Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iCloud i kopia biurka na różnych Macach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 mikimike

mikimike
  • 107 postów
  • SkądStarogard Gdański, Poland

Napisano 21 września 2016 - 21:05

Hej mam pytanie.

Zaktualizowałem dziś iMaca, na którym głównie pracuje i pozwoliłem na skopiowanie Biurka i Dokumentów do iClouda. Przy okazji zorbiłem porządek na Biurku :)

Teraz usiadłem do Macbooka i go również chcę zaktualizowac - pytanie jak się ma kopia Biurka z iMaca do tego na Macbooku?

Jeśli zezwolę na to podczas aktualizcji to usunie mi się to co mam na Macbooku czy jak? :))

 

Głupie pewnie pytanie, ale bardzo mnie nurtujące :) dzieki za info - dodam, że chciałbym mieć tu i tu to samo :)



#2 northwest

northwest
  • 457 postów

Napisano 21 września 2016 - 21:29

Jest możliwość dodania jeszcze innych katalogów do synchronizacji?
Używam programu XAMPP i chciałbym backupowac przy okazji pliki stron :)

#3 mikimike

mikimike
  • 107 postów
  • SkądStarogard Gdański, Poland

Napisano 21 września 2016 - 22:01

Zrobiłem i działa to ciekawie. Mianowicie na Macbooku pojawiły się foldery z iMaca a całe biurko z Macbooka pojawiło się w folderze Biurko Macbook :)

Apple zrobiło to dobrze :)



#4 northwest

northwest
  • 457 postów

Napisano 21 września 2016 - 22:21

No to super :) orientujesz się może jak to wyglada z tymi dodatkowymi folderami?:)

#5 pablissimo

pablissimo
  • 77 postów
  • SkądTomaszów Lubelski, PL

Napisano 22 września 2016 - 07:41

Zrobiłem i działa to ciekawie. Mianowicie na Macbooku pojawiły się foldery z iMaca a całe biurko z Macbooka pojawiło się w folderze Biurko Macbook :)

Apple zrobiło to dobrze :)

No to u mnie coś nie teges bo mam wymieszane pulpity macbooka i imaca. Konsekwencja jest bo na obu to samo ale np skróty potrzebne mi na imacu bez sensu pojawiają mi się na macbooku. Oczywiści jak próbuję usunąć niepotrzebne to znikają na obu urządzeniach. Ktoś ma pomysł co zrobiłem nie tak?



#6 northwest

northwest
  • 457 postów

Napisano 22 września 2016 - 10:12

Mi po aktualizacji wyczyściło zawartość katalogu PAGES :(



#7 mikimike

mikimike
  • 107 postów
  • SkądStarogard Gdański, Poland

Napisano 23 września 2016 - 10:30

mi poprzez problem z odblokowywaniem zegarkiem maca kazana na wsparciu wylogowac sie i zalogowac ponownie do icloud... wszystko pięknie, ale teraz biurko mam puste co prawda w icloud ono jest ale na ekranie mam pusto i teraz nie wiem czy przeniesc wszystko na biurko (pojawia sie komunikat, ze usuwam z icloud i czy napewno chce to zrobic :) a zegarek jak nie odblokowywal tak nie odblokowuje :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych