Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Etykieta operatora w Virgin Mobile


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vapture

Vapture
  • 3 postów

Napisano 29 lipca 2016 - 12:34

Witam serdecznie, sprawa dotyczy się powyższej kwestii - Virgin korzysta z nadajników wielu sieci, toteż jaką nazwą się legitymuje? Zawsze jako samo Virgin, dłuższe Virgin Mobile, czy może etykieta zależna jest od aktualnie wykorzystywanego nadajnika? Tego typu sposób funkcjonuje np. w sieci Play - podając nazwę sieci jako Play oraz ewentualny nawias obok z dodatkowym operatorem.

 

iPhone SE, iOS 9.3.3.


MacBook Pro 13" Retina (Early 2015) / iPhone SE 64 GB / iPhone 5S 16 GB


#2 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 29 lipca 2016 - 14:53

Na iPhonie wyświetla się tylko nazwa operatora aktualnego nadajnika, z jakim jest połączony. Czyli normalnie mam na ekranie PLAY, czasem T-Mobile, zdarza się też i Plus. Bez żadnych nawiasów. Natomiast nazwa Virgin nie pojawia się nigdy.

 

O, tak to wygląda:

 

onv3XO4l.png

 

Przynajmniej tak jest na iPhonie 5s z iOS 9.3.3 i polskim Virgin Mobile.


PYM Player 8.1.1 — działa od Cataliny po Sonomę

Klawiatura PYM też jest fajna – ma przecinek na klawiaturze numerycznej, twardy łącznik, jabłko  i symbol bitcoina ₿

VR, AR, XR – wszystko, co potrzebujecie wiedzieć, i czego nie potrzebujecie też.

> [ pym.uce.pl ]


#3 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 29 lipca 2016 - 20:37

Potwierdzam, nazwa Virgin Mobile się nie pojawia.

#4 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 29 lipca 2016 - 22:53

Chyba u wszystkich wirtualnych multi-operatorów tak jest.


Pomogłem ?   -  Lubię to 


#5 g

g
  • 56 postów

Napisano 30 lipca 2016 - 23:25

Jest PLAY lub T-Mobile.pl lub Plus :)

Chodza plotki, że niedługo Virgin ma przechodzić na nową platformę z własnym kodem MNC 260-45 i podobno zmieniać zasięg na Orange LTE/3G/2G, więc ciekawe, czy wtedy na wyświetlaczu będzie Virgin, czy Orange ;)



#6 zubel

zubel
  • 1 194 postów
  • SkądWodzisław Śląski / Opole / Katowice

Napisano 31 lipca 2016 - 08:42

Na iPhonie nie pojawia się Virgin, ALE w przypadku np. Sony Xperii widnieje już VIrgin Mobile lub VM. To samo na Nokii 206 czy 208 


Cenzurowanie wulgarnych części wyrazów jest żałosne, abstra***ąc od czytelności.

 

GameCenter: lordvejder666


#7 g

g
  • 56 postów

Napisano 31 lipca 2016 - 11:42

Bo karta Virgin ma obecnie kod 26006 i ściąga w iPhonie konfiguracje operatora na PLAY. Jak będzie mieć własny kod 26045 (na jesień) to powinna albo ściągnąć konfigurację Virgin (o ile Virgin zostanie autoryzowane przez Apple) albo konfiguracje domyślną "Carrier" - taką, jak ma obecnie Plus. Wtedy być może wyświetli się na ekranie Virgin :)


Użytkownik g edytował ten post 31 lipca 2016 - 11:42


#8 ultragreen

ultragreen
  • 14 postów

Napisano 31 lipca 2016 - 19:54

Mam ofertę na kartę w Nju, Na wyświetlaczu mam Orange.


Macbook Air 13,3, Mac Mini, Iphone 4s, Iphone 5s


#9 g

g
  • 56 postów

Napisano 01 sierpnia 2016 - 12:40

Mam ofertę na kartę w Nju, Na wyświetlaczu mam Orange.

Bo nju należy do Orange i ma taki sam kod sieci, jak Orange = 26003, więc iPhone pobiera ustawienia dla Orange :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych