Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Tiesto's club life - podcast


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#26 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 29 stycznia 2008 - 22:38

Buu:( Szkoda:/

#27 kozabart

kozabart
  • 354 postów

Napisano 29 stycznia 2008 - 22:38

jezeli lubisz jeszcze muzyke typu house czy klubowa to polecam seciki z Utopia Club Warsaw ,genialny klub i genialna muzyka ...
  • bushman.editing lubi to

#28 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 29 stycznia 2008 - 22:47

Patrzyłem, patrzyłem... ;) Całkiem miłe dla oka;) Znacie może podcast MINISTRY OF SOUND? ;)

---- Dodano 29-01-2008 o godzinie 22:55 ----
Wiem już jak go podpiąć pod iTunes;) Wchodzicie do folderu z całym iTunsem. W Windzie domyślne to MOJA MUZYKA >> iTunes >> iTunes Music >> Podcasty >> Radio 538_ Tiësto`s club life podcast. Tam wstawcie ten plik. Odpalcie na nowo iTunes;) Pojawi się w tej grupie;)

#29 hepilord

hepilord
  • 22 postów

Napisano 02 marca 2008 - 21:55

Wpisz w wyszukiwarce MINISTRY OF SOUND w iTunes ja tak zrobilem i jest.

#30 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 02 marca 2008 - 22:38

Wpisz w wyszukiwarce MINISTRY OF SOUND w iTunes ja tak zrobilem i jest.


To raczej temat o Tiesto's Clunb Life :lol: :lol: :lol:

#31 hepilord

hepilord
  • 22 postów

Napisano 02 marca 2008 - 22:49

To raczej temat o Tiesto's Clunb Life :lol: :lol: :lol:

Zgadza sie ale skoro pytasz to odpowiadam.;-)

#32 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 02 marca 2008 - 23:54

Zgadza sie ale skoro pytasz to odpowiadam.;-)


;) Ja jako fan znam;) Poznałem właśnie przez iTunes jakiś rok temu;)

#33 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 30 marca 2008 - 15:24

Jak wrażenia po Tiesto's Club Life 51?;) Ja jestem osobiście szczególnie zachwycony początkiem seta;) A wy?

#34 pafkoo

pafkoo
  • 276 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 13 kwietnia 2008 - 16:44

51 super, jak wszystkie ;) A co myślicie o 53? I znacie jeszcze jakieś tego typu podcasty?

#35 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 13 kwietnia 2008 - 16:52

53 całkiem przyjemny;) Podobne, które mogę polecić to: David Guetta's audio Podcast Electronic Mixes by Brian Ministry of Sound Podcast The Official Nustyle Podcast Radio 538: Dance Department A State Of Trance Official Podcast Wystarczy wpisać do wyszukiwarki iTunes Store;) Jako troszkę w innym stylu, ale ciekawe mogę polecić to - Mashuptown.com ;D

#36 pafkoo

pafkoo
  • 276 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 13 kwietnia 2008 - 19:51

Może trochę lamerskie pytanie, ale dopiero zaczynam przygodę z apple - wiesz może gdzie itunes zapisuje podcasty? Bo mam już ich sporą kolekcję, a w razie przesiadki/formata warto zrobić backup.

---- Dodano 13-04-2008 o godzinie 21:28 ----
mam problem :(
Pobieram a state of trance, pasek jest już na 100% (ściągnięto 19.7 z 19.7), i nic się dalej nie dzieje :/
Podkast jest ciągle w pobieranych, blokując tym samym ściąganie następnych, a nie daje znaku życia...
Co ciekawe jak wyłącze iitunes (ctrl+alt+del, bo nic innego nie działa), to podcasty są tam gdzie powinny oO

#37 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 14 kwietnia 2008 - 08:56

Może trochę lamerskie pytanie, ale dopiero zaczynam przygodę z apple - wiesz może gdzie itunes zapisuje podcasty? Bo mam już ich sporą kolekcję, a w razie przesiadki/formata warto zrobić backup.

---- Dodano 13-04-2008 o godzinie 21:28 ----
mam problem :(
Pobieram a state of trance, pasek jest już na 100% (ściągnięto 19.7 z 19.7), i nic się dalej nie dzieje :/
Podkast jest ciągle w pobieranych, blokując tym samym ściąganie następnych, a nie daje znaku życia...
Co ciekawe jak wyłącze iitunes (ctrl+alt+del, bo nic innego nie działa), to podcasty są tam gdzie powinny oO


Co do archiwizacji.
PLIK >> ARCHIWIZUJ NA PŁYTĘ >> ARCHIWIZUJ CAŁĄ BIBLIOTEKĘ ITUNES I LISTY ODTWARZANIA
To powinno być skuteczne.


Nigdy nie miałem takiego kłopotu, więc nie pomogę...

#38 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 16 czerwca 2008 - 20:49

Co powiecie o najnowszym odcinku Tiesto's club life (numer 63)?
Osobiście przyznam że ostatnich kilka jest coraz słabszych... :(

A jakie jest wasze zdanie?
Pozdrawiam ;)

#39 pafkoo

pafkoo
  • 276 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 17 czerwca 2008 - 00:04

Tiesto nawet trzyma poziom, aczkolwiek ostatnio częściej słucham State of trance ;). Szczerze mówiąc obydwa podcasty są zajebiaszcze ;D

#40 Hidden_Lucas

Hidden_Lucas
  • 78 postów
  • SkądSiemianowice Śląskie

Napisano 24 czerwca 2008 - 16:03

To na początek się przywitam, jako nowy słuchać podcastu Tiesto club life, a raczej słuchacz już od zeszłego tygodnia :) hehe

dziś przesłuchałem 64 podcast oznaczony datą wczorajszą. Wrażenia? hmm... rewolucji nie było ;) i tak jak bushman.editing pisze, coraz to słabsze są te seciki, ale mam nadzieje że to się wkrótce poprawi :)

a jak wasze wrażenia? :)

#41 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 24 czerwca 2008 - 16:15

To na początek się przywitam, jako nowy słuchać podcastu Tiesto club life, a raczej słuchacz już od zeszłego tygodnia :) hehe

dziś przesłuchałem 64 podcast oznaczony datą wczorajszą. Wrażenia? hmm... rewolucji nie było ;) i tak jak bushman.editing pisze, coraz to słabsze są te seciki, ale mam nadzieje że to się wkrótce poprawi :)

a jak wasze wrażenia? :)


Witaj!
Czyżbyś był potomkiem George'a Lucasa? :D

A tak na serio...
Właśnie przyszedłem do domu. Pobrałem 64-ty odcinek i... Zdążyłem dopiero przejrzeć tracklistę. Bez rewelacji. Naprawdę. Nie powiem że są słabe, ale... ŻADEN odcinek nie przebije sylwestrowego :rolleyes:
Słucham go do dziś...
Pamiętam ten dzień (31 grudnia), gdy go ściągnąłem. Jechałem sobie jakimś tramwajem do domu z centrum handlowego i sam nie wiem w jaki sposób ten odcinek tak mnie wciągnął. Od pierwszej do ostatniej minuty słuchałem go uśmiechając się jak głupi, co przyciągało spojrzenia współtowarzyszy z tramwaju ;)

Był czas na chwilę wspomnień, ale już teraz do roboty! ;)
Biorę się za słuchanie nowego odcinka w skupieniu :)

Pozdrawiam!

#42 austar

austar
  • 92 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 26 czerwca 2008 - 22:24

... ŻADEN odcinek nie przebije sylwestrowego :rolleyes:
Słucham go do dziś...


Tu muszę koledze przyznać rację...ten set jest niesamowity, jeden z lepszych, które się ukazały do dnia dzisiejszego....swoją drogą właśnie go słucham:)

#43 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 26 czerwca 2008 - 22:34

Tu muszę koledze przyznać rację...ten set jest niesamowity, jeden z lepszych, które się ukazały do dnia dzisiejszego....swoją drogą właśnie go słucham:)


Ja też go dzisiaj słuchałem ;)
Niesamowity... :rolleyes:

#44 Hidden_Lucas

Hidden_Lucas
  • 78 postów
  • SkądSiemianowice Śląskie

Napisano 27 czerwca 2008 - 21:32

no no zaciekawiliście mnie tym setem, i powiem tyle, masakra! dobre to jest, ba nawet bardzo :) najbardziej przypadł mi do gustu początek, lubię takie lajtowe brzmienia. :)Ciężko go nie polecić. Swoja droga polecam też podcast Davida Guetta(bardziej podoba mi się od podcastu Armina Van Buuren), bardzo fajny klimat :)

bushman.editing, a co do potomka George'a Lucasa, to chyba coś w tym jest bo często wśród znajomych znajomych, gdy przedstawię się jako Lucas, słyszę tekst, Lucas? George Lucas? ;)

#45 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 27 czerwca 2008 - 21:37

[...] lubię takie lajtowe brzmienia.[...]


A piosenkę o tytule "Red Carpet"? ;) Również była w tym secie :cool:

#46 Hidden_Lucas

Hidden_Lucas
  • 78 postów
  • SkądSiemianowice Śląskie

Napisano 27 czerwca 2008 - 22:01

kurcze, tytuł szczerze nic mi nie mówi, jak by tak jeszcze poratowałbyś i powiedział gdzie znajdę trackliste?

#47 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 27 czerwca 2008 - 22:15

kurcze, tytuł szczerze nic mi nie mówi, jak by tak jeszcze poratowałbyś i powiedział gdzie znajdę trackliste?


Red Carpet - Allright ;)

Włącz ten podcast w iTunes. U góry będziesz miał dodatkową zakładę "rozdziały" z tracklistą ;)

#48 Hidden_Lucas

Hidden_Lucas
  • 78 postów
  • SkądSiemianowice Śląskie

Napisano 27 czerwca 2008 - 22:19

a taka bajera z tą tracklista :) Dzięki wielkie :) Red carpet, fakt bardzo fajna nuta, jeszcze Hide & Seek bardzo mi się podoba :)

#49 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 27 czerwca 2008 - 22:26

a taka bajera z tą tracklista :) Dzięki wielkie :)

Red carpet, fakt bardzo fajna nuta, jeszcze Hide & Seek bardzo mi się podoba :)


:D Rewelacyjny podcast ;) Pewnie już żadnym nie będę się tak podniecał :lol: :roll:

#50 Hidden_Lucas

Hidden_Lucas
  • 78 postów
  • SkądSiemianowice Śląskie

Napisano 30 czerwca 2008 - 14:48

kolejny 65 podcast, jakoś nić specjalnego w nim nie usłyszałem :(, jedynie co zwróciło moja uwagę to Memento - Dreamcatcher. Oby następny podcast był lepszy :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych