Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Reach For The Skies - odpowiadaj na pytania i odkrywaj nowe lądy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 SteamBytes

SteamBytes
  • 1 postów
  • Płeć:

Napisano 29 lipca 2016 - 11:58

Reach For The Skies to rozwijająca gra mobilna, która łączy w sobie świetną rozrywkę, wartką akcję i ciekawy quiz edukacyjny. Zadaniem gracza jest przemierzanie licznych krain przy pomocy podniebnych pojazdów: balonów, zeppelinów oraz aeroplanów. Podczas lotu należy zręczne omijać napotkane przeszkody, zbierać dodatkowe monety oraz odpowiadać poprawnie na pytania z wybranej przez gracza dziedziny. Zapewnia to odpowiednią ilość paliwa, co pozwala przechodzić na kolejne poziomy gry.

 

Interaktywny quiz w „Reach For the Skies” to zbiór ponad 2 tysięcy pytań z zakresu geografii, przyrody i wiedzy o człowieku oraz matematyki. 

Uruchomiliśmy także możliwość samodzielnego zaprojektowania quizu - w grze można umieścić własne pytania, dzięki czemu każdy może podjąć swoje indywidualne wyzwanie i w kreatywny sposób przyswoić nową wiedzę. Można wgrywać je nie tylko w aplikacji, ale także poprzez platformę www.edugames.net. Gra dostępna jest w 2 wersjach językowych: polskim, a także angielskim, co pozwala przy okazji szlifować język obcy.

 

Każda z krain w „Reach For The Skies” składa się z 20 misji – aby przejść każdą z nich, należy poprawnie odpowiadać na pytania, a także wykazać się niemałą zręcznością. Środki podniebnego transportu różnią się poziomem trudności: balony są skierowane do początkujących graczy, a po przejściu kolejnych etapów i uzyskaniu coraz lepszych wyników, można odbywać podróże bardziej zaawansowanymi pojazdami: zeppelinami oraz aeroplanami. W grze można zdobywać dodatkowe bonusy m. in. za poprawne odpowiedzi na określoną ilość pytań pod rząd, czy za wylatanie określonej liczby kilometrów. Wynikami swoich lotów można dzielić się ze znajomymi na Facebooku, a także poprzez iOS Game Center bądź Google Play Games.

 

Gra „Reach For The Skies” dostępna jest w sklepach Google Play, AppStore oraz Windows Store w modelu Freemium.

 

Można ją pobrać tutaj:

 

Android: http://bit.ly/ReachForTheSkiesAndroid

IOS: http://bit.ly/ReachForTheSkiesIOS

Windows Phone: http://bit.ly/ReachForTheSkiesWindows

 

Załączony plik  promo_Small_14.png   1,07 MB   0 Ilość pobrań

Załączony plik  promo_Small_03.png   978,95 KB   0 Ilość pobrań

Załączony plik  promo_Small_01.png   817,09 KB   0 Ilość pobrań 

Załączony plik  promo_Small_06.png   1,2 MB   0 Ilość pobrań

Załączony plik  promo_Small_13.png   1,45 MB   0 Ilość pobrań


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych