Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Polski MobileScrobbler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 b4it

b4it
  • 537 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 grudnia 2007 - 22:54

Dziś wyszła kolejna wersja MobieleScrobblera i coś mnie ruszyło by do niego zajrzeć. Okazało się, że bez zbędnych ceregieli można wykonać spolszczenie do tego programu. Zabrałem się więc do roboty i tak oto prezentuje wam pierwszą wersję mojego spolszczenia.
Nie mam zamiaru zasypywać was kolejnym repozytorium bo jak już pewnie wiecie jestem temu przeciwny. :) Nie obrażę się jednak gdy któryś z właścicieli popularnego polskiego repozytorium doda moje spolszczenie.

Instalacja jest bardzo prosta. Wystarczy skopiować folder pl.lproj do /Applications/MobileScrobbler/ na iPhonie.

Wszelkie propozycje mile widziane. :)

PS. Być może w kolejnej wersji MobileScrobblera moje spolszczenie będzie już dodane standardowo.

#2 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 30 grudnia 2007 - 22:59

Nie wiem czy jest sens robienia paczki dla spolszczenia jednego programu. Jeśli jednak byłoby kilka programów, które da się w ten sposób spolszczyć, to z chęcią taką paczkę stworzę i wrzucę do siebie.

#3 b4it

b4it
  • 537 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 grudnia 2007 - 23:01

No więc właśnie dla tego ja nie stawiałem repozytorium. Więcej męczarni z odświeżaniem niż zalet.

#4 miner

miner
  • 18 postów

Napisano 31 grudnia 2007 - 10:57

Bardzo proszę, nie róbcie zamieszania. Przeciez MobileScrobbler wychodzi na tyle czesto, że wystarczy się skontaktować z autorem i on dołączy kolejną wersje językową do nastepnej wersji programu.

#5 nightwish86

nightwish86
  • 146 postów
  • SkądOlsztyn, PL

Napisano 31 grudnia 2007 - 15:13

Tłumaczenie b4it nie było niestety kompletne. Poprawiłem paczkę, teraz wszystkie informacje w MobileScrobbler są w ojczystym języku

http://debianlinux.pl/pl.proj.tar.gz

#6 przemekspider

przemekspider
  • 1 793 postów
  • SkądSosnowiec/Kraków

Napisano 12 lutego 2008 - 20:24

Pojawił się bardzo gruntowny update MobileScrobbler - 1.4.1. Z tego co widzę zmiany są rewolucyjne!

#7 Patrykw

Patrykw
  • 580 postów

Napisano 12 lutego 2008 - 20:38

Mogliby zmienić "Wykonawca" w szukajce, bo się nie mieści




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych