Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czujniki temperatury zgłupiały - Mac mini


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kormo

kormo
  • 218 postów
  • SkądWawa

Napisano 19 lipca 2016 - 15:42

Cześć,

 

Mam miniaczka - 2011 (ten z osobną kartą graficzną).

 

Postawiłem na nim Betę Sierry i do dziś wszystko działało w miarę spoko. Tzn temperatury były ciutkę wyższe niż na El Capitan, ale w granicach 5-10 stopni.

 

Dziś przeglądając sobie neta rzucam okiem na iStat menu - a tam temperatura 180 stopni,

 

Natychmiast odpalam wiatraki na maxa - temperatury spadają do jakichś 120.

 

Szok.

 

Ale dotykam ręką miniaczka - a on zimny, że można nim piwo chłodzić.

 

Resetowałem SMC i PRAM ale to nic nie dało - dalej pokazuje takie ekstremalne temperatury, ale kontrola organoleptyczna nie potwierdza.

 

Pytanie: ktoś tak miał na jakimś sprzęcie?

 

dzięki

Kormo


Stary makowiec od 1996


#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 lipca 2016 - 15:53

Napisz może do twórców iStat menus. Bierzesz betę, instalujesz na niej soft firmy trzeciej i się dziwisz, że 'nie działa/źle działa'. Naprawdę?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 kormo

kormo
  • 218 postów
  • SkądWawa

Napisano 19 lipca 2016 - 16:51

Nie dziwię się. Święte prawo bety. 

Dziwię się natomiast, że do 14.30 działało dobrze, a potem nagle przestało. Nic w międzyczasie nie instalowałem, nie zmieniałem. Ale masz rację napiszę do Bjango. 

 

 

Napisz może do twórców iStat menus. Bierzesz betę, instalujesz na niej soft firmy trzeciej i się dziwisz, że 'nie działa/źle działa'. Naprawdę?


Ha ha ha.

 

Celsiusze się "same" przestawiły na Fahrenheity.

 

Proszę admina o usunięcie tematu. 

 

 

Cześć,

 

Mam miniaczka - 2011 (ten z osobną kartą graficzną).

 

Postawiłem na nim Betę Sierry i do dziś wszystko działało w miarę spoko. Tzn temperatury były ciutkę wyższe niż na El Capitan, ale w granicach 5-10 stopni.

 

Dziś przeglądając sobie neta rzucam okiem na iStat menu - a tam temperatura 180 stopni,

 

Natychmiast odpalam wiatraki na maxa - temperatury spadają do jakichś 120.

 

Szok.

 

Ale dotykam ręką miniaczka - a on zimny, że można nim piwo chłodzić.

 

Resetowałem SMC i PRAM ale to nic nie dało - dalej pokazuje takie ekstremalne temperatury, ale kontrola organoleptyczna nie potwierdza.

 

Pytanie: ktoś tak miał na jakimś sprzęcie?

 

dzięki

Kormo


Stary makowiec od 1996


#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 lipca 2016 - 09:54

Hehe ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych