Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dupleks szablon i Publisher


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pantomasz431

pantomasz431
  • 123 postów

Napisano 08 października 2016 - 15:55

Witam, 

 

Potrzebuję program, który pozwoli mi zrobić książeczkę z 1/2 A4 taką składaną po wydruku i złożeniu w dupleksie jak książeczka. 

Albo może być program, który odczyta format MS Publishera i da rady go edytować tak aby był kompatybilny z wersją na Windows i tam dało się też go edytować ? 

 

PS. Narzędzia internetowe nie wchodzą w grę. 



#2 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 08 października 2016 - 16:28

Jeśli interesuje cie prostota i poziom zaawansowania odpowiadający MS Publisher to polecam to: https://www.belights...swiftpublisher/

Drukuje książeczki. Jest trial to sobie spróbuj.

Jeśli chodzi o kompatybilność z MS Publisher, to nigdy się nie zetknąłem z takim programem, ale na 100% nie powiem, że nie ma.

 

Z darmowych na Maca jest krowa pod tytułem: Scribus. Po polsku i niby do DTP (ludzie tego podobno używają), więc pewnie da sie wydrukować książeczkę, ale nie znam, bo to typowy linuksowy dinozaur z dziwnym "intuicyjnym inaczej" interfejsem, ale może się przekonasz...


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 08 października 2016 - 16:34

Nie czytam prywatnych wiadomości.


#3 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 08 października 2016 - 18:12

Kiedyś szukałem programu do otwarcia plików Publishera i nie znalazłem. Ja używam nieco bogatszej wersji Swift Pubischera a mianowicie Printworks, działa bardzo dobrze. Z niecierpliwością czekam na Affinity Publishera który ma być tym co Indesign u Adobe. Adobe nie polecam bo firm stała się pazerna. 


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych