Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem po aktualizacji z modemem huawei e3131 i e1750


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 mlodyja

mlodyja
  • 3 postów

Napisano 09 października 2016 - 09:03

WItam, 

 

po aktualizacji systemu nie widzi urządzeń jak w temacie, co za tym idzie nie można połączyć się z netem. Ktoś już miał podobny problem?



#2 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 09 października 2016 - 09:35

moze zacznij od poszukania sterowników zgodnych z 10.12. Na przyszłość kupuj modemy z wifi to nie będzie niespodzianek po aktualizacji systemu.
Fallout ...war, war never changes...

#3 mlodyja

mlodyja
  • 3 postów

Napisano 09 października 2016 - 12:04

wszystko spoko fajne, ale modemy mam już jakiś czas łączyły mi się za pomocą Mobile Partner, przeszukałem neta i nie mogę teraz znaleźć żadnego programu aby urządzenia śmigały mi na nowym systemie. 



#4 Spekulant

Spekulant
  • 201 postów
  • SkądWarszawa, Kraków

Napisano 09 października 2016 - 12:27

Ja miałem identyczny problem z Huawei E3276. Na Yosemite śmigał, a po upgradzie do Sierry, system go nie widział. Problemu jednak nie rozwiązałem jeszcze bo akurat padł mi dysk i mac jest w serwisie... Z tego co pobieżnie sprawdzałem w necie to nie widzę jakichś rozwiązań, przynajmniej nie udało mi się jeszcze znaleźć...



#5 mlodyja

mlodyja
  • 3 postów

Napisano 09 października 2016 - 14:16

po zainstalowaniu tego programuurządzenia zostały wykryte i za pomocą najnowszego Mobile Partner którego urzywałem na el capitan internet znow mi smiga na urządzeniach przenośnych:) 


https://www.drei.at/portal/de/bottomnavi/kontakt-und-hilfe/updates-und-konfigurationen/servicedownloads/huaweie3272.html link do programu 



#6 Spekulant

Spekulant
  • 201 postów
  • SkądWarszawa, Kraków

Napisano 09 października 2016 - 14:32

po zainstalowaniu tego programuurządzenia zostały wykryte i za pomocą najnowszego Mobile Partner którego urzywałem na el capitan internet znow mi smiga na urządzeniach przenośnych:) 


https://www.drei.at/...uaweie3272.html link do programu 

 

Do E3276 też masz nowe sterowniki?



#7 Tadeusz Zielinski

Tadeusz Zielinski
  • 2 postów

Napisano 18 listopada 2016 - 15:29

Ja właśnie rozwiązałem problem ze swoim Huawei e3131 dzięki temu linkowi:

 

http://us3r.pl/blog/2015/12/30/internet-mobilny-z-play-na-os-x-el-capitan/ 

 

Koleś podaje w nim linka z instalką MobilePartner na 10.11 (Stick Mobile Partner(for MAC10.11), ale u mnie na świeżej sierrze też poszło :) 

 

MacBook Pro mid 2012, wcześniej Mountain Lion, teraz Sierra. 

 

Modem: huawei e3131 z T-mobile. Na linii technik powiedział, że nie ma sterowników i trzeba kupić nowy modem.  Okazuje się, że nie trzeba :D


Update do wcześniejszego posta:

 

Nie wiem czemu, ale po wyłączeniu Mobile Partner, zadziałał w końcu Internet Manager z T-mobile. Żeby było śmieszniej, Mobile Partner przestał się odpalać. Po restartach systemu - sytuacja się utrzymuje. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych