Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dwie różne ikony WORD w Docu


Najlepsza odpowiedź madmax332-802bc1e3e2 , 17 sierpnia 2016 - 10:41

Są to ikony dwóch różnych wersji Word for Mac ("W" = 2012 i "książeczka z W"= 2016), które wygląda na to że siedzą obydwie jednocześnie gdzieś na dysku (w każdym razie są dostępne do dyspozycji). Poszczególne pliki natomiast mają ustawione (w  Otwórz w .... ) otwieranie się raz w jednej raz w drugiej - ot i cała tajemnica . Wyjścia są dwa - albo określ ustwaienie otwierania wszystkich pilików w jednej jedynej wersji Worda, albo wywal jedną z nich .

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 awangarda

awangarda
  • 10 postów
  • SkądWojkowice, Poland

Napisano 17 sierpnia 2016 - 08:20

Witam, mam problem. Być może niektórzy z Was od razu zaczną się zastanawiać po co Word na docu skoro Pages dają radę, więc od razu ukrócę — bo lubię, no i z przyzwyczajenia. Ale w związku z Wordem mam od jakiegoś czasu (którejś z aktualizacji zapewne) problem, który mnie po prostu irytuje, a może ktoś zna na to jakiś sposób. 

 

Jak widać na poniższym screenie, mam dwie ikony Worda w docu. Wiem już, że jedna z nich jest związana z usługą online, ale czy jest jakiś sposób, by tej drugiej po prostu się pozbyć? Pliki raz otwierają mi się w jednym raz w drugim, co bywa irytujące w przypadku korzystania z "ostatnio otwieranych".

 

Bardzo proszę!

 

SThasZO.jpg



#2 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 17 sierpnia 2016 - 10:41   Najlepsza odpowiedź

Są to ikony dwóch różnych wersji Word for Mac ("W" = 2012 i "książeczka z W"= 2016), które wygląda na to że siedzą obydwie jednocześnie gdzieś na dysku (w każdym razie są dostępne do dyspozycji). Poszczególne pliki natomiast mają ustawione (w  Otwórz w .... ) otwieranie się raz w jednej raz w drugiej - ot i cała tajemnica . Wyjścia są dwa - albo określ ustwaienie otwierania wszystkich pilików w jednej jedynej wersji Worda, albo wywal jedną z nich .


Użytkownik madmax332 edytował ten post 17 sierpnia 2016 - 10:50





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych