Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ładowanie iTouch'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#101 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 kwietnia 2008 - 19:22

Zdaje mi sie, ze beda za slabe.

#102 Wolvi

Wolvi
  • 133 postów
  • SkądGdynia

Napisano 02 kwietnia 2008 - 19:33

Ogólnie szukam po prostu mobilnej ładowarki.. w sensie jadę na wycieczkę autokarem i podróż będzie trwała 24 godziny.. a 5 h filmów na tak długą podróż to stanowczo dla mnie za mało :P dlatego potrzebuję jakiejś ładowarki na baterie albo słoneczną czy cóś..

#103 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 kwietnia 2008 - 22:12

Hehe, trudno bedzie o cos wystarczajaco wydajnego oprocz ladowarki z czegos w stylu gniazda zapalniczki :P ...

#104 Wolvi

Wolvi
  • 133 postów
  • SkądGdynia

Napisano 02 kwietnia 2008 - 22:56

No jednak ciągle żyje nadzieją że ktoś czegoś takiego z forumowiczów używał i jest mi w stanie przekazać wiedzę na ten temat. :)

#105 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 kwietnia 2008 - 19:13

norlalnego ipoda to moze to naladuje ale z touchem moga byc problemy. tak w ogole to to jest moim zdanie raczej bezuzyteczny bajer. lepiej kupic sobie battery pack czy cos. a wlasnie co do battery packa - teoretycznie mozesz sobie wciac cztery akumulatorki (bardzo wazne, zeby to byly akumulatorki, a nie zwykle baterie) polaczyc szeregowo i masz ladowarke do ipoda. w praktyce czy to bedzie dzialc nie sprawdzalem. nie ponosze odpowiedzialnosci za szkody powstale w wyniku blablabla. ;)

ps cytat z opisu na aukcji:

Ładowanie jest możliwe za dnia.

DUH!

#106 Qb@

Qb@
  • 7 postów

Napisano 10 kwietnia 2008 - 12:52

Najłatwiej to kupić ładowarkę na allegro do Iphona, która działa również z touch'em. [url=http://www.allegro.pl/item341512729_ladowarka_sieciowa_iphone_.html]ŁADOWARKA SIECIOWA IPHONE!!! (341512729) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Jest niedroga.

#107 kozabart

kozabart
  • 354 postów

Napisano 10 kwietnia 2008 - 17:16

Chlopie czytaj czytaj !!! Ja polecalbym battery pack ... i kupno z 8 akumulatorkow zeby bylo na dwie zmiany ...

#108 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 kwietnia 2008 - 19:21

jakos sam napis "for iphone" mnie nie przekonuje ze bedzie dzialac lepiej od pozostalych ladowarek dostepnych na allegro. a jest od nich drozsza.

#109 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 10 kwietnia 2008 - 19:41

jakos sam napis "for iphone" mnie nie przekonuje ze bedzie dzialac lepiej od pozostalych ladowarek dostepnych na allegro. a jest od nich drozsza.


Ja kupiłem na Allegro bez takiego napisu i nic nie chodzi... :/
Jak pech, to pech...

#110 vcubek

vcubek
  • 29 postów

Napisano 12 stycznia 2009 - 18:40

ja kupiłem na allegro coś takiego:
PZ18 ŁADOWARKA SIECIOWA I SAMOCHODWA IPOD + KABEL (519080997) - Aukcje internetowe Allegro
i powiem szczerze, ze jestem zawiedziony, bo NIE DZIAłA!
Niby pisze, że to pasuje do innych modeli niż IPT, ale jak patrzałem na specyfikacje tej "ładowarki" i tego, co piszecie na forum to powinno wszystko działać... Może błąd tkwi w jednym jakimś małym szczególe... Nie wiem...
Porównać to mozna z:
PZ18 ZESTAW 3 W 1 DO APPLE IPOD IPHONE 3G (522974089) - Aukcje internetowe Allegro
i....?
Niech mi ktoś pomoże, czy to w ogóle będzie działać? Jak nie, to gdzie dostanę tanio jakąś ładowarkę do ipoda touch 2g .. jesli ktos zna jakies sklepy int. albo wie gdzie kupic to prosze o pomoc..

#111 psoran

psoran
  • 43 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 15:04

Potrzebuje ładowarki do ipoda toucha że podłączam do gniazka i się sam ładuje. I tu pytanie do was podajcie jakieś sprawdzone ładowarki i żeby to nie była zwykła chinszczyzna za 9zł co mi baterie spieprzy :>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych