Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod Touch 5gen nawigacja po wi-fi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 chmielek28

chmielek28
  • 20 postów

Napisano 07 sierpnia 2016 - 18:44

Cześć, jako młody chłopak posiadam dość leciwe auto bez multimediów i wszechobecnych wyświetlaczow LCD z gamą funkcji na pokładzie. Jestem jednak osobą, która lubię technologie a szczególnie tą od Apple, ale do sedna. Chcąc trochę odświeżyć pustkę w aucie nabyłem w bardzo okazyjnej cenie iPod touch 5 64gb, wgrałem dużo muzyki jakieś appki, które mogą sie przydać podczas jazdy, znalazłem fajne miejsce na niego pochowałem kable pod plastiki do maximum i super wszystko gra. Przyszedł dzień dzisiejszy mała trasa super opcja do przetestowania nawigacji. Stając samochodem pod domem ściągnąłem Google maps mapy offline jednak zdziwienie, ze nie przesuwa sie podczas jazdy, tak wiem doczytałem potem na miejscu iż iPody nie maja modułu GPS, wiec w drodze powrotnej udostępnilem iPodowi internet z iPhone, myślałem ze coś ruszy, niestety tak sie nie stało. Werbując internet znajduje tylko poradniki do zewnetrznego modułu wifi JB na iPoda i cos wtedy. Czy jest jakaś aplikacja lub co kolwiek co by działało gdy udostępniam internet z iPhone na iPoda i żeby działała nawigacja? Lub czy da sie połączyć jakos iPhone i iPoda i żeby iPod wyczytywał dane gps z iPhone którego mam w kieszeni?

Zależy mi tak na tym, gdyż fajne miejsce jest na niego, fajny bajer i wycisza muzykę w tle gdy mowi zakręć tu i tam.

Jakieś porady? Z góry dzięki :)

Załączone pliki



#2 van1ty

van1ty
  • 170 postów

Napisano 07 sierpnia 2016 - 19:21

Sam z tym kiedyś walczyłem i dałem sobie spokój.. internet z iPhona udostępnisz, GPS'u nie udostępnisz. Ja stosuje zasadę, że iPod jest do muzyki w samochodzie, a iPhone do GPS i tyle.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych