrgreen:

#8 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 22 lutego 2005 - 17:09

78 Testowalem z 4 pietra - skutecznosc 87%

#9 TomkOx

TomkOx
  • 370 postów

Napisano 22 lutego 2005 - 17:12

Re: 78

Testowalem z 4 pietra - skutecznosc 87%

Osobiście z iX 8) Rozczłonkował się na wiele partii, z czego każda partia
również uległa skruszeniu. Zatem mniemam iż 7-8 piętro to takie skuteczne
optimum (optimus?) :P :mrgreen:

#10 teodozjusz

teodozjusz
  • 190 postów

Napisano 22 lutego 2005 - 19:34

A mi w moim pc wszystko działa. Linux jest piekny bo przeze mnie dostrojony :wink: XP też , tyle tylko że ja do końca nie wiem co w nim siedzi :evil: Ogólnie moje pecety działają bez zarzutu. Ja wiem że TomkOx ( fajną ma stronę skurczybyk , podoba mi się ) ma inne zdanie , ale to temat rzeka :mrgreen:

#11 Mac_Abra

Mac_Abra
  • 674 postów
  • Skądsskątowni

Napisano 27 lutego 2005 - 19:17

Hmmmm Trzeba by gdzieś zrobić listę tego, co ładnie i w 100% działa pod Makiem, a jest PCtowe i dużo tańsze przy okazji... (ale taką konkretną i ładnie posegregowaną!) Póki co odnośnie np. napędów CD (ROM/RAM/IDE/SCSI/itp etc) całkiem niezła baza jest na accelerateyourmac.com, jakby ktoś szukał...

#12 Sebastian

Sebastian
  • 336 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 28 lutego 2005 - 21:02

dlugo liste by mozna napisac jesli chodzi o problemy z piecem, ale na kupno maca zawazyl fakt ze photoshop wywal sie dwa razy na godzine, a nie ma nic gorszego niz stracic efekt pracy w ulamku sekundy :wink: a w druga strone to mialem problem ze sterownikami do skanera plustek...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych